Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambarys - svarbiausia buto oazė

Ir as mastau apie toki stalciu, kaip jus idejote foto.. 4u.gif

Ten kur kaireje tie maziukai stalciukai, tai jie bus mazesni gylio, o tie kur kriaukle, bus didesnio, t.y. gylesnio. Pas mus siena tokia, su kolonom, tad ten kur kolona bus mazesnio gylio stalciukai.
Po kriaukle galvoju apie spintele, nes ten yra vamdziai. Kaireje spinteles puseje.

Spinteles plotis kur atsidaro dureles butu apie 120 cm, dar stalciukas kaireje, butu apie 37 cm. Tad is viso gautusi apie 157 cm. Nebutu per didelis...

Aisku as pati esu uz stalcius....Dar pagalvosim...

Aciu uz nuomones. smile.gif 4u.gif 4u.gif


Parodau kur vamzdziai ir kur kolona.

user posted image

O kaip daryti vamdzius su stalciais. Jei daryti per visa ilgi, kaip jus rasote. Ar jie netrukdys..Tada stalcius butu mazesnio gylio.

Stalciu gylys po kriaukle butu 60 cm, o po kur kolona 37 cm gylio.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amelita: 25 lapkričio 2014 - 10:14
QUOTE(Amelita @ 2014 11 25, 11:08)

O kaip daryti vamdzius su stalciais. Jei daryti per visa ilgi, kaip jus rasote. Ar jie netrukdys..Tada stalcius butu mazesnio gylio.

Stalciu gylys po kriaukle butu 60 cm, o po kur kolona 37 cm gylio.

Tokiu atveju ties vamzdžiai angą išsimatuos baldžius, ir tie stalčiai bus viduje kreivi, jeigu du mažesnius darytumėt tai vienas gilesnis kur nėr vamzdžių, kitas mažiau gilus prie vamzdžių, arba tokiu principu kaip viršutinis kur ties sifonu iškerpa reikiamą vietą. Na jūs turit pasigalvot ką žadat laikyt pagrinde ten, ir kaip jūms patogiau būtų, čia kiekvienam kitaip gali būt 4u.gif
Atsakyti
I stalcius noriu deti ranksluoscius, sampunus ir kita kosmetika. Smulkmenu: fenas, sukos ir t.t. Chemija gal i spintele, nes jos buteliukai yra gana auksti, i stalciuka abejoju ar tilps, nebent paguldzius, o guldyt nenoriu...

Visai faina butu, jei dar rubai tilptu, nereiktu jokio kasiko.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amelita: 25 lapkričio 2014 - 11:33
QUOTE(Amelita @ 2014 11 25, 12:29)
I stalcius noriu deti ranksluoscius, sampunus ir kita kosmetika. Smulkmenu: fenas, sukos ir t.t. Chemija gal i spintele, nes jos buteliukai yra gana auksti, i stalciuka abejoju ar tilps, nebent paguldzius, o guldyt nenoriu...

Visai faina butu, jei dar rubai tilptu, nereiktu jokio kasiko.


Rūbam stalčius gana nemažas reikalingas, tai jūsų nedidukėj spintelėj ir jį mano įsivaizdavimu sunkiai sutalpinsit, nebent rankšluosčiams rastumėt kitą vietą. Tas šoninė siaura negili dalis gana mažai talpins be to, tai esminė vieta gaunasi po kriaukle, skalbinių dežę įsivaizduočiau nebent kaip stalčių per visą aukštį dešiniajame krašte, per visą gylį iki vamzdžių. Bet kažin ar visa kita ko norit tilps likusioje dalyje g.gif 4u.gif
Atsakyti
gal kazkam pravers, irengynejant butuka/vonia. senas musu butelis standartineje hrushiovkeje 63metu statybu smile.gif ~43m2
dabar jau 3 metai kai isikraustem.

vonia/tualetas visada buvo kartu ir yra super mazi, viso maziau negu 3 m2.
issisukom sakyciau visai racionaliai.
* gylus dushas-buvo patogu maudyti vaika,- galejo ir atsigulti. o suauges telpa pritupes/atsisedes.
* skalbenke 40cm gylio, virsh jos dar lentynos -nesimato. visa kita kas matosi, veidrodis-spintele. ir po kriaukle spintele kur tilpdavo chemija.
* su plytelem isvis papigiai prasisukau, plyteliu juosta velleroy&bosh, po 4-7lt vnt neprisimenu(likuciai is hansos), pleteles baltos po 15lt m2 -taipat is ten-likuciai, del nedidelio bendro kiekio...

Miegamajame rubine taipat sumontuota naujai, is baldiniu pluoksciu. buvo ilgas, neracionalus miegamasis.

sory uz nefotogenini buitini bardaka smile.gif

user posted imageuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo looo: 25 lapkričio 2014 - 13:09
nagi protingieji pasimeciau, ziuriu ziuriu i busimos vonios isplanavima ir kazkaip kliuva man ta sokiu sale vidury, ploto lyg ir daug o vietos kad ir nesvariu rubu dezei nematau :/ desiniaja siena dar galiu stumdyti t.y sumazinti patalpa ja padarius tiesia, duru vietos keisti jau negaliu. gal Ideju a? smile.gif user posted image
Atsakyti
QUOTE(Justesea @ 2014 11 23, 14:59)
O įdomu, tas lėtas dangtis tikrai gėris?

Man patinka lėtaeigis dangtis thumbup.gif . Jei reikia greičiau nusileisti, pastumi ranka ir tiek.

QUOTE(Majaj @ 2014 11 25, 10:29)
Dabar kur gyvenam bute, tai vienas stalčius yra per visą spintelės aukštį, ir jis yra skalbinių dėžė - labai praktiška galiu pasakyt  thumbup.gif pasiteisina, kai vonioje nėra per daug laisvos vietos statyti visokiom skalbinių dėžėm  4u.gif

QUOTE(Amelita @ 2014 11 25, 12:29)
Visai faina butu, jei dar rubai tilptu, nereiktu jokio kasiko.

Aš kažkaip nenorėčiau stalčiuje skalbinių laikyti unsure.gif ... man geriau skalbinių dėžė.
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 11 26, 10:09)

Aš kažkaip nenorėčiau stalčiuje skalbinių laikyti unsure.gif ... man geriau skalbinių dėžė.



Na ziuresim kaip cia viskas gausis..Juodai, o kokia tavo nuomone butu del stalciu isdestymo?
Butu labai miela isgirst profesionalo nuomone. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Amelita @ 2014 11 26, 11:32)
Butu labai miela isgirst profesionalo nuomone.  4u.gif

Aj tiktai... nereikia čia manęs statyti į nepatogoią padėtį blush2.gif
Turbūt daryčiau apatinius du vienodo aukščio. Po praustuve turbūt vieną ištisinį žemą, ir apačioje taip pat du stalčius aukštus vienodus.
Aišku, Jūs geriau matot, kaip ten vandens išvadai yra. Pas mane jie irgi standartiškai išvesti, tačiau spintelės apatiniai stalčiai lyg vienodo gylio unsure.gif . Gal jie abu numažinti yra g.gif . Reiks pažiūrėti namuose. Mat mes pirkom gatavą spintelę, o gaminant visaip galima susivarijuoti. Bet aš už stalčius thumbup.gif .
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 11 26, 11:09)

Aš kažkaip nenorėčiau stalčiuje skalbinių laikyti unsure.gif ... man geriau skalbinių dėžė.


Stalčius yra specialiai padarytas su 5 nedidelėm skylėm dugne, faneriniu dugnu, todėl ten yra ventiliacija, niekada niekas nei surūgo, nei prasmirdo ar dar ką. Koks realiai skirtumas kažkur kampe stovinti dėžė ar balduose paslėpta? smile.gif tik tvarkingiau atrodo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Majaj @ 2014 11 26, 11:55)
Koks realiai skirtumas kažkur kampe stovinti dėžė ar balduose paslėpta? smile.gif tik tvarkingiau atrodo  rolleyes.gif

Galbūt, galbūt... unsure.gif . Įpratimo reikalas matyt smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 11 26, 10:52)
Aj tiktai...  nereikia čia manęs statyti į nepatogoią padėtį  blush2.gif
Turbūt daryčiau apatinius du vienodo aukščio. Po praustuve turbūt vieną ištisinį žemą, ir apačioje taip pat du stalčius aukštus vienodus.
Aišku, Jūs geriau matot, kaip ten vandens išvadai yra. Pas mane jie irgi standartiškai išvesti, tačiau spintelės apatiniai stalčiai lyg vienodo gylio unsure.gif . Gal jie abu numažinti yra g.gif . Reiks pažiūrėti namuose. Mat mes pirkom gatavą spintelę, o gaminant visaip galima susivarijuoti. Bet aš už stalčius thumbup.gif .



Tai tada butu taip:

po plautuve vienas stalcius zemas, po juo du dideli stalciai vienodi stalciai.
O kaireje kur yra kolona, ten butu 1 zemesnis ir du didesni stalciukai.

Is viso butu 6 stalciai? Ar teisingai supratau?

Atsakyti