Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 18

Super cool.gif Ir aš viską taip įsivaizduoju smile.gif Ir dar čia rašiau, kad, man atrodo, labai patogu tiesiai į stalčių nuo stalviršio visokias maisto gaminimo atliekas nubraukt biggrin.gif Aišku tam buitinių atliekų dėžė turi platesnė būt, kad pataikytum biggrin.gif O šalia tos dėžės planuoju padėti kelis šiukšlių rūšiavimo maišiukus iš Ikea, tokius, tuos aukštus. Kažkaip man patogu pasirodė – ištraukei, nunešei, sumetei turinį ir padėjai atgal smile.gif Nes naujam bute dėžių rūšiavimui nelabai bus kur pastatyti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Justesea: 04 lapkričio 2014 - 13:44
Sveikos 4u.gif
Planuojam virtuves dizaina ir susiduriau su klausimu, gal pagelbesit: virs stalvirsio noreciau deti dekoratyvini grudinta stikla, o ne plyteles klijuoti. Noriu paklausti kokie jo pliusai/minusai pyteliu atzvilgiu ax.gif Gal visgi geriau/patogiau/praktiskiau rinktis plyteles, bet tas stiklas man labai grazu biggrin.gif
Ar esate, kas ji pasirinke vietoj plyteliu?
Atsakyti
QUOTE(Taurida @ 2014 11 04, 15:06)
Ar esate, kas ji pasirinke vietoj plyteliu?

Draugai yra pasidėję stiklą su nuotrauka - patenkinti yra. Valymas lengvas, kaip lango smile.gif. Nelabai besimato kažkokie tai ruožai dėl tos nuotraukos.
Aš tokio stiklo nenorėčiau schmoll.gif. Man negražu visokios didelės nuotraukos, piešiniai ir t.t. toje vietoje. Dar mane erzintų stiklo tvirtinimai. Dar turiu tokią paranoją, kad kas nors gali užlysti už to stiklo ir mant tai neduos ramybės blush2.gif biggrin.gif ... nors jį galima nusiimti ir pasivalyti, bet tai jau vistiek akuratnas darbas, tai kam save varginti smile.gif. Man geriau jau būtų plytelės - tokių grožių yra wub.gif ...
Bet... skonis draugų neturi drinks_cheers.gif .
Atsakyti
QUOTE(Taurida @ 2014 11 04, 14:06)

Ar esate, kas ji pasirinke vietoj plyteliu?

turiu dažytą stiklą, be jokių piešinių. Stiklas prie sienos klijuojamas, todėl nėra jokių erzinančių laikiklių, viskas vientisa ir lengvai valoma. Plytelių nenorėjau dėl tų tarpų, kurie vis tiek nebus visą laiką gražūs, valyk nevalęs.
Atsakyti
QUOTE(Mascara @ 2014 11 04, 14:48)
turiu dažytą stiklą, be jokių piešinių. Stiklas prie sienos klijuojamas, todėl nėra jokių erzinančių laikiklių, viskas vientisa ir lengvai valoma. Plytelių nenorėjau dėl tų tarpų, kurie vis tiek nebus visą laiką gražūs, valyk nevalęs.

Va va ir man tas labai svarbu, kad nebutu tu tarpu, o del piesiniu tai kas nori tas renkasi piesini, kas nori plyteliu imitacijos rasta, galima ir seip koki neipareigojanti rasteli pasirinkti, visokiu groziu yra wub.gif
O kad jis yra tvirtinamas su kazkokiu tarpu tai nemaciau g.gif , lyg tais klijuojamas buna.
Papildyta:
QUOTE(Mascara @ 2014 11 04, 14:48)
turiu dažytą stiklą, be jokių piešinių. Stiklas prie sienos klijuojamas, todėl nėra jokių erzinančių laikiklių, viskas vientisa ir lengvai valoma. Plytelių nenorėjau dėl tų tarpų, kurie vis tiek nebus visą laiką gražūs, valyk nevalęs.

Gal atskeisite stiklo kaina kv metro?
Atsakyti
QUOTE(Mascara @ 2014 11 04, 15:48)
turiu dažytą stiklą, be jokių piešinių. Stiklas prie sienos klijuojamas, todėl nėra jokių erzinančių laikiklių, viskas vientisa ir lengvai valoma. Plytelių nenorėjau dėl tų tarpų, kurie vis tiek nebus visą laiką gražūs, valyk nevalęs.

Puiku thumbup.gif .
Aš aprašiau tokį stiklo variantą, su kuriuo susidūriau. Akivaizdu, kad Jūsiškis geresnis smile.gif.
Pati turėjau plyteles ir patikėkit dėl tų tarpų vargo visai nebuvo bigsmile.gif. Buvo vargo su baisiąja staljuoste, kuri buvo uždėta ant stalviršio ir sienos sujungimo. Vat tokiom staljuostėm tai greižtai ne schmoll.gif .
Papildyta:
QUOTE(Taurida @ 2014 11 04, 16:04)
Gal atskeisite stiklo kaina kv metro?

Va čia visokie stiklai ir kaina kažkokia parodyta. Nu bet man tie visokie su piešiniais, ypač stambiais, negražu schmoll.gif .... Visai kas kita dažytas stiklas. Ir pigiau bigsmile.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 04 lapkričio 2014 - 15:09
Dėl šiukšliadėžės. Pas mus ji standartiškai-po kriaukle. Stalčiuje telpa du dideli šiukšlių kibirai. Dar yra mažas vidinis stalčiukas, kuriame laikau šiukšlių maišelius, kol kas ką daugiau, nesugalvojau, vietos dar yra.
Man šiukšlinė po kriaukle gerai. Indaplovė šalia kriauklės (iš vienos pusės) ir indų laikymo spintelės (iš kitos pusės) irgi labai gerai, sakyčiau - tobula. Patogu ir sudėti, ir išimti. Apskritai, dalykų virtuvėje išdėstymu esu labai patenkinta, bent kol kas.


Dėl stiklo. Kadangi niekaip nenusprendžiame dėl plytelių doh.gif , sudomino stiklo variantas. Klausimas - ar stiklas neduoda atspindžių panašiai kaip veidrodis? Jei atspindžiai yra- kiek tuomet ryškiai matosi paveislėlis už stiklo? Tarkime, jei pasirinktume ryškių plytelių nuotrauką - kiek realiai jos liktų ryškios sumontavus stiklą? O taip pat -ar atsispindintys ant stalviršio daiktai nesukuria chaoso, netvarkos įspūdžio?


Dėl raštų smulokumo ar stambumo. Padarėme eksperimentą -kompe įkėlėme į virtuvę patikusias plyteles. Deja deja - salone jos atrodė išties gražiai, o virtualiai "suklijavus", paaiškėjo, kad raštas pernelyg smulkus tokiam kiekiui. (erdvė, ant kurios būtų plytelės - nemaža). Gavosi kažkoks neaiškus beformis marmalynas. Ir kad ,pasirodo - stambesni , ryškūs raštai šiuo atveju žiūrėtųsi geriau. O ypač iš svetainės. t.y. iš tam tikro atstumo.
Taip kad, dar priklauso nuo konkrečios virtuvės, apimčių ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(Taurida @ 2014 11 04, 15:06)
Sveikos 4u.gif
Planuojam virtuves dizaina ir susiduriau su klausimu, gal pagelbesit: virs stalvirsio noreciau deti dekoratyvini grudinta stikla, o ne plyteles klijuoti. Noriu paklausti kokie jo pliusai/minusai pyteliu atzvilgiu ax.gif Gal visgi geriau/patogiau/praktiskiau rinktis plyteles, bet tas stiklas man labai grazu biggrin.gif
Ar esate, kas ji pasirinke vietoj plyteliu?


smile.gif rinksiuosi kai padarys virtuvę, nes stiklą matuoja tik tada kai virtuvė pilnai sumontuota.

Ką išsiiaškinau, tai kad yra keletas variantų. Vieni tvirtinami varžtais, stiklas viengubas, už jo nuotrauka ar šiaip dažytas. Kitoks - kurio aš ir noriu, tai dvigubas stiklas su tarpe jų fotografija (nesvarbu kokia) ir tvirtinamas klijais keletoje taškų. Aš linkstu link kažko TOKIO ar ne visai tokio dar bandau galvot nors galva ir taip susisukus. Taigi reikia žiūrėt kiek to stiklo bus, pas mane pakankamai ilgas ir siauras tai reiktų ir paveiksliuką atitinkamą rinktis. Bet kai vyrui parodysiu dar neaišku į kurią pusę tas paveiksliukas bus smile.gif

O šiaip tai nieko prieš plyteles neturiu, tik vat noriu KITAIP nei turėjau.... Galima sakyt užgaida tokia smile.gif (Žiauriai brangi užgaida, kad ją kur....)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo batareika: 04 lapkričio 2014 - 16:17
QUOTE(Juodai @ 2014 11 04, 15:08)
Puiku thumbup.gif .
Aš aprašiau tokį stiklo variantą, su kuriuo susidūriau. Akivaizdu, kad Jūsiškis geresnis smile.gif.
Pati turėjau plyteles ir patikėkit dėl tų tarpų vargo visai nebuvo bigsmile.gif. Buvo vargo su baisiąja staljuoste, kuri buvo uždėta ant stalviršio ir sienos sujungimo. Vat tokiom staljuostėm tai greižtai ne schmoll.gif .
Papildyta:

Va čia visokie stiklai ir kaina kažkokia parodyta. Nu bet man tie visokie su piešiniais, ypač stambiais, negražu  schmoll.gif .... Visai kas kita dažytas stiklas. Ir pigiau  bigsmile.gif .

Nu kainos didokos stiklo (stiklitoje kaina prasideda nuo 600 lt uz kvadrata doh.gif ), bet manau verta mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Taurida @ 2014 11 04, 17:11)
Nu kainos didokos stiklo  (stiklitoje kaina prasideda nuo 600 lt uz kvadrata doh.gif ), bet manau verta mirksiukas.gif


Ir čia be montavimo, matavimo ir dar rozečių jei jų yra ar dar kažkokių kampų išpjovimo....
Atsakyti
QUOTE(Taurida @ 2014 11 04, 17:11)
Nu kainos didokos stiklo  (stiklitoje kaina prasideda nuo 600 lt uz kvadrata doh.gif ), bet manau verta mirksiukas.gif



Aš irgi tik dabar pažiūrėjau kainas. Didokos, kad jas kur..Kai reikia apie penkių kvadratų, sumelė gaunasi jau apvaloka... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 11 04, 10:03)
Kiek mačiau kriauklė su padėklu. Nebūtina, kad spintelė būtų iki pat padėklo galo smile.gif. Po padėklu gali būti jau kitas blokas.

Patį kriauklės dubenį planuoju didesnį, ir šalia mažiuką, o ar padėklas bus dar klausimas, nebent mažas. Žinau, kad jį galima ant kitos spintelės daryti smile.gif
QUOTE(Juodai @ 2014 11 04, 10:03)
Tikrai nėra taip nepatogu, kaip Jūs įsivaizduojat smile.gif

Kai pradėjau planuoti virtuvę pradėjau labiau atkreipti į tai, kas erzina, kas patogu, kas ne, na ir man nepatogu tikrai ax.gif Indus plausiu mažiau, bet daržoves, salotas, vaisius ir t.t. – tikrai dažnai. O juos plaunant dažnai reikia ir pačiai ką nors išmesti, ir tikrai patogiau, kai šiukšliadėžė šalia ax.gif
QUOTE(Juodai @ 2014 11 04, 10:03)
Apie ką ir kalbu - jei šiukšlinės stalčių darysit atskirai, jis vistiek neužsipildys iki viršaus

Viduje viršuje bus negilus stalčiukas, taigi ervę išnaudosim pilnai mirksiukas.gif

O dabar apie indaplovę biggrin.gif Jos šiuo metu neturiu, todėl remiuosi savo aplinkos žmonių patirtimi ir savo pastebėjimais būnant svečiuose.
Nors dabar indus planu rankomis, jie niekada nėra sudedami iš karto visi į kriauklę. Tuo labiau jei juose dar yra maisto likučių! Kažkaip mums taip gaunasi, kad viską išvalgome švariai, na o jau jei kas lieka – iš karto keliauja į šiukšliadėžę ar į dėžutę. Labai nemėgstu jei kriauklėje prikrauta daug indų, todėl iki plovimo jie pas mus būna tiesiog ant stalviršio. Turint indaplovę jie keliaus tiesiai ten (tai daryti planuoju aš, na o kai vaikai paaugs, bus darbo ir jiems).
Mano aplinkos žmonės labai labai retais atvejais indus praskalauja prieš dedant į indaplovę... Mano akimis indaplovės vienas privalumų yra jos ekonomiškumas, o praskalaujant jau kiek vandens sunaudojama unsure.gif
O vat indaplovės iškrovimo problemą girdžiu dažnai mirksiukas.gif
Dėl indaplovės prijungimo prie kanalizacijos ir vandentiekio problemų nėra – santechnikai sakė gali ją pastatyti kur nori – vamzdeliai praeina apačioje.
QUOTE(Juodai @ 2014 11 04, 10:03)
Na, šitoj vietoj aš nelabai suprantu... Jei jau taip bijote virtuvės vaizdo, tai darykit sieną - nieks nesimatys  biggrin.gif . Dabar aukštas lyg norit paslėpti, o žemosios vistiek matysis, tad nesuprantu sprendimo logikos unsure.gif

Oi kažką ne taip supratote rolleyes.gif Virtuvės vaizdo nebijau, man gražu ir kai matosi šaldytuvas, gartraukis ir kita buitinė technika, o tuo labiau gražios spintutės. Aukštų spintučių paslėpti nenoriu, abejoju tik dėl to, ar jos nebus per sunkios (tiesiogine to žodžio, t.y. svorio prasme, nes sveria pati spintutė ir viskas, kas joje yra, t.y. indai, kurie ne iš lengvųjų) ir durys per didelės (taip pat tiesiogine to žodžio prasme).
Labai nenorėčiau tokio vaizdo iš svetainės, turiu omeny šonuose esančias aukštas spintas (čia mūsų virtuvės galima vizualizacija):
user posted image
QUOTE(Juodai @ 2014 11 04, 10:03)
Čia visai nepagrįsti nuogąstavimai smile.gif. Ar Jūs pastebėjote, kad pats šaldytuvas išskiria nemažai šilumos? Kaista, taip sakant smile.gif

Aš kalbėjau apie neįmontuojamą šaldytuvą. Turiu pavyzdį kaip vos drungnas šalia esantis vamzdis jį sugadino. Orkaitė pati ne tiek „pavojinga“, kiek manau karštis, einantis ją atidarius (čia, žinoma, priklauso nuo to, kaip dažnai kepama).
QUOTE(Juodai @ 2014 11 04, 10:03)
Na, jei įpratę esat vaikščioti ilgom distancijom, tai nebus baisu smile.gif. Juo labiau, kad naujoj virtuvėj trikampis sumažės, nes dabar kaip suprantu, jis yra virš 10m blink.gif

Na taip, dabar šaldytuvas sandėliuke rolleyes.gif Tiesiog kai buvo daroma virtuvė, apie jokius trikampius niekas net nekalbėjo, o kai buvo statytas namas, net ir elektros nebuvo. Būna ir taip! rolleyes.gif
QUOTE(Dešimtukas @ 2014 11 04, 11:27)
O iš kokios medžiagos būtų stiklinių durelių rėmelis?

Manau iš tos pačios kaip ir durelės, o šiaip žiūrėsim ką meistrai pasiūlys mirksiukas.gif

Dėkoju už mintis, pasiūlymus ir diskusijas, viskas labai padeda ieškant to tikrojo sprendimo
4u.gif
Atsakyti