Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose

QUOTE(Morkevic @ 2014 11 25, 21:53)
Bet gal mano ziurejimas senamadiskas, man atrodo, kad stalas su kedemis turi buti vienodos spalvos. Bet kai ziuriu internete tai nebesuprantu, toks jausmas, kad db niekas nebederina. 

dar nuziurejau komoda nerealia, bet tolokai vaziuot jos, tai nezinau ar prikalbinsiu SB, nes jis stena, kad nesamone pirkt baldus, kai namo dar tik stogas uzdetas  biggrin.gif 
Galu gale jei tie baldai man nebetiks kazkuom, parduosiu juos LT ir tiek.


Kaip tai niekas dabar nebederina. Derina. Bet derinimas nereiskia, kad turi buti vienoda spalva. Skirtingas spalvas irgi reikia moketi tarpusavyje derinti. O kad stalo ir kedziu spalvos skirtingos man asmeniskai tik graziau 4u.gif

Mano patirtis rodo, kad stoga dengiant vienokiu baldu norejosi, o dabar visai kitokiu. Neskubeciau.

O LT parduoti baldus ne taip jau paprasta mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mamagabi @ 2014 11 25, 22:06)

Zavioji eklektika wub.gif

... arba KONFLIKTUOJANTI HARMONIJA, kaip viena dizainerė išsireiškė biggrin.gif Aš tai tuos papūgėlius nukabinčiau ax.gif

Bet kaip tylu čia 4u.gif
Atsakyti
tuoj as inesiu judesio biggrin.gif tariuosi del austrijeciu siuvimo, tai kai pasikabinsiu imesiu teismuui biggrin.gif
kol taip tylu, dafai patarkit ka nors del to sviestuvo virtuvej virs salos 4u.gif
Atsakyti
Gal kas patars kokias dienines užuolaidas rinktis klasikiniam interjerui? Naktinių užuolaidų nebus.Name dominuoja senoviniai baldai, foto vėliau įmesčiau...Ar dieninės užuolaidos geriau baltos ar kreminės/ gelsvos...
Atsakyti
QUOTE(Pupukas24 @ 2014 11 26, 11:00)
dafai patarkit ka nors del to sviestuvo virtuvej virs salos  4u.gif

Kaip Jums toks, arba toks, o gal toksai ? 4u.gif Sakėt Senukams nesat alergiška biggrin.gif .
O gal toks patiktų, arba šitas wub.gif ... tik jau brangesnis toks...
Va dar variantas, ir dar, ir dar, ir paskutinis iš tos parduotuvės smile.gif.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 26 lapkričio 2014 - 10:54
QUOTE(Liolio @ 2014 11 26, 05:41)
Kaip tai niekas dabar nebederina. Derina. Bet derinimas nereiskia, kad turi buti vienoda spalva. Skirtingas spalvas irgi reikia moketi tarpusavyje derinti. O kad stalo ir kedziu spalvos skirtingos man asmeniskai tik graziau  4u.gif

Mano patirtis rodo, kad stoga dengiant vienokiu baldu norejosi, o dabar visai kitokiu. Neskubeciau.

O LT parduoti baldus ne taip jau paprasta  mirksiukas.gif

Skubejimas tik toks, kad baldus perku nenaujus ir ziuriu nebrangius. Paprasciausiai, kai jau ju reikes, tiesiog taip nepaimsi ju smile.gif
O baldus, jei netiks, manau, jei jie pigus ir tikrai geri, bei grazus parduoti nebus super sudetinga ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lašiaaalis @ 2014 11 26, 11:17)
Gal kas patars kokias dienines užuolaidas rinktis klasikiniam interjerui? Naktinių užuolaidų nebus.Name dominuoja senoviniai baldai, foto vėliau įmesčiau...Ar dieninės užuolaidos geriau baltos ar kreminės/ gelsvos...


o kodel nebus naktiniu? 4u.gif

Pasirodau savo vienas, nei tai romanetes, nei tai austrietes. Kadangi medziaga dryziais ir dar tokio netradicinio audinio, tai gavos, kaip gavos lotuliukas.gif Nes nenorejau lygios apacios. Vakare idomia nuotaika sukelia toks audinys... ir diena, kai isskleistos, net nemoku nupasakoti ta silta zaliuziskumo jausma blush2.gif norejau audinio, kuris galetu buti ir diena nuleistas, bet skleistu sviesa, o kartu butu ir ne dienines.. nu zo lotuliukas.gif

user posted image
Atsakyti
Zalia Ruta, gal butu galima normalu ju ir viso lango vaizda pamatyt?
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2014 11 26, 12:55)
Zalia Ruta, gal butu galima normalu ju ir viso lango vaizda pamatyt?

Ne biggrin.gif
Truksta gi dar vienos ferankos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 11 26, 11:58)
Ne biggrin.gif
Truksta gi dar vienos ferankos doh.gif

net pasigooglinau, kas ta feranka yra doh.gif aiskiau nepasidare schmoll.gif tongue.gif
Atsakyti
juodai, aciu uz idejas, reiks persistudijuot 4u.gif

Zalia ruta, nu nezinau kaip kitas, bet mane biesina tavo postai doh.gif tokius grazius vaizdus rodai, bet gabaliukais.... gi suprasim, kad ten nera tos uzuolaidos antros bet imesk normalu vaizda doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2014 11 26, 13:10)
net pasigooglinau, kas ta feranka yra  doh.gif  aiskiau nepasidare  schmoll.gif  tongue.gif

Feranka - barbarizmas dirol.gif Lietuviu kalba reiskia - uzuolaida. Pasitelkiant ZR verteja - truksta dar vienos romanetes juostos, nes siuveja neapskaiciavo gerai, todel vaizdas nekoks. Kita vertas, vargu ar trauksiu kadra, kai pakabinsiu viska cool.gif
Papildyta:
QUOTE(Pupukas24 @ 2014 11 26, 13:16)
Zalia ruta, nu nezinau kaip kitas, bet mane biesina tavo postai doh.gif tokius grazius vaizdus rodai, bet gabaliukais.... gi suprasim, kad ten nera tos uzuolaidos antros bet imesk normalu vaizda doh.gif

drinks_cheers.gif Bjauri as. Kaip rase kazkas, kad kai vaizdas nera isbaigtas, tai nesinori rodytis. O kai pas mane dar tas vaizdas ne toks, koki as daryciau su platesne kisene, tai man ir kompleksai kyla verysad.gif
Atsakyti