Įkraunama...
Įkraunama...

*O kokį gydytoją rinktis Mažeikiuose?*

QUOTE(Laurisimo @ 2009 01 07, 11:54)
pas Gyniotienę aparatas man pasirodė naujas, nes ligoninėj kai darė, tai toks mažutis, kažkoks pasenęs... smile.gif
aš turbūt irgi vaikščiočiau pas kitus daktarus, bet kol man viskas gerai, nusiskundimų neturiu, tai ir nenorių ligų ieškoti, žinot kai būna, ko ieškosi tą ir rasi, fu...  wink.gif

drinks_cheers.gif Nėra ko igų ieškoti mirksiukas.gif
Aš kadangi ligoninėj buvau gulėjusi pora kartų, tai norėjau pamatyt, įsitikint, kad leliukui vikas gerai wub.gif Ligoninėj neprisiprašiau pas T. (sutarėm, neatėjo, supykau biggrin.gif ), tai ir nuėjau pas Rovą ax.gif
Atsakyti
Niu aisku dabar su tuo Rovu smile.gif O tai vis paskaitydavau kad tai viena tai kita dziaugiasi kad pas ji eina, manau gal koks stebuklingas daktaras blush2.gif
Mes tai zadam nestumo viduryje i Kauna i KMUK pas pazistama ginekologa lekti, kad patikrintu, pakonsultuotu. Tai kol viskas gerai - ramiai tada vaikstinesiu pas Gin.
Atsakyti
QUOTE(dija78 @ 2009 01 05, 20:00)
o kokia tavo profesija kad gali nemegti. Idomu kazkaip, nes man tao ji labai maloni visus kartus buvo ir  echoskopija nemokamai padare.


Mes abu su MB teisninkai, tai nezinau bet kalbejo ji su mumim taip, tarsi ka negero butume jai padare biggrin.gif ( cia Z)

QUOTE(Laurisimo @ 2009 01 06, 15:44)
teisingiausia turbūt dija, visiems to paties duok, tai ir kalbėti išmoksta  biggrin.gif


tai va, kad neeme is musu, tai net ir nezinau ka besakyti, atrodo, kad davem ir uzpyko ant musu smile.gif nors nuo pirmos minutes jautesi iskart pagieza, tai uztad nusprendem, kad jai aplamai kazkaip nepatikom lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Inga83 @ 2009 01 07, 15:25)
tai va, kad neeme is musu, tai net ir nezinau ka besakyti, atrodo, kad davem ir uzpyko ant musu smile.gif


Žiulp. čia ??? bigsmile.gif bigsmile.gif iš mūsų irgi neėmė kai pirmą kart davėm. antrą kartą davėm daugiau, tai paėmė be jokio skandalo ant viso skyriaus
Atsakyti
QUOTE(_Lakūdra_ @ 2009 01 07, 15:29)
Žiulp. čia ??? bigsmile.gif  bigsmile.gif  iš mūsų irgi neėmė kai pirmą kart davėm. antrą kartą davėm daugiau, tai paėmė be jokio skandalo ant viso skyriaus


taip Žiulp, ji net nemate kiek davem, davem daugiau, nei buvom apsiklausineje, kiek ji ima ax.gif vyras ir po gimdymo dar dave, neeme ir viskas smile.gif nu tai sutaupem pinigeliu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Inga83 @ 2009 01 07, 16:34)
taip Žiulp, ji net nemate kiek davem, davem daugiau, nei buvom apsiklausineje, kiek ji ima ax.gif vyras ir po gimdymo dar dave, neeme ir viskas smile.gif nu tai sutaupem pinigeliu lotuliukas.gif

Nu idomus tie gydytojai g.gif
Atsakyti
mes esam tiek pripratę, kad ima, kad kai atsitinka toks stebuklas, kai staiga nebeima, pradedi galvoti, kad ką blogą esi padaręs, ar kuo čia nusikaltęs, kad nepaėmė biggrin.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Laurisimo @ 2009 01 08, 11:13)
mes esam tiek pripratę, kad ima, kad kai atsitinka toks stebuklas, kai staiga nebeima, pradedi galvoti, kad ką blogą esi padaręs, ar kuo čia nusikaltęs, kad nepaėmė  biggrin.gif  rolleyes.gif


o tas ir yra, kad niekada niekam neduodavom, tai sakom gal nemokam iduoti lotuliukas.gif
Atsakyti
aš irgi nemoku duoti, mane tik prakaitas išpila, paraudonuoju visa, lyg ir mikčioti pradedu ... biggrin.gif blush-anim-cl.gif
Atsakyti
Sveikos mielosios smile.gif turiu problemele, gimdyti turiu kovo menesi, kadangi pati esu is plunges tai gimdymo namus reikia rinktis is Klaipedos , is telsiu gimdymo namu, bet apie juos nieko gero negirdejau verysad.gif tai galvoju kad atejus tam lemtingam momentui reikia vykti i Mazeikius, tai noriu pasiteirauti jusu kokia ten ligonine? kokia aplinka, daktarai ? kaip bendrauja? g.gif aciukas is anksto rolleyes.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti