Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambarys

Atidarau naują temą 4u.gif

Įkeliu savo koreguotą projektą, kol kas susidėliojo taip.
user posted image

lauksiu komentarų
Atsakyti
QUOTE(Žydriausia @ 2015 06 16, 08:28)
Atidarau naują temą 4u.gif

Įkeliu savo koreguotą projektą, kol kas susidėliojo taip.
user posted image

lauksiu komentarų


Sveikos,ar galite ikelti nuoroda kur taip susiprojektuojate vonia,gal yra kur ir sienas galima plytelėmis susidėliot,na,kad vaizdas matytusi.tikiuosi supratote ir padėsite man. 4u.gif
Atsakyti
as bandziau daryt su sita http://www.roomsketcher.com/
cia kazkas buvo idejes nuoroda, tai mman kaip nelabai kokiai kompiuteristei, tai nesudetinga.
Atsakyti
bandau fantazuot su vonia, nes vyras kanalizacija nori vedzioti. Kazkaip daugiau labai kitokiu variantu nesilipdo doh.gif
dar toks, bet labai panasus gaunasi...
user posted image

Vonia galvojame daryti ileista siek tiek i grindis, tai gal be rysio, kad gulitn vonios klozetas matytusi g.gif
Dusas man niekur kitur nesipaiso tik tam kampe g.gif

vonia galvoju daryt palei lango siena, bet ten ilgis 2700, kaip ir per daug voniai, o jei palei siena ir i kampa, paskui nelabai tas kampas isnaudotas lyg ir....

uzsiciklini ant minties ir atrodo kazkaip kitaip niekaip.... doh.gif

dar toks 3variantas...bet kaazkaip iejus pro duris iskart WC ir nera jokios sieneles, man lyg irgi nelabai kai atoidarai duris ir klozetas. O klozeta kazkur kisti i gala prie langi irgi nei sis, nei tas...
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žydriausia: 17 birželio 2015 - 21:29
Jeigu rinktis iš jūsų variantų tai man labiausiai patiko antras 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Žydriausia @ 2015 06 17, 22:21)
bandau fantazuot su vonia <...>



kokie matmenys vonios? nesimato plane. Nenorite daryti dušinės nišoje už durų? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Argija @ 2015 06 18, 10:29)
kokie matmenys vonios? nesimato plane. Nenorite daryti dušinės nišoje už durų?  smile.gif


As ideju cia 170cm vonia. Kazaip labai apie ilgi negalvojau, bet vyras 198cm ugio, tai faktas kad 150cm jau bus per trumpa.
Kadangi bus dusas, kur prausies kasdien, tai vonia pagulejimui. Todel man rodos turi but patogi pagulet, o ne sedet, tai galvoju minimum 170cm tai reikia g.gif
Atsakyti
Neidejau nuorodos i SENA TEMA http://www.supermama...howtopic=994611
Atsakyti
QUOTE(Žydriausia @ 2015 06 18, 18:47)
As ideju cia 170cm vonia. Kazaip labai apie ilgi negalvojau, bet vyras 198cm ugio, tai faktas kad 150cm jau bus per trumpa.
Kadangi bus dusas, kur prausies kasdien, tai vonia pagulejimui. Todel man rodos turi but patogi pagulet, o ne sedet, tai galvoju minimum 170cm tai reikia g.gif


Norėjau paklausti vonios kambario matmenų, nes aiškiau tada orientuotis. Pamečiau vieną žodį ir taip gavosi biggrin.gif

Jei pakanka vietos daryčiau dušinę nišoje už durų 4u.gif ką manote?
Atsakyti
QUOTE(Argija @ 2015 06 20, 14:07)
Norėjau paklausti vonios kambario matmenų, nes aiškiau tada orientuotis. Pamečiau vieną žodį ir taip gavosi  biggrin.gif

Jei pakanka vietos daryčiau dušinę nišoje už durų  4u.gif ką manote?


matmenu pakanka ir man rodos net per daug, nes nisos plotis 1620

ilgoji siena 5450, plotis kur lango siena 2700, trumpesnioji siena 4210

be to, man toje nisoje labai graziai isipaiso tolia ale spinta - butu skalbimo masina ir spinta visokiai buitinei chemijai, valymo reikmenims, sluotoms, nes namie daugiau jokio sandeliuko nebus

Atsakyti
va ikeliu aiskiau vonos ismatavimus. Kadangi kazkokiu argumentu nieks neparase, mes ly ir galvojam apie 1 varianta), ty tokio dydzio kambary
user posted image

toks isdestymas
user posted image

Atsakyti
QUOTE(Žydriausia @ 2015 06 21, 10:53)
va ikeliu aiskiau vonos ismatavimus. Kadangi kazkokiu argumentu nieks neparase, mes ly ir galvojam apie 1 varianta), ty tokio dydzio kambary
user posted image

toks isdestymas
user posted image

Aš dėčiau tualetą į tą vietą kut spintutės, taip jis būtų šiek tiek atskirtas. Gal net atskirčiau kokia matinio stiklo sienele.
Kriauklę traukčiau arčiau dušo, bet palikčia tarpelį, kad neapsitaškytų ir šalia jos skalbimo mašina spintutės ir t.t. žodžiu visa šita sujungčiau į vieną vientisą objektą.
Atsakyti