Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika interjere:

QUOTE(mamagabi @ 2015 11 28, 23:59)
Tikrai geresnis nei vienas is ankstesniu darbu (ilindau pasicekavinti  ax.gif) - tokia vonia ir virtuve man butu kaip ziauri bausme blink.gif mega_shok.gif
http://www.interjera...yvenamasis-1616


jei ne tos salotines plyteles, tai vonia visai nebloga butu g.gif
as dabar galvoju ka daryt: pas mus plokstuminis pamatas ir visi vamzdziai isvedzioti pries pilant betona. Dabar gaunasi, kad tai vienas tai kitas kiek ne vietoj...
Buvau numaciusi vonia cenrtuota ties langu, taip kaip pirmajame interjere. Dabra gi gaunasi, kad nutekejio vamzdis per arti sienos ir reikia rinktis ar grindis dauzyt ar vonia stumt link sienos. Jei nustumciau, jau gautusi, kad vonia necentruota lango atzvilgiu, bet gal tai nera labai baisu? kitu atveju gaunasi tuscias tarpas prie sienos g.gif
O gal rinktis vonia ne laisvai statoma, tarkim kaip antrajame interjere g.gif

Papildyta:
Tiesa, antrajame interjere baldai labai patiko, ypac foteliukai ir valgomojo kedes, gal gobelena keisciau kitokiu, bet forma thumbup.gif
Gal zinot kas juos gamino?
Atsakyti
QUOTE(aistukas @ 2015 11 28, 18:26)
O cia Femme radau i komplekta prie vonios bra.


tikrai labai panašus, bet man negražus ax.gif esu labai patenkinta savo "sukomplektuotu" krištoliniu plafonu cool.gif

QUOTE(mamaSandra @ 2015 11 29, 00:46)
as dabar galvoju ka daryt: pas mus plokstuminis pamatas ir visi vamzdziai isvedzioti pries pilant betona. Dabar gaunasi, kad tai vienas tai kitas kiek ne vietoj...
Buvau numaciusi vonia cenrtuota ties langu, taip kaip pirmajame interjere. Dabra gi gaunasi, kad nutekejio vamzdis per arti sienos ir reikia rinktis ar grindis dauzyt ar vonia stumt link sienos. Jei nustumciau, jau gautusi, kad vonia necentruota lango atzvilgiu, bet gal tai nera labai baisu? kitu atveju gaunasi tuscias tarpas prie sienos  g.gif
O gal rinktis vonia ne laisvai statoma, tarkim kaip antrajame interjere  g.gif


pas mus irgi buvo ta pati problema, vamzdžiai išvedžioti, nutekėjimas padarytas, tai laisvai pastatomos vonios variantas irgi atkrito, liko kampinė, panaši, kaip antrajame interjere. O galų gale išsirinkus vonią paaiškėjo, kad dar ir kranams vamzdžiai buvo išvesti žemokai, vonią teko žeminti iki minimumo, kad tilptų klasikinis maišytuvas. Jo, beje irgi teko ilgai ieškoti pagal konkrečius išmatavimus, kad nuo sieninio įvado krano alkūnė nebūtų labai žemai, nes kabina vonią ir kad pats kranas būtų ilgas, kad vanduo piltųsi į vonią, o ne ant krašto, kuris, kaip kampinės vonios, toje vietoje buvo platus doh.gif Galų gale pagal visus šituos niuansus maišytuvo neradom ir teko jį "išnešti" iš sienos su tokiais kaip ir "prailginimais" chrominio vamzdžio doh.gif Visiškai tikiu, kad niekas taip ir nesuprato, apie ką aš čia, nes ir santechnikui ir salonų vadybininkams ilgai teko aiškinti ir braižyti ko mums tiksliai reikia doh.gif tam tikrų konkrečių išmatavimų net gamintojai kataloguose nerašo, nes matyt nesugalvoja, kad kam gali būti aktualu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo femme: 29 lapkričio 2015 - 17:28
QUOTE(femme @ 2015 11 29, 18:28)

pas mus irgi buvo ta pati problema,

femme, tikrai sudetinga suprasti, gal galite foto ikelti? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2015 11 29, 18:50)
femme, tikrai sudetinga suprasti, gal galite foto ikelti?  blush2.gif

lotuliukas.gif
user posted image

Dabar iš naujo skaitykit aprašymą, gal bus aiškiau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo femme: 29 lapkričio 2015 - 19:22
supratau tongue.gif
pas mus maisytuvo vieta dar galima koreguoti, nes vamzdziai isvesti salia nutekejimo, bet juos galima arba kist i siena ir daryt isvedima is sienos arba jei vonia su apdaila - galima montuot maisytuva ant vonios krasto.
Man atrodo, jog maisytuvas is sienos lyg ir patogiau g.gif
Jusu atveju jei maisytuvas butu desiniau, gal butumet isvenge tu prailgintoju.
Nuo pat pradziu svajojau apie sia vonia
user posted image
paprastute, akmens mases laisvai statoma vonia, butu buvus su vienu nusklembtu kampu.
Dabar neaisku kaip su tuo nutekejimo vamzdziu gausis, ar pavyks ji perkelt toliau nuo sienos.
Kitas variantas butu sis
user posted image
bet man nepatinka tai, kad apdaila plastikine...
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2015 11 29, 21:54)

Jusu atveju jei maisytuvas butu desiniau, gal butumet isvenge tu prailgintoju.
Nuo pat pradziu svajojau apie sia vonia
user posted image
paprastute, akmens mases laisvai statoma vonia, butu buvus su vienu nusklembtu kampu.
Dabar neaisku kaip su tuo nutekejimo vamzdziu gausis, ar pavyks ji perkelt toliau nuo sienos.
Kitas variantas butu sis
user posted image
bet man nepatinka tai, kad apdaila plastikine...

Bėda ta, kad plytelės buvo suklijuotos išsirinkus vonią tik teoriškai, realiai "nepasimatavus" tų visų atstumų ir kraštų.

Pirmoji graži.
Jei trikdo antrosios apdaila, galima jos tiesiog neimti ir apsukus gipsą klijuoti plyteles, bet čia skonio reikalas.
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2015 11 29, 17:28)
tikrai labai panašus, bet man negražus ax.gif  esu labai patenkinta savo "sukomplektuotu" krištoliniu plafonu cool.gif



Man jis irgi nepatinka, bet ikelkau del idomumo, kaip pavyzdi, kad net sendaikciuose galima suzvejoti skirtingas komplekto dalis. O va bra man patiko, ka maciau nuotraukoje,graziai derejo, matyt, todel ir isimine. rolleyes.gif
Atsakyti
Keletas aruodo brangenybių:
http://m.aruodas.lt/...m...s=1&index=0
http://m.aruodas.lt/.....FRaise=629299
Atsakyti
Mano labiau antrasis wub.gif
Tame pirmame nuo to raudonmedzio net akis grauzt pradejo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2015 11 30, 21:46)
Keletas aruodo brangenybių:


Ir man antra brangenybe mielesne, joje lengviau kvepuojasi, o ir interjera cia prisitaikyti/prisijaukinti "individualiai sau" yra paprasciau rolleyes.gif
Man ir vietos/erdves cia pakankamai - nenoreciau klaidzioti po namus ax.gif
Atsakyti
Gal kas galit pasakyt kaip vadinasi sienų apdaila kaip čia šalia laiptų?

http://m.aruodas.lt/...o...s=1&index=0

Mačiau tokią vienoj vietoj, atrodo labai praktiška ten kur vaikai rankom sienas braukia smile.gif bet nzn kaip vadinasi, norėčiau pasiieškoti daugiau informacijos apie technologiją, kainas etc.
Atsakyti
nesupratau apie kuria jus nuotrauka, gal apie sienines paneles?
tai jos taip ir vadinasi, yra mediniu ir PU
Papildyta:
net sioje temoje kazkada buvo detos foto

kazi kurios cia nares namuciai?
user posted image
Atsakyti