Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 26

QUOTE(rarity @ 2015 11 12, 21:44)
Sveikos planuotojos  4u.gif
Susidėliojau tokį projektą, tik nesuprantu kur ir kaip įtalpinti stalą
Svetainės zonoje nėra kur - stovi dvi sofutės po langais, stalas ir maža sekcija dešinėj
Dešinėje tas išsikišimas - kaminas, kairėje - baldų gylio sienutė.
user posted imageVirtuves projektas by Irma

Labukas smile.gif
Butu gerai kad pabraizytumet kaip stovi Jusu sofukes ir kur yra tv.
Ar galima isgriauti ta baldu gylio sienute?
Jei galima griauti sienute, tuomet kelciau saldytuva prie kriaukes, prie kamino ( aisku, jei jis neikaista). Tada kaitlente stumciau is kart uz lango, tada 40 -60 spintele ir glausciau stala prie spinteles. Reikalui esant atitraukiamas ir dengiamas daugiau zmoniu, o kasdienai turetu tilpti 4 ar 5 valgytojai laisvai.
Atsakyti
Labas, ar kas nors turite IKEA virtuves komplektus? biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(mamutekaipsaulute @ 2015 11 11, 16:48)

Grazi virtuve. Ten taip prie kaitlentes, sienele, nuo riebalu jau nebeatsivalo? Nedaskaiciau iki galo lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif en tik klijai pasirodo, as pamaniau kad kokia betonine sienute... doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rutele_S: 13 lapkričio 2015 - 21:47
Mamutekaipsaulute, labai graži virtuvė. Man labai patiko šviesus stalviršis ir fasado plokštė. Mačiau kažką panašaus Skrajoj. Tokio tipo kėdės yra labai patogios 4u.gif

Man asmeniškai norėtųsi tik vieno - pašvietimo po spintelėm. Man nepakanka lubinio apšvietimo, po spintelėm esantis visai kitaip apšviečia, būna net ūkanotą dieną jį įsijungiu.

O gal parodytumėt stalčius? Ir kaip šiukšlių reikalus tvarkėt? Ar stalčiuje, ar spintelėje? Neatsimenu ar rašėt...
Papildyta:
Mamutekaipsaulute, dar pora klausimų: ar gartraukis prijungtas prie ventiliacijos šachtos? Atsimenu, kad kalbėjot, jog ta šachta ant kitos sienos (taip pat kaip ir pas mus).

Ir ar yra pas jus indaplovė?
Atsakyti
QUOTE(Metija @ 2015 11 14, 00:05)
Mamutekaipsaulute, labai graži virtuvė. Man labai patiko šviesus stalviršis ir fasado plokštė. Mačiau kažką panašaus Skrajoj. Tokio tipo kėdės yra labai  patogios 4u.gif

Man asmeniškai norėtųsi tik vieno - pašvietimo po spintelėm. Man nepakanka lubinio apšvietimo, po spintelėm esantis visai kitaip apšviečia, būna net ūkanotą dieną jį įsijungiu.

O gal parodytumėt stalčius? Ir kaip šiukšlių reikalus tvarkėt? Ar stalčiuje, ar spintelėje? Neatsimenu ar rašėt...
Papildyta:
Mamutekaipsaulute, dar pora  klausimų: ar gartraukis prijungtas prie ventiliacijos šachtos? Atsimenu, kad kalbėjot, jog ta šachta ant kitos sienos (taip pat kaip ir pas mus).

Ir ar yra pas jus indaplovė?

Aciu 4u.gif
Virs kriaukles, prie saldytuvo kabo laidelis suvyniotas. Bus led apsvietimas po spintelem. Tik reiks laukti beveik iki Kaledu. Darysime patys apsvietima. Ir plyteles, ir veidrodi ant lentynos sono klijuosim irgi patys. Ir remonta darem irgi patys. Tik siena nepatys griovem pjovem. biggrin.gif

Stalciai paprasti, t.y. nera jokiu pasleptu vidiniu stalciuku. Hetich firmos. Darinejasi normaliai, labai dziaugiuosi, kad nedariau ifrezuojamu rankeneliu ( didelis ACIU Juodai, kad padejo apsispresti), nes butu vargas.. mat begialiai ir lankstai yra su pritraukimu. Tai atplest su naguciais graziais lakuotais, butu sudetinga.
Jei dedi ifrezuojamas, mano nuomone, reikia pasirinkti teisingai furnitura.

Siuksliu spintele yra 60 cm. Joje bus lentyna ne gili, 30 cm (baldininkams neleidau kabinti, nes reikia graziai ispjauti aplink vamzdzius, o ka jau ka, sita mudu su vyru geriau darom nei jie...), kai bus lentyna, ant jos bus dedamos valymo priemones, koks atlikes slovikelis, o zemai stovi maiseliams skirtas pintas krepsys, krepselis su svogunais ir cesnakais ir nedidele siuksline. Nedidele - nes stikline tara, popierius didesnius ir plastikus dedam atskirai ir iseidami is namu nesam. Kas dien nesam siuksles, o kartais net du kart per diena biggrin.gif

Gartraukis pajungtas i sachta. Su trimis alkunemis. Todel ir giriu ji. Kad nepaisant toloko atstumo ir alkuniu, - traukia. Ir tyliai traukia. Ir moketa ne tiek jau daug.. ir kazin ar verta pirkti perimetrines traukos, daugiau nei du kartus brangesni? Gal kas turi gartrauki su perimetrine trauka? Kazkaip nemaciau kad kas turinciu labai girtu juos...

Indaploves deja neturiu. Nors mano sesuo sako jei nera indaploves tai sudas virtuve, man gerai kad jos nera. Vienas dalykas nesukau del jos galvos ned nebuvo jai vietos, kitas dalykas- ji butu naudojama retai. Nes megstu plauti indus iskart. Gaminu, yra indu ir iskart isplaunu. Nepalieku neplautu, o kai nepridziuve, tai lengvai ir issiplauna. Nemegstu plauti tik keptuves po kokiu kotletu.. Bet tokios i indaplove ir neidesi. schmoll.gif
Atsakyti
Įdėsi wink.gif Aš dedu viską ir viskas puikiausiai išsiplauna. 4u.gif Kol nėra indaplovės, tol ir galvoji, kad būtų retai naudojama. Bet deja deja. Beja, yra nedidukės indaplovės, tiek spintelės tipo 45 cm, tiek horizontalios. 4u.gif Vienas iš daugelio pvz http://www.siulo.lt/...plove-aeg-1.jpg
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2015 11 14, 11:00)
Įdėsi wink.gif Aš dedu viską ir viskas puikiausiai išsiplauna. 4u.gif Kol nėra indaplovės, tol ir galvoji, kad būtų retai naudojama. Bet deja deja. Beja, yra nedidukės indaplovės, tiek spintelės tipo 45 cm, tiek horizontalios. 4u.gif Vienas iš daugelio pvz http://www.siulo.lt/...plove-aeg-1.jpg

Nemanau kad deciau riebaluota keptuve (po lasisos kepimo ar kotletu, ar nuo grybu padazo grietiniuota, ar farso su pomidorais kepimo ir t.t. ir t.t.) plauti kartu su taurem, puodeliais ir lekstem... manau reiktu ja vistiek praplaut pirmiausia, kad neliktu maisto likuciu... puodai nuo sriubos taip pat buna lb nesvarus. Manau kad reikia praskalauti kad neliktu tirsciu kur prikibe ant sonu. Kavos tirscius is puodeliu praskalauti... dvigubas darbas. Nemegstu kaupti indu. Tad...
Indaplove svarsciau deti tik tam, kad jei sveciu yra. Tai gal butu patogumas kol sveciai kava geria, indai patys mazgojas biggrin.gif Ir jei buta reiktu kada parduoti... kad va tokiems zmonems kaip jus, nebutu didis minusas kad jos nera.
Kiekvienam savo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamutekaipsaulute: 14 lapkričio 2015 - 10:21
Taip ir yra, praplauni, kad nebūtų visokių gabalų ar išpili riebalus, bet plauni viską viską indaplovėje. Nebent yra tokių keptuvių rūšių, kurių dėl specifinės sudėties negalima plauti indaplovėje, nes jos oksiduojasi nuo ploviklių druskų. Bet ir tai nesvarbu, jei nekreipi dėmesio į oksidaciją, tai ir jas plauni.
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2015 11 14, 11:23)
Taip ir yra, praplauni, kad nebūtų visokių gabalų ar išpili riebalus, bet plauni viską viską indaplovėje.

Man tas praplauni netinka. schmoll.gif
Jei plauni tai isplauni ir viskas.
Atsakyti
QUOTE(mamutekaipsaulute @ 2015 11 11, 16:48)
Kaip zadejau, rodau savo virtuve sujungta su svetaine
<...>
P.S. public.fotki.com tapo mokamas? tai keliau I radikal.ru, bet man regis ikelus ten, kokybe foto ziauriai suprasteja...  doh.gif

Sveikinu su nauja virtuve ir ačiū, kad rodotės 4u.gif .
Labai geri pokyčiai, graži virtuvė Jums išėjo thumbup.gif . Apatiniai fasadai ypač praktiški, viršutiniai pagyvina virtuvę. Rankenėlės tokios pat, kaip aš turėjau ankstesnėj virtuvėj - man jos labai dailiai atrodo, neišryškėja bendram kontekste, o ir atidarinėti dureles daug patogiau drinks_cheers.gif . Gerai, kad baldininkai (taip supratau) pataisė išsikišusį šaldytuvo fadadą, nes išties atrodė nekaip... Kėdės prie stalo tikrai patogios drinks_cheers.gif , pati matavaus Senukuose biggrin.gif. Smagu matyti, kad skrtingos jų spalvos - įneša žaismingumo.
Atsimenu tiek visokių varijantų aptarinėjome, pasirinkote kiek mažesnės virtuvės varijantą. Ką dabar galėtumėt pasakyti - ar telpate su viskuo joje? Ar netrūksta spintelių? Pas mane šitas Jūsų planelis užsilikęs (nepamenu, kad taip papaišė, gal ir aš stalą tai pasukus buvau unsure.gif ...):

user posted image

Dabar erdvės daugiau turite, nei būtų mano įkeltam varijante. Įdomu, kokie sprendimai likusioj erdvėj padaryti g.gif .

-----

Taip, fotki.com pinigėlių prašo... bet aš per naują kitu vardu prisiregistravau ir ten kolkas nieko neprašo biggrin.gif. Arba, kai skubu per part.lt keliu paveiksliukus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 14 lapkričio 2015 - 19:59
QUOTE(mamutekaipsaulute @ 2015 11 14, 11:18)
Nemanau kad deciau riebaluota keptuve (po lasisos kepimo ar kotletu, ar nuo grybu padazo grietiniuota, ar farso su pomidorais kepimo ir t.t. ir t.t.) plauti kartu su taurem, puodeliais ir lekstem... manau reiktu ja vistiek praplaut pirmiausia,  kad neliktu maisto likuciu... puodai nuo sriubos taip pat buna lb nesvarus. Manau kad reikia praskalauti kad neliktu tirsciu kur prikibe ant sonu. Kavos tirscius is puodeliu praskalauti... dvigubas darbas. Nemegstu kaupti indu. Tad...
Indaplove svarsciau deti tik tam, kad jei sveciu yra. Tai gal butu patogumas kol sveciai kava geria, indai patys mazgojas biggrin.gif Ir jei buta reiktu kada parduoti... kad va tokiems zmonems kaip jus, nebutu didis minusas kad jos nera.
Kiekvienam savo biggrin.gif

Keptuvės ir nereikia plauti išvis schmoll.gif . Ją tereikia pašildytą (kad riebaliukai suskystėtų) išvalyti su popierine servėtėle ir viskas.
Manau, kad be reikalo neįsidėjot indaplovės - joje taip pat sėkmingai galima indus iškart pavalgius plauti pasirenkant sakykim trumpą programą, kad greičiau būtų. Tiesa, nepamenu kokio dydžio šeimyna pas Jus... gal nebūna tų lėkščių tiek daug, kad būtų negaila jau jungti indaplovę... unsure.gif . Bet, paėmus visus puodelius, lėkštutes, stiklines, puodus (jie puikiai išplaunami, jei nėra pridžiūvę), turbūt prisikrautų ji.
Aišku, gerai, kad turit tokį įprotį viską iškart susiplauti, tačiau indaplovė vienareikšmiškai tik padeda tvarkytis, ne atvirkščiai tikrai. Taip, reikia į ją sudėti, reikia ir maisto likučius pašalinti, bet tikrai nereikia kiekvienos lėkštės skalauti po kranu, užtenka su šakute išgrandyti šiukšliadėžėn. Indaplovėje yra filtrai, kurie sulaiko užsilikusius stambesnius likučius, o smulkesni nubėga į kanalizaciją - lygiai taip pat, kaip ir iš plautuvės.
Papildyta:
QUOTE(mamutekaipsaulute @ 2015 11 11, 17:10)
Galvoju apie sias plyteles, bet abejoju ar tiks  g.gif
http://s019.radikal....706ba53ecf2.png

Jos su iškilumais yra, sunku bus valyti...
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2015 11 14, 21:14)
Keptuvės ir nereikia plauti išvis schmoll.gif
Manau, kad be reikalo neįsidėjot indaplovės

As plaunu ax.gif mano keptuve nenauja. Ir man nepatinka kai buna pirmieji blynai zuvies ar mesos skonio. Su maza dalimi riebalu lieka kvapas.
Gal ir be reikalo. Bet nebuvo labai daug vietos jai montuoti. Turejau atsisakyti stalciu patogioj vietoj. O atsisakyti ju nenorejau... Nesu nusistacius pries indaplove. Tikrai geras dalykas. drinks_cheers.gif Bet tik tiems, kas turi erdvias virtuves ir daug vietos spintelems.
Atsakyti
QUOTE(mamutekaipsaulute @ 2015 11 14, 22:03)
As plaunu  ax.gif  mano keptuve nenauja. Ir man nepatinka kai buna pirmieji blynai zuvies ar mesos skonio. Su maza dalimi riebalu lieka kvapas.
Gal ir be reikalo. Bet nebuvo labai daug vietos jai montuoti. Turejau atsisakyti stalciu patogioj vietoj. O atsisakyti ju nenorejau... Nesu nusistacius pries indaplove. Tikrai geras dalykas. drinks_cheers.gif  Bet tik tiems,  kas turi erdvias virtuves ir daug vietos spintelems.

As turiu indaplove, bet praktiskai jos nenaudoju, pradzioje naudojau, bet po to vel grizau prie senu iprociu iskarto isplauti indus, dabar virtuve irgi bus su indaplove, bet jau pradedu galvoti, kad jos nenoriu.
Atsakyti