Įkraunama...
Įkraunama...

Kamštinė grindų danga

Įdomu, ar naudojant kamštinę dangą kas nors turi nusiskundimų? ax.gif
Mane ji labai domina, bet kažkaip įtartina lotuliukas.gif , kad tiek internete, tiek forumuose atsiliepimai tik geri g.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2009 12 01, 12:44)
Įdomu, ar naudojant kamštinę dangą kas nors turi nusiskundimų?  ax.gif
Mane ji labai domina, bet kažkaip įtartina  lotuliukas.gif  , kad tiek internete, tiek forumuose atsiliepimai tik geri  g.gif  bigsmile.gif


Mes naudojam. rolleyes.gif
Mėtom žaislus, piešiam su nuo brolio nukniauktais flomasteriais- kolkas jokių žymių. bigsmile.gif Stovi staliukas, kėdutės- jas stumdo kasdien per žaidimus (atisisėt, atsitot) jokių ruožų kolkas neužmačiau.
Mane labiausia džiugina, kad nesimato jokių trupinukų, gėrimo nutiškimų, dulkių. Minkštos, mielos, patogios, lengva priežiūra. Pas mus alyvuotos. Svarbiausia, jei kartais rastųsi pažeidimas- greit jį užtaisyti, nes drėgmė skverbsis gilyn ir tolyn, plėsdamasi ir gadindama dangą.
Atsakyti
ta kamshine ir mane domina. galvoju al 2 a visdelto ja deti ir tapkes jau palikineti 1 a. . shiaip kiek supratau daug perskaicisu apie ja ir visokiu nuomoniu yra. mano nuomone ne ilgaamze ji kaip sakant kaip pvz lentos kurios visa givenima atitarnautu. bet kojom tai malonu turetu buti ant jos smile.gif
Papildyta:
tie pagadinimai mane ir atbaido tiesa sakant, nes mazi vaikai jeigu ka sunkaus numestu gali ja idreksti ir bandyti palupti. o kazin ja toj vietoj imanoma visa lapa pakeisti?
Atsakyti
QUOTE(glinglingas @ 2009 12 01, 12:58)
ta kamshine ir mane domina. galvoju al 2 a visdelto ja deti ir tapkes jau palikineti 1 a. . shiaip kiek supratau daug perskaicisu apie ja ir visokiu nuomoniu yra. mano nuomone ne ilgaamze ji kaip sakant kaip pvz lentos kurios visa givenima atitarnautu. bet kojom tai malonu turetu buti ant jos  smile.gif
Papildyta:
tie pagadinimai mane ir atbaido tiesa sakant, nes mazi vaikai jeigu ka sunkaus numestu gali ja idreksti ir bandyti palupti. o kazin ja toj vietoj imanoma visa lapa pakeisti?


Lentos visą gyvenimą netarnaus.
Turėjom pušinių lentų grindis. Tiesiog norėjom natūralumo, bet finansai brangesnių pirkti neleido. Ką galiu pasakyti- jau po 3 metų naudojimo buvo gausu duobelių, rėžimų, tarpelių.
Medinių lentų grindis reikės kas keli metai vis šlifuoti, perlakuoti ir t.t.. Pats šlifavimo procesas gyvenamosiose patalpose sukelia daug vargo, nes kad ir su surinkimo maišeliu, dulkių vistiek visur prilenda, prilimpa, net ant lubų.
Numestas daiktas medinėse grindyse įdubimą padaro greičiau nei kamštinėje dangoje. Tie patys žaislai krenta ir ant kamštinės dangos ir svetainėje ant kietmedžio Merbau grindų. Deja, sakau iš patirties, kamštinė danga smūgius atlaiko geriau.
Ar maži vaikai dažnai kažką labai sunkaus numeta, kad net išdrėks kamštines grindis?? rolleyes.gif Dėl lupimo sutinku- bet atskirą lapą galima greit pakeisti.
Geros, kokybiškos kamštinės grindys klojasi click sistema.
aš atvirai sakant truputį gailiuosi kad 2 aukšte tik vaikų kambariuose suklojau kamštinę. Reikėjo ir miegamuosiuose tokia kloti, nes ji malonesnė nei trisluoksnė prkatlentė. Gal tik paprasčiau- prasčiau atrodo- bet čia jau skonio dalykas. rolleyes.gif
Atsakyti
mes net virtuveje ja dejome,esu wub.gif ,draugai wc net dejosi kamsty,silta kojytems ir jauku.
Atsakyti
QUOTE(elitarai @ 2009 12 01, 15:16)
mes net virtuveje ja dejome,esu wub.gif ,draugai wc net dejosi kamsty,silta kojytems ir jauku.

Geras ax.gif aš planuoju būtent virtuvėje ir wc. Dėl wc viskas kaip ir aišku, bet virtuvėje vis mąstau ar praktiška, nes jei koks peilis nukris blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2009 12 01, 14:32)
Geras  ax.gif  aš planuoju būtent virtuvėje ir wc. Dėl wc viskas kaip ir aišku, bet virtuvėje vis mąstau ar praktiška, nes jei koks peilis nukris  blink.gif

na..nebent pas tave mesos iskaulinimo darbai vyks dideli... smile.gif ,pavyzdziu turiu daug,ir liuks ta kamscio danga ir virtuveje.
Atsakyti
Mes irgi neseniai vietoje plytelių virtuvėje susidėjom kamštinę dangą iš "Geros grindys". Mokėjom po 110 Lt už kvadratą. Susidėjom patys nesunkiai, nes klojasi kaip laminatas. Jeigu neklystu, jis yra alyvuotas. (būna ir lakuotas pavirius). Kol kas esam labi patenkinti. Žiūrėsim kaip dėvėsis ir jei viskas ok, susidėsim visuos kambariuos.
Šiaip Lietuvoje nepopuliarus daiktas ir Kaune vos keletas firmų prekiauja, kurios vietoje turi vos po pora rūšių. Geresnių dekorų reikia užsakinėti ir apie mėn. laukti.
Atsakyti
QUOTE(Linike77 @ 2010 02 03, 22:04)
Mes irgi neseniai vietoje plytelių virtuvėje susidėjom kamštinę dangą iš "Geros grindys". Mokėjom po 110 Lt už kvadratą. Susidėjom patys nesunkiai, nes klojasi kaip laminatas. Jeigu neklystu, jis yra alyvuotas. (būna ir lakuotas pavirius). Kol kas esam labi patenkinti. Žiūrėsim kaip dėvėsis ir jei viskas ok, susidėsim visuos kambariuos.
Šiaip Lietuvoje nepopuliarus daiktas ir Kaune vos keletas firmų prekiauja, kurios vietoje turi vos po pora rūšių. Geresnių dekorų reikia užsakinėti ir apie mėn. laukti.



grindimis esu labai patenkinta,tik ispaudimai atsirade nuo stalo koju ar kitu sunkiu daiktau deja neatsistato,kvadrato kaina 110,gal truputi daugiau gerai nepamenu:(
Atsakyti
QUOTE(verbus @ 2010 02 06, 21:34)
grindimis esu labai patenkinta,tik ispaudimai atsirade nuo stalo koju ar kitu sunkiu daiktau deja neatsistato,kvadrato kaina 110,gal truputi daugiau gerai nepamenu:(


O Jūs kai susidėjot grindis, iškart jas lakavot? ar taip ir palikot, kokias pirkot?
Atsakyti
QUOTE(Linike77 @ 2010 02 06, 21:40)
O Jūs kai susidėjot grindis, iškart jas lakavot? ar taip ir palikot, kokias pirkot?



jos jau padengtos kazkuom,as tik specialia piemone kaip ir nuvaskavau jas.ir viskas ,o su slapiu valymu nepersistengti-valyti tik labai gerai isgrestu skuduru,vos dregnu.
Atsakyti
QUOTE(verbus @ 2010 02 07, 16:14)
jos jau padengtos kazkuom,as tik specialia piemone kaip ir nuvaskavau jas.ir viskas ,o su slapiu valymu nepersistengti-valyti tik labai gerai isgrestu skuduru,vos dregnu.


Kaip suprantu tas specialus padengimas - t.y. aliejavimas.

Na mūsiškių grindų vidurinis sluoksnis yra žalias, vadinasi atsparus drėgmei, taip kad plovimo kaip ir neturėtų bijoti. Tokį turim vokišką laminatą, tai be baimės šlapiai ir dažnai plaunam.

Girdėjau, kad šitas kamštines grindis galima nulakuoti, užsilakuoja tarpai tarp lentelių, o tada jau tikrai nebijo drėgmės.

Akivaizdus šių grindų privalumas - antistatika - nesimato jokių dulkių, trupinių ir t.t.
Atsakyti