Įkraunama...
Įkraunama...

Kamštinė grindų danga

QUOTE(eLaura @ 2015 11 24, 23:08)
Sveiki, domina mane kamstine danga. Buvau parsinesusi namo pavyzdzius plaukiojanciu grindu. Man jos pasirode saltos - be slepeciu ant ju nelabai silta. . Turbut silciausios butu granorte tradition klijuojamos nedengtos? Gal jas nualyvavus, nedingtu tas kamscio siltumas.



O kuo dengtos buvo grindys pavyzdžiuose? Kai aš domėjausi, tai patarė rinktis tik keraminiu laku lakuotas, jos neslidžios ir žymiai ilgiau tarnauja, bent jau taip man išaiškino. Dėl alyvuotų grindų nežinau, gal atsilieps kas nors, kas tokias alyvuotas grindis ne vienerius metus jau namie turi. Manau jų priežiūra sudėtingesnė. O dėl plaukiojančių grindų šiltumo, tai basomis kojomis vasarą tikrai nebūtų šalta, o žiemos metu vistiek jei ne šlepetes, tai bent kojines mauniesi.
Atsakyti
QUOTE(Amica @ 2015 11 25, 23:24)
O kuo dengtos buvo grindys pavyzdžiuose? Kai aš domėjausi, tai patarė rinktis tik keraminiu laku lakuotas, jos neslidžios ir žymiai ilgiau tarnauja, bent jau taip man išaiškino. Dėl alyvuotų grindų nežinau, gal atsilieps kas nors, kas tokias alyvuotas grindis ne vienerius metus jau namie turi. Manau jų priežiūra sudėtingesnė. O dėl plaukiojančių grindų šiltumo, tai basomis kojomis vasarą tikrai nebūtų šalta, o žiemos metu vistiek jei ne šlepetes, tai bent kojines mauniesi.


Pavyzdziai buvo lakuoti...
Atsakyti
Mes kamstine danga - klijuojama, lakuota - pries metus pasiklojome virtuveje ir esu be galo patenkinta. Kojai labai silta ir malonu, vaikai nuolat zaidzia virtuveje ant grindu - irgi jaucia, kad malonu biggrin.gif Aisku ja siek tiek reikia pasaugoti, vyras ant kedziu ir stalo koju priklijaves paminkstinimus, kad nebraizytu grindu.
Atsakyti
Del kamstines grindu dangos,tai mes jau ne pirmi metai esame vienoje patalpoje sudeje "plaukiancias grindis" lentelemis,lakuotas.Tai labai patenkinti,kojom nesalta.Minusai-braizosi ir slidokos.Pliusai-gera garso ir silumos izoliacija.
O del grindu silumos,tai cia kas kaip supranta-silciau negu plyteles, laminatas,parketas,pvc,salciau negu sildomos grindys.
Atsakyti
QUOTE(Almonta @ 2015 12 24, 18:38)
Del kamstines grindu dangos,tai mes jau ne pirmi metai esame vienoje patalpoje sudeje "plaukiancias grindis" lentelemis,lakuotas.Tai labai patenkinti,kojom nesalta.Minusai-braizosi ir slidokos.Pliusai-gera garso ir silumos izoliacija.
O del  grindu silumos,tai cia kas kaip supranta-silciau negu plyteles, laminatas,parketas,pvc,salciau negu sildomos grindys.


Kokios firmos ir kokios kolekcijos dejote, gal atsimenate? blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Pirkom tokia grindu danga:
Kamštinė danga - Grindims
SAMBA

Gamintojas:Granorte ( Portugalija )Tipas: Suneriamos be klijųPadengimas: LakasMatmenys (mm): 910x300x10,5
Atsakyti
QUOTE(Almonta @ 2015 12 24, 18:38)
Del kamstines grindu dangos,tai mes jau ne pirmi metai esame vienoje patalpoje sudeje "plaukiancias grindis" lentelemis,lakuotas.Tai labai patenkinti,kojom nesalta.Minusai-braizosi ir slidokos.Pliusai-gera garso ir silumos izoliacija.
O del  grindu silumos,tai cia kas kaip supranta-silciau negu plyteles, laminatas,parketas,pvc,salciau negu sildomos grindys.

Dėkit šildomas kamštines grindis, bus šiltų šilčiausios cool30x30.png

Mes svarstome, kokias grindis bute dėti, tai SM dėka atradau kamštį ir, atrodo, apsistosim ties juo (tik tambūre ir vonioj bus plytelės). Vis dar sunku patikėti atsiliepimų gerumu smile30x30.png
Atsakyti