Įkraunama...
Įkraunama...

Įvairios grindų dangos - 3

QUOTE(zikas1970 @ 2012 02 07, 14:58)
bet tai paskaicius apie ja, graziai raso  g.gif As kaip suprantu, cia tas pats marmaliaumas. Musu pazistami susidejo jau antram name sitas grindis, labai patenkinti, o ir atrodo tikrai graziai, jie tais gabaliukais dejo, kaip parketas atrodo  smile.gif

Tikrai graziai jie pasakoja, brangesniam tam tai 15-20metu garantijos duoda ir jis man padoriai atrodo. Pigesnis ne toks grazus bet garantija 10metu. Del vaizdo ir kokybes tai as tikrai uz, tik kad vat PVC nuodinga medziaga ypac kai grindys sildomos, tai jo atsisakiau vaiku bei miegamajam o vat del virtuves ir svetaines vis mastau. Nes irgi tokia situacija kad plyteliu nenoriu svetainei o joks parketas kruvio neatlaikys. As radau Domus galerijoj o jus gal dar zinot kokiu firmu?
Atsakyti
QUOTE(Renata_Bo @ 2012 02 07, 16:55)
Tikrai graziai jie  pasakoja, brangesniam tam tai 15-20metu garantijos duoda ir jis man padoriai atrodo. Pigesnis ne toks grazus bet garantija 10metu. Del vaizdo ir kokybes tai as tikrai uz, tik kad vat PVC nuodinga medziaga ypac kai grindys sildomos, tai jo atsisakiau vaiku bei miegamajam o vat del virtuves ir svetaines vis mastau. Nes irgi tokia situacija kad plyteliu nenoriu svetainei o joks parketas kruvio neatlaikys. As radau Domus galerijoj o jus gal dar zinot kokiu firmu?

Mes gerose grindyse buvom, Panevezy, Kaina ju apie 57 litus, tiksliai nebepamenu, tai nuolaida padarytu, gautusi kazkur nepilnai po 50 lt.Na plius darbas, imtume meistriuka is ju, nes islyginti gerai grindis reikia, is to pacio pvc ir grindjuostes daro, kainos su darbu nepasakysiu tiksliai, ale musu paskaiciavimais padori visai gavosi. Siaip mes neuzilgo turetume apsispresti del tu grindu, tai galesiu parasyti tikslia kaina( jei aktualu dabar, uzklausiu draugu, kiek jie mokejo, dejosi taip pat visai nesenai)
Atsakyti
Man tai parketas mylimiausia grindų danga, nors gal ir nusidėvi greičiau, tačiau žymiai maloniau, tiek vizualiai, tiek ir vaikščioti ant gryno medžio smile.gif
Atsakyti
Mes klojom sintetine kilimine danga, tai iš pradžių šauniai atrodė (parinkom nelabai teplią, raštuotą), bet namie yra mažų vaikų, tai dabar keikiuosi kai reikia plauti (gerai kad turim plaunamą siurblį), žinau, kad savo namuky kiliminės dangos tai tikrai niekur nedėsiu smile.gif
Atsakyti
laba,visai pasimeciau unsure.gif ,buvom jau nusprende pirkti maumedzio lentas grindims ir atsisakyti grindu sildymo,nes netinka po lentomis,bet va uztikau parketa,po kuriuo butu galima deti sildoma grindis http://www.parkett-b...p?i...s2=21&ab= http://www.solum.lt/...ice2_1-juostos/ .kaikur suteikiamas 30metu garantija parketui.jus man patarkit ka jus rinktumetes.aciu labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kerima @ 2012 02 09, 09:59)
laba,visai pasimeciau unsure.gif ,buvom jau nusprende pirkti maumedzio lentas grindims ir atsisakyti grindu sildymo,nes  netinka po lentomis,bet va uztikau parketa,po kuriuo  butu galima deti sildoma grindis  http://www.parkett-b...p?i...s2=21&ab=    http://www.solum.lt/...ice2_1-juostos/  .kaikur suteikiamas 30metu garantija parketui.jus man patarkit ka jus rinktumetes.aciu labai 4u.gif


tai kad trisluoksnes parketlentes arba trisluoksnes medžio masyvo lentas galima dėti ant šildomų grindų, tikrai nemažai firmų LT tokiom prekiauja smile.gif
o kodėl jūs maumedį renkatės? aš kiek skaičiau ir domėjausi, jį labiau terasoms ir pan renkasi g.gif
Atsakyti
QUOTE(kerima @ 2012 02 09, 09:59)
laba,visai pasimeciau unsure.gif ,buvom jau nusprende pirkti maumedzio lentas grindims ir atsisakyti grindu sildymo,nes  netinka po lentomis,bet va uztikau parketa,po kuriuo  butu galima deti sildoma grindis  http://www.parkett-b...p?i...s2=21&ab=    http://www.solum.lt/...ice2_1-juostos/  .kaikur suteikiamas 30metu garantija parketui.jus man patarkit ka jus rinktumetes.aciu labai 4u.gif

Paskaiciavus, man tik uz parketlentes reiktu suploti pirmam aukste nei daug - nei mazai-40 K unsure.gif O dar darbas, bet jei jus sau leisti galit, kodel gi ne, man tai butu perdaug didele prabanga cool.gif
Atsakyti
QUOTE(zikas1970 @ 2012 02 07, 19:59)

Kazkaip labai pigu, gal mes ne apie vienoda PvC snekam. Ten kur ziurejau tai tokios juostos klijuojamos kaip laminato lentos dydzio. Tas pigesnis tai apie 90 su darbu o tas brangesnis tai 110 ar 120 Lt uz kvadrata - irgi su darbu.
Atsakyti
QUOTE(Renata_Bo @ 2012 02 09, 12:52)
Kazkaip labai pigu, gal mes ne apie vienoda PvC snekam. Ten kur ziurejau tai tokios juostos klijuojamos kaip laminato lentos dydzio. Tas pigesnis tai apie 90 su darbu o tas brangesnis tai 110 ar 120 Lt uz kvadrata - irgi su darbu.

nezinau g.gif As turiu omeny thermofix pvc danga, buvom parduotuvej, tai kaina ju apie 60 lt, mums nemazai kv. reikia, sake padarys pigiau, po to dar pasiderejom su vadybininke tai dar kaina numete. O darbas kazkur apie 12lt. iseina, su medziagom, grindu islyginimu.Kainu tiksliu nepasakysiu, bet kiek pamenu, kv. atsistoja kazkur iki 70 lt., su darbu , plintusais.(taip klijuojamos juostom, kaip lentutem, ne vientisinis)Gal darbas pas jum brangesnis? g.gif Paziurejau dabar, be nuolaidu jos 68lt(pabrango ) , jei darbas 12, tai iseina 80, nu niekaip 90 nesigauna. O nuolaida jie tikrai padaro smile.gif Gal tikrai ne ppie ta pati snekam g.gif
http://www.gerosgrin...fix_dangos.html
Atsakyti
kalbat apie PVC, o nesidomėjot natūraliu linoleumu? man pasirodė superinis dalykas, kitą, o gal dar kitą savaitę mums tokias grindis išlies - tada galėsiu plačiau pakomentuoti, bet kol kas įžvelgiu tik pliusus thumbup.gif


aš nusprendžiau rizikuoti, ir visuose miegamuosiuose tiesime natūralią vilnonę greičiausiai kiliminę dangą, labai jau norisi to komforto miegame

gyvenamąjam bus plytelės, iš pradžių buvau prieš, norėjau lieti natūralų linoleumą, bet apsigalvojau kai pamačiau tas plyteles.. nugalėjo jos blush2.gif

vaikų žaidimų kambary bus linoleumas - manau bus lengva prižiūrėtiu, nebaisu kad kas išsilies ar nutrupės
Atsakyti
QUOTE(Vilienė @ 2012 02 22, 22:23)
kalbat apie PVC, o nesidomėjot natūraliu linoleumu? man pasirodė superinis dalykas, kitą, o gal dar kitą savaitę mums tokias grindis išlies - tada galėsiu plačiau pakomentuoti, bet kol kas įžvelgiu tik pliusus  thumbup.gif
aš nusprendžiau rizikuoti, ir visuose miegamuosiuose tiesime natūralią vilnonę greičiausiai kiliminę dangą, labai jau norisi to komforto miegame

gyvenamąjam bus plytelės, iš pradžių buvau prieš, norėjau lieti natūralų linoleumą, bet apsigalvojau kai pamačiau tas plyteles.. nugalėjo jos  blush2.gif

vaikų žaidimų kambary bus linoleumas  - manau bus lengva prižiūrėtiu, nebaisu kad kas išsilies ar nutrupės



o kokia kaina sio linoleumo ir ant kokio pagrindo jis dengiasi (betonas, MD plokstes ar pan)? bent jau man negirdetas dalykas g.gif noreciau virtuvej kazko tokio, nes plyteliu baisiai nesinori, o pries kelis metus sudetas laminatas vietom issikeles nuo dregmes unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(minute_ @ 2012 02 22, 21:36)
o kokia kaina sio linoleumo ir ant kokio pagrindo jis dengiasi (betonas, MD plokstes ar pan)? bent jau man negirdetas dalykas  g.gif noreciau virtuvej kazko tokio, nes plyteliu baisiai nesinori, o pries kelis metus sudetas laminatas vietom issikeles nuo dregmes unsure.gif



esu atidarius temą apie šitą linoleumą, bet susidėjusių neatsirado. konkrečiai aš apsistojau ties Dubingiais, jų puslapyje ir visa info apie tai. man ant betono išlieja išlyginamąją ir tada linoleumą, nes jis tinka šildomoms grindims. kainos nebepamenu bo prieš pusę metų aptarinėjom su darbų vykdytojų, man pasirodė priimtina ax.gif
Atsakyti