Įkraunama...
Įkraunama...

Tapetai

Sveiki....
Žiūriu senoji temutė pasibaigė ir naujos nėra,tad sukūriau aš blush2.gif
Prašau padėkit,patarkit...Žodžiu norim salionę atnaujint sienas.Ilgai ieškojom tapetų tinkamu raštu...Radom,valio,tapetuojam...Vyras youtubej prisižiūrėjo kaip tai daroma ir pirmyn...Ištapetavom vieną sieną,gražu...Laimingi nuėjom miegot.Ryte...puse tapetų šonuose atsilupę,pridėjus atgal,tarpai,nesueina atgal... doh.gif Nuplėšėm visus verysad.gif Sena siena net nepažeista nuo klijų,atrodo ant viršaus net nebuvo klijuota nieko unsure.gif Ką darėm ne taip?Gal kas ką patars?Nenorim senų tapetų rausvų vėl doh.gif Bėda ta,kad tų senųjų tapetų net nuo sienos nuplėšt neina,sienos iš gipso plokščių,tai plėšiant tapetus ir ta siena trupa... doh.gif Žodžiu kaip ant senų tapetų užklijuot naujus,kad laikytusi g.gif
Atsakyti
Sveiki, kur merginos jus perkate tapetus internetu, kokiuose tinklapiuose. reika tapetu svetainei nemazai reikia. kas parduodama senukuose ar kitose tapetu parduotuvese Lietuvoj tai schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif . apsilankius salonuose , kai pasakiau kainos limita iki 200 lt uz ruloneli tai taip keistai ziurejo, kad vnz cia nelabai ka ir rasi ir dar buvau izeista, kad visa vakara praverkiau nesupratusi ar cia as kazkokia antraruse ar salon o dizainere nemalonus zmogus, persisotinusi pinigingais klientais. Tai ar imanoma rasti kokybisku tu paciu tapetu internetu zemesnemis kainomis, nei siulo arogantiski salonu darbuotojai. Aciu
Atsakyti
QUOTE(baibai @ 2014 03 26, 14:31)
Sveiki, kur merginos jus perkate tapetus internetu, kokiuose tinklapiuose. reika tapetu svetainei nemazai reikia. kas parduodama senukuose ar kitose tapetu parduotuvese Lietuvoj tai  schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif . apsilankius salonuose , kai pasakiau kainos limita iki 200 lt uz ruloneli tai taip keistai ziurejo, kad vnz cia nelabai ka ir rasi ir dar buvau izeista, kad visa vakara praverkiau nesupratusi ar cia as kazkokia antraruse ar salon o dizainere nemalonus zmogus, persisotinusi pinigingais klientais. Tai ar imanoma rasti kokybisku tu paciu tapetu internetu zemesnemis kainomis, nei siulo arogantiski salonu darbuotojai. Aciu

Kokioj Retroformoj iki 200 lt gal ir nėra, bet mano manymu tai jau tikrai didelė kaina, kurią jūs pasiruošusi mokėti, tikrai ne dažnas LT pilietis gali tiek skirti tapetams, todėl keista, kad salone į jus taip reagavo biggrin.gif Papraščiau būtų tokiam salone nusižiūrėti tapetus, pagal pavadinimus rasti internete ir parsisiųsti, dar ir pigiau gerokai gausis biggrin.gif Mano svajonių tapetai Retroformoj skyrėsi beveik dvigubai, negu būčiau pirkus UK. Pavartykit senesnes temas, tikrai yra ne viena nuoroda su parduotuvėm, kurios siunčia į Lietuvą, arba teks pasinaudoti tarpininkų paslaugomis smile.gif Beje labai nenuvertinkit Senukų, ten yra daugybė užsakomųjų brangių ir prabangių tapetų 4u.gif
Atsakyti
Laba diena, ir aš jungiuosi prie tapetu temos ax.gif
Norim issirinkti gražius tapetus, bet nesinori po visą Kauną važinėti ir ieškoti, gal kas gali pasidalinti kurie salonai ir jų produkcija paliko gera įspūdį? blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(irisas @ 2014 03 26, 15:42)
Kokioj Retroformoj iki 200 lt gal ir nėra, bet mano manymu tai jau tikrai didelė kaina, kurią jūs pasiruošusi mokėti, tikrai ne dažnas LT pilietis gali tiek skirti tapetams, todėl keista, kad salone į jus taip reagavo  biggrin.gif Papraščiau būtų tokiam salone nusižiūrėti tapetus, pagal pavadinimus rasti internete ir parsisiųsti, dar ir pigiau gerokai gausis  biggrin.gif Mano svajonių tapetai Retroformoj skyrėsi beveik dvigubai, negu būčiau pirkus UK. Pavartykit senesnes temas, tikrai yra ne viena nuoroda su parduotuvėm, kurios siunčia į Lietuvą, arba teks pasinaudoti tarpininkų paslaugomis smile.gif Beje labai nenuvertinkit Senukų, ten yra  daugybė užsakomųjų brangių ir prabangių tapetų  4u.gif


Sveiki, Senukuose nelabai radau ko reiketu ir is tu uzsakomu, radau Jaukume, bet po vakar ... nesinori ten gryzti Tiesiog pasakiau, kad ju darbuotoja anksciau rode tapetus uz 150 lt, o tada ir prasidejo, kad tokiu kainu pas juos nera, kad visi mazdaug nuo 200 lt ir" na jus zmones duodat prisigalvojat '... , vat su tokiais issireiskimais Ir svarbiausia, kad pas juos jau pirkau tapetus ir kvapus namams ir atejau ieskot nauju.. ir kol stovejau tikrai netekus amo, kol narse po kompiuteri tu tapetu, pasirodo atrado juos ir tarstelejo, kad taip tikrai ju kaina 150 lt. blink.gif blink.gif blink.gif .... aciu pavartysiu senesne tema jau ir radau nemazai kas patinka tik taip pat kainos UK tinklapyje tokios pat kaip ir lietuvoj gaunasi g.gif . dar ieskosiu. na o retroforma man toooli , prie juros gyvenu smile.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(baibai @ 2014 03 26, 15:31)
apsilankius salonuose , kai pasakiau kainos limita iki 200 lt uz ruloneli tai taip keistai ziurejo, kad vnz cia nelabai ka ir rasi ir dar buvau izeista, kad visa vakara praverkiau nesupratusi ar cia as kazkokia antraruse ar salon o dizainere nemalonus zmogus, persisotinusi pinigingais klientais.

Specialiai dar buciau tam salone ilgiausiai prabuvus, viska isciupinejus. 200 lt uz tapetus LT zmoniu galimybemis - net labai daug!

QUOTE(baibai @ 2014 03 26, 18:02)
Sveiki, Senukuose nelabai radau ko reiketu ir is tu uzsakomu, radau Jaukume, bet po vakar ...

Dar Ermiraze paziurekite, nes jie irgi is labai daug tiekeju turi galimybe uzsakyti. As, asmeniskai, tapetu ten neziurejau, bet turetu buti g.gif Bent jau plyteliu, voniu ir tt galima gaut visokiu.. tik uzsakymu terminai 2 men., todel daug kam netinka.
Atsakyti
QUOTE(Lauma14 @ 2014 03 26, 14:56)
Laba diena, ir aš jungiuosi prie tapetu temos ax.gif 
Norim issirinkti gražius tapetus, bet nesinori po visą Kauną važinėti ir ieškoti, gal kas gali pasidalinti kurie salonai ir jų produkcija paliko gera įspūdį?  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif

Koks kainų segmentas tinka? Dubingiuose daugiau provanso ir klasikiniai tapetai, taip pat daugybė užsakomųjų, bet katalogų nevarčiau, žiūrėjau tik tuos, kurie buvo salone. Kainos įvairios, miegamąjam pirkau po 29 nukainuotus biggrin.gif Tai sakyčiau labai labai pigūs pagal tapetų kokybę. Minėti senukai, ermitažas, dabar naujų privežta, bet yra katalogai, kainos nuo labai žemų iki vidutinių. Dar yra nemažai bazėj tapetų, kainos irgi vidutinės, kur brangūs ir labai brangūs nežinau, ne mano nosiai buvo lotuliukas.gif Yra parduotuvės Savanorių pr. prie Aklųjų kombinato, prie stoties.
Atsakyti
Dar gal padarysiu cia reklama, nors nei prie ko man juos cia reklamuot smile.gif Senukuose iki kovo galo, 30 proc. nuolaida uzsakomiems tapetams is katalogu. na tai tikrai nemazai gaunas. tai eisiu tikrai vaiko kambariui kazko paieskot, gal atidziau perziurejus ir svetainei rasiu. Dar tokia pat nuolaida ir uzuolaidoms uzsakomoms tai kartu viska bandysiu susiderint vaiko kambariui. na cia Klaipedoj taip , kituose miestuose nezinau 4u.gif , gal kam naudinga info bus. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(baibai @ 2014 03 26, 16:31)
Sveiki, kur merginos jus perkate tapetus internetu, kokiuose tinklapiuose. reika tapetu svetainei nemazai reikia. kas parduodama senukuose ar kitose tapetu parduotuvese Lietuvoj tai  schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif . apsilankius salonuose , kai pasakiau kainos limita iki 200 lt uz ruloneli tai taip keistai ziurejo, kad vnz cia nelabai ka ir rasi ir dar buvau izeista, kad visa vakara praverkiau nesupratusi ar cia as kazkokia antraruse ar salon o dizainere nemalonus zmogus, persisotinusi pinigingais klientais. Tai ar imanoma rasti kokybisku tu paciu tapetu internetu zemesnemis kainomis, nei siulo arogantiski salonu darbuotojai. Aciu

graziu maciau vienoje vilniaus el.p. http://www.spalvinga.lt/tapetai1.htm, bet kazkaip neciupinejus pirkt bijau
http://www.irankiuga...iai-tapetai.htm
http://www.irankiuga...u-flizelinu.htm
http://www.iris.lt/e...a...imit=30&p=8
https://www.homedeco...lden_decor-maia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GITALE: 26 kovo 2014 - 19:39
Buvau Interjero dizaino centre Artis tapetu salone. berots Tapetas.lt vadinas. Turbūt naujai atsidaręs, nes kiek forumų skaičiau, niekur nemačiau minint....Šeip likau labai patenkinta ką pamačiau ir kainos nera kad labai kandžiotųsi ir aptarnavimas malonus ir nuolaidas geras taiko bigsmile.gif 4u.gif tik minusas kad ten vien užsakomi ir reikia laukti arba apie pora savaičių arba apie pora mėn doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lauma14 @ 2014 03 27, 17:55)
Buvau Interjero dizaino centre Artis tapetu salone. berots Tapetas.lt vadinas. Turbūt naujai atsidaręs, nes kiek forumų skaičiau, niekur nemačiau minint....Šeip likau labai patenkinta ką pamačiau ir kainos nera kad labai kandžiotųsi ir aptarnavimas malonus ir nuolaidas geras taiko bigsmile.gif  4u.gif tik minusas kad ten vien užsakomi ir reikia laukti arba apie pora savaičių arba apie pora mėn doh.gif

tai jei artyj pirmam aukste tai taip, bet ten tik katalogai, o pacios pardes yra ju net dvi bazese ir ten yra ne tik katalogu bet ir jau atveztu tapetu, be je vienoj is tu parduotuviu moteris labai gerai viska pataria suderina, ir ten kataloga uz uzstata gali namo parsityst
Atsakyti
QUOTE(irisas @ 2014 03 26, 19:20)
Yra parduotuvės Savanorių pr. prie Aklųjų kombinato, prie stoties.


Tarp jų yra ir tapetųparduotuve.lt parduotuvė, na moteriškė ten dirbanti tai padėk dieve, "aš 20 metų su tapetais dirbu tik aš viena viską žinau o jūs visi durniai"... na paskutinio žodžio nesakė bet tuo ir užsibaigė kad ji viską žino o mes... doh.gif Tragedija kažkokia kaip sugeba samdyti tokius darbuotojus neįsivaizduoju. Bet tapetai ten gražūs, gerai kad turi internetinę parduotuvę drinks_cheers.gif
Atsakyti