Įkraunama...
Įkraunama...

Skandinaviškas ir vintage stilius

Kad jie pas mus ne išsitepa, o labai viršus apdulka ir dulkės matosi, mane labai nervoja smile.gif

Ir šitas namukas man wub.gif wub.gif Jei reikėtų statytis namą, dabar norėčiau kažko panašaus.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Mifi @ 2015 11 20, 10:35)
Ir šitas namukas man  wub.gif  wub.gif  Jei reikėtų statytis namą, dabar norėčiau kažko panašaus.

Tikrai wub.gif
Atsakyti
Patarimai, kaip sukurti skandinavišką jaukumą savo namuose


http://www.delfi.lt/...e.d?id=69659826
Atsakyti
Kalėdos wub.gif Labai gražu. Aš ieškau vainiko ant laukinių durų, noriu kažko paprasto, ne kičinio, bet nerandu niekur.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mifi @ 2015 11 25, 20:54)
Kalėdos  wub.gif  Labai gražu. Aš ieškau vainiko ant laukinių durų, noriu kažko paprasto, ne kičinio, bet nerandu niekur..  g.gif

Kalediniai vainikai - mano pažįstamas gamina, jau kelinti metai iš eilės iš jo perkam ir labai patenkinti smile.gif
Atsakyti
Carpe diem, ačiū tau!!! bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
O man čia taip gražu - spalvų deriniai ir viską.
Beje, gal kur matėt tokią lovą pirkt - atseit apsiūtu lovūgaliu:
user posted image
Atsakyti

Kažką panašaus rasite čia: http://www.subtila.l...igules-837.html
Atsakyti
QUOTE(pavirstu_vovere @ 2015 12 20, 22:56)
O man čia taip gražu - spalvų deriniai ir viską.
Beje, gal kur matėt tokią lovą pirkt - atseit apsiūtu lovūgaliu:
user posted image

Maciau Kauno baldu isparduotuvej.Ir net grazesni wink.gif bent man
Atsakyti
Sveikos

Ieškau komodos didelės ir tvirtos. Bei spintelių prie lovos. Lova - kaltinio metalo.

Ką rekomenduotumėte? Už protingą kainą. ax.gif
Atsakyti
susiduriau su Bėda is didziosios raides doh.gif turiu toki galvos skausma, kaminas sienoje skiriancioje virtuve su svetaine. Is virtuves puses ten numatyta ukine spinta, tai matysis tik virsuje 20 -30 cm iki lubu, bet svetaines dalis ir sonas - 55 cm *30 mazdaug (anot mestro - argumentai cia muras ten karkasas, judes kiekvienas sau, greit bus trukimas sienoje) reikalauja plyteliu. sunkiai isivazduoju kas gali but grazu :/ user posted image
Atsakyti
QUOTE(VINIpooch @ 2016 01 12, 10:29)
susiduriau su Bėda is didziosios raides  doh.gif  turiu toki galvos skausma, kaminas  sienoje skiriancioje virtuve su svetaine. Is virtuves puses ten numatyta ukine spinta, tai matysis tik virsuje 20 -30 cm iki lubu, bet svetaines dalis ir sonas  - 55 cm *30 mazdaug (anot mestro - argumentai cia muras ten karkasas, judes kiekvienas sau, greit bus trukimas sienoje) reikalauja plyteliu. sunkiai isivazduoju kas gali but grazu :/ user posted image


iki galo nesupratau, kaip ten tiksliai tas kaminas bus, bet... Gal neverta taip pergyventi dėl tų plytelių g.gif juk šiais laikais toookių grožių yra wub.gif ir formatų visokiausių. Nežinau, koks pas Jus stilius, bet gal tiktų didelio formato plytelės, kurios atrodo kaip natūralaus akmens plokštės g.gif

Kaminui galima "dėžutę" iš ugniai atsparaus gipso padaryti iki lubų. Arba ta pačia baldine plokšte "apsiūti", kaip ir ūkinę spintą. Tik tą ūkinę spintą tinkamai izoliuokitės nuo karščio, kad nenutiktų tokia nelaimė doh.gif http://lietuvosdiena...uke-nelaime.htm

Atsakyti