Įkraunama...
Įkraunama...

Rašomasis stalas vaikui

Susidūrėm su problema: nerandam tinkančio ir patinkančio rašomojo stalo būsimam pirmokui. Kambario baldai - baltai dažytos medienos. Kažko pritinkančio nerandam, bet ir kitokie stalai, matyti parduotuvėse, atrodo labai trumpaamžiai.
Pasidalinkime patirtimi, savo pasirinkimais, galbūt kas nors gerai pasigamino. Tema manau aktuali visiems, auginantiems mokinukus smile.gif
Atsakyti
Mes labai paprastai sprendėm, pirkom atsikrai stalviršį ir kojas iš Ikea, spalviškai tiko prie baldų. Na, pasirinkimas buvo dėl to, kad kaip tik nenorėjom ilgai tarnausiančio tokio baldo, nes pirmokėlė ypatingai neatidi ir nesauganti daiktų. Tai dažai, tai flamasteriai, stalviršis jau papurvintas tiek, kad nenusivalo, bet po kelių metų pakeisiu stalviršį į naują ir galvos neskaudės smile.gif O jeigu ant gero brangaus stalo pamatyčiau klijų, dažų nenuvalytų, turbūt celofanu apklijuočiau biggrin.gif O dabar nekreipiu dėmesio, nes pakeitimas bus ypatingai lengvas ir pigus smile.gif
Atsakyti
Mes irgi ilgai sprendėm toki klausimą. Ir nusprendę pirkom augantį stalą ir kėdę. Jau tarnauja penktus metus, dukra jau trečiokė, su ja kartu ir stalas auga. Aišku tik sunku, kaip rašė Irisas, kad dar nelabai saugo tuos baldus, o kai stalviršis šviesiai pilkas tai labai greit pasimato brūkštelėjimai. unsure.gif Tik dabar vėl reiks sprendima kažkoki galvoti, nes auga antra dukra. Net nežinau kaip dalinsis lotuliukas.gif Nes kaip visada viena sėdi, reikia būtinai ir kitai sėst doh.gif
Atsakyti
Supratau, kad baltas stalo viršus - labai nepraktiška, apie tai kažkodėl nepagalvojau. Įdomu kiek laiko tarnauja stalai? Yra pikti tokio vaikiško dizaino, gal iki kokios penktos klasės tiks, o po to, paaugliui jau naują? g.gif
Atsakyti
QUOTE(rutikė @ 2015 03 21, 14:02)
Susidūrėm su problema: nerandam tinkančio ir patinkančio rašomojo stalo būsimam pirmokui. Kambario baldai - baltai dažytos medienos. Kažko pritinkančio nerandam, bet ir kitokie stalai, matyti parduotuvėse, atrodo labai trumpaamžiai.
Pasidalinkime patirtimi, savo pasirinkimais, galbūt kas nors gerai pasigamino. Tema manau aktuali visiems, auginantiems mokinukus smile.gif


Ir aš buvau susidūrus su panašia dilema....... Niekas man netiko iš to, ką mačiau parduotuvėse... doh.gif Norėjau ilgaamžiskesnio ir , kad "augtų" kartu su vaiku. Tai ėmiau ir susisiekiau su įmone gaminančia baldus mokykloms ir pagamino stalą, standartiškai stalas būna 50x120cm, jis gal siaurokas namuose, bet galima užsakyt ir kitų išmatavimų.
120x65cm stalas kainavo 130Lt (pristatymas 20Lt)
http://www.eigida.lt..._...7&Itemid=58

Kėdutę prisitaikėm kitą 4u.gif
Užsakiau 3-4-5 dydžio reguliuojamą stalą 4u.gif
http://www.eigida.lt..._...3&Itemid=27
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JUM: 21 kovo 2015 - 21:11
Ir dar klausimėlis dėl kėdutės. Daug kur reklamuojamos kėdutės ant ratukų. Bet juk labai blaško vaiką tas judėjimas, sukiojimasis? Žodžiu ar pasiteisino tokios kėdutės? Ypač judrokam vaikui, turinčiam ir dėmesio sunkumų?
Atsakyti
Mes irgi labai ilgai ieškojome rašomojo stalo. Buvome apriboti erdvės (ne platesnis, nei 100cm) ir laiko - statybos buvo baigtos tik prieš rugsėjo 1. Tokių matmenų nelabai radom, visi platesni. Galiausiai irgi susikomplektavom iš IKEA :stalviršis, augančios kojos, stalčių sistema. Ir gavosi visai neblogai. Stalviršį kai susidėvės pakeisim. Dabar ėmėm baltą. Valosi neblogai. Bet savo merginos prašau pasidėti padėkliukus prieš purvinesnį darbą.
Atsakyti
mes užsakėm pas baldžius stalą. Baltas, lenktas, na, toks, kokio norėjom.
Atsakyti
QUOTE(ptashka @ 2015 03 21, 22:40)
Stalviršį  kai susidėvės pakeisim. Dabar ėmėm baltą. Valosi neblogai. Bet savo merginos prašau pasidėti padėkliukus prieš purvinesnį darbą.

Ant mano rasomojo stalo buvo didžiulis stiklas padėtas. Po stiklu pasidedavau pamokų tvarkaraštį, gražesnės atvirutes ar šiaip ką. Stalas ištarnavo visa vaikyste, paauglystę, studijas ir dabar sėkmingai tarnauja kitam vaikui. Ir tikrai neatrodo toks senas. Greičiau senamadiškos biggrin.gif
Atsakyti
Ieškojom, ieškojom ir pirkom Ikea. Nors tenykštės prekės man nelabai prie širdies. Nupirkom nediduką baltą staliuką, kiek tarnaus? -tubūt neilgai, bet ir kainavo nebrangiai, nebus gaila naujai investuoti jau į geresnį, tvirtesnį
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2015 03 25, 23:37)
Ant mano rasomojo stalo buvo didžiulis stiklas padėtas. Po stiklu pasidedavau pamokų tvarkaraštį, gražesnės atvirutes ar šiaip ką. Stalas ištarnavo visa vaikyste, paauglystę, studijas ir dabar sėkmingai tarnauja kitam vaikui. Ir tikrai neatrodo toks senas. Greičiau senamadiškos  biggrin.gif

Dabar tokią apsaugą galima nusipirkti iš PVC 4u.gif
Mūsų toks, naudojam 7 metai, atrodo kaip naujas, vien geri atsiliepimai
user posted image
https://www.youtube....4&v=e4O_ud2NbUk
Atsakyti
Aš radau baldžius, kurie komodas, stalus ir kitus nedidelius baldelius pagamina pagal užsakymą iš likučių (spalvų turi daug), o kaina gaunasi pigiau nei pirkti parduotuvėje ir kokybė geresnė.
Atsakyti