Įkraunama...
Įkraunama...

Įvairios pašalpos UK, problemos, sprendimai

QUOTE(spylkutia @ 2011 01 11, 19:56)
Sveikos  4u.gif turim tokią dilemą. Atvažiavom į UK su vaiku prieš du mėnesius. Vyras jau yra dirbęs čia prieš tris metus, grįžęs į LT atsiėmė  mokesčius. Dabar vyras dirba per agentūrą beveik nuo atvykimo pradžios. Aš nedirbu, bet ieškausi darbo. Dėl CB man aišku viskas, formą gausim šią savaitę. O kaip dėl WTC ir CTC? ar galima claiminti dėl šitų vyro vardu? pagal tax creditų skaičiuoklę pagal mūsų pajamas jie priskaičiuoja ~1700 sv g.gif

Kas dirba,tas ir gali buti pagrindinis gavejas. ax.gif
Atsakyti
Gal galima tokiu skaiciuokliu nuorodele? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(maybe24 @ 2011 01 11, 21:06)
Kas dirba,tas ir gali buti pagrindinis gavejas. ax.gif

Tai suprantu, bet ar jau galim claimint,ar reikia kažkiek laiko būt išdirbus?

Nuoroda čiatax calculator
Papildyta:
QUOTE(jujuste @ 2011 01 11, 21:01)
Dar norejau paklaust kaip skaiciuoji skaiciuoklei tai ten rodo menesiui  ar metams blush2.gif Nu durnas klausimas,bet...

gerai būtų mėnesiui biggrin.gif metinė ten suma g.gif
Atsakyti
QUOTE(spylkutia @ 2011 01 11, 20:59)
Tai suprantu, bet ar jau galim claimint,ar reikia kažkiek laiko būt išdirbus?

Nuoroda čiatax calculator
Papildyta:

gerai būtų mėnesiui  biggrin.gif metinė ten suma  g.gif

Man atrodo reik isdirbti metus, na tiksliai nezinau. Bet apie kova-balandi jie atsiuncia lapus ir ten buna parasyta, kiek gausit kas menesi pajamu. Tegu vyras nueina i HMRC, pasako kaip kas ir jam pasakys, ka daryti tiksliai, nes as cia pievu galiu prirasyti lotuliukas.gif o gal atsiras mamyciu, daugiau zinanciu.
Atsakyti
sveikos merginos,norejau paklausti kuria savaites diena jums perveda child benefit?nes man tai labai nereguliariai tai penktadieni tai kazkodel sekmadieni g.gif
Atsakyti
sveikutes.Noreciau jusu paklaust, gal kuri zinosit ka reikia daryti.Mano vyras dirba per agentura jau trecias menuo ir jam nera nuskaiciuojami tax.Tik pirma savaite(savaitinis atlyginimas)buvo nuskaiciuota, o daugiau ligi siol jie nenuskaiciuojami.O panasi suma yra nuskaiciuojama kazkokiems deduction.ka reikia daryti?
Atsakyti
QUOTE(liniukas01 @ 2011 01 12, 14:30)
sveikutes.Noreciau jusu paklaust, gal kuri zinosit ka reikia daryti.Mano vyras dirba per agentura jau trecias menuo ir jam nera nuskaiciuojami tax.Tik pirma savaite(savaitinis atlyginimas)buvo nuskaiciuota, o daugiau ligi siol jie nenuskaiciuojami.O panasi suma yra nuskaiciuojama kazkokiems deduction.ka reikia daryti?

Ar tai buvo pirmas jo darbas UK?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo maybe24: 12 sausio 2011 - 16:14
QUOTE(maybe24 @ 2011 01 12, 17:14)
Ar tai buvo pirmas jo darbas UK?

jo pirmas, nes mes neseniai cia esame tik 4men.
Atsakyti
QUOTE(mamyte1982 @ 2011 01 12, 14:11)
sveikos merginos,norejau paklausti kuria savaites diena jums perveda child benefit?nes man tai labai nereguliariai tai penktadieni tai kazkodel sekmadieni g.gif

mums perveda kaip kada smile.gif buna ir sekmadieni jau matosi, bet pavedimo data vistiek pirmadienio rodo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mamyte1982 @ 2011 01 12, 13:11)
sveikos merginos,norejau paklausti kuria savaites diena jums perveda child benefit?nes man tai labai nereguliariai tai penktadieni tai kazkodel sekmadieni g.gif

As net nezinau kada smile.gif pervesta ir gerai biggrin.gif
Atsakyti
cb puslapi galima pamatyti sekancio mokejimo data 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(katherine2 @ 2011 01 12, 18:57)
cb puslapi galima pamatyti sekancio mokejimo data  4u.gif

kokiam puslapi?gal galima nuoroda?
Atsakyti