Įkraunama...
Įkraunama...

Kösem

QUOTE(Zivilka @ 2015 12 01, 09:49)
nu bet man pats faktas, kad rodant mergaite, reikia jos tautine daina būtiniausiai groti, nu net juokingas. jei jau su Hiurrem taip buvo, tai reiškia ir su Anastsija  turi buti. be to Hiurrem ta daina labiau kažkaip lipo, tai buvo jos mamos lopšinė, kuri ją vakystėje nuramindavo, kurią ji savo vaikams niūniuodavo, ir kuri jai galvoj skambėdavo, kai sunkiausi laikai ateidavo, kaip nusiraminimas. na taip kažkaip organiškai ta mintis derėjo. o su Anastasija, jau tiesiog klišė, kad irgi reikia kažką graikiško pagroti, šiaip iš lempos. ir tie tevų veidai iš dangaus, nu lygiai kaip DA. toks fantazijos skurdas, kad siaubas. dar Hiurrem tėvai mirę buvo, tai logiška, kad ji krikščioniško auklėjimo būdama, į dangų žiūrėdavo, tėvų paramoas laukdama. o Nastios tai yvi tėvai, vis tiek iš dangaus žiūri  blink.gif

Suprantu, kad klišės tos pačios, bet aš kalbėjau grynai tik apie pačios dainos grožį, kad man graikiška fainesnė už ukrainietišką. Čia visiškai skonio dalykas smile.gif

Pritariu dėl to, kad Ahmedas atrodo lyg 25, bet ne 15 schmoll.gif Tiesa, manau, niekas jo seriale nepakeis. Tiesiog pasendins grimu, kiek reikės ir tiek. Juk jis labai jaunas mirė, net 30 nesulaukęs, tai, vargu, ar ieškos kito aktoriaus, kad jį pakeistų.

Zivilka, kaip suprantu jūs esate daugiau pasidomėjusi, tai norėčiau paklausti tokio dalyko... kaip iš tikro, anot istorijos, buvo su tuo Kiosem patekimu į rūmus? Ji pateko taip pat, kaip Hiurem, kaip vergė ar ne? g.gif Nes seriale, tai kažkoks briedas su tuo paveikslu sugalvotas. Iš kur ta Safija Sultan galėjo gauti jos portretą, kurį pamatė Ahmedas? Pasaka kvepia, istorijoje juk taip nerašoma ar klystu? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Miškų avietė: 01 gruodžio 2015 - 10:57
QUOTE(Miškų avietė @ 2015 12 01, 11:48)

Zivilka, kaip suprantu jūs esate daugiau pasidomėjusi, tai norėčiau paklausti tokio dalyko... kaip iš tikro, anot istorijos, buvo su tuo Kiosem patekimu į rūmus? Ji pateko taip pat, kaip Hiurem, kaip vergė ar ne? g.gif Nes seriale, tai kažkoks briedas su tuo paveikslu sugalvotas. Iš kur ta Safija Sultan galėjo gauti jos portretą, kurį pamatė Ahmedas? Pasaka kvepia, istorijoje juk taip nerašoma ar klystu? g.gif

na daug nežinau, bet lygtai kaip laisva mergina buvo paimta į vergiją (na kaip karo grobis manau) ir parduota, o paskui padovanota sultonui kazkokio bejaus.
tai kai pirmoj serijoj Safije Ahmedui rode visas dovanas, kurias susiunte ivairus pavaldiniai, bejai, buvo ir kruva portretu, tai galejo buti, kad ja norejo jam padovanoti inauguracijos proga ir atsiunte portreta.
Atsakyti
QUOTE(Zivilka @ 2015 12 01, 15:51)
na daug nežinau, bet lygtai kaip laisva mergina buvo paimta į vergiją (na kaip karo grobis manau) ir parduota, o paskui padovanota sultonui kazkokio bejaus.
tai kai pirmoj serijoj Safije Ahmedui rode visas dovanas, kurias susiunte ivairus pavaldiniai, bejai, buvo ir kruva portretu, tai galejo buti, kad ja norejo jam padovanoti inauguracijos proga ir atsiunte portreta.


Suprantu, kad Ahedas pasveiko. Anastsasija kazkur isejo, o gryzta jau kaip Kosem? Kiek metu bus perspjauta kitoj serijoj? Ir is anonso atrodo, kad prasideda idomu. Atrodo kad Beren Saat moka itikinamai vaidinti. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Karas1433 @ 2015 12 21, 10:48)
Suprantu, kad Ahedas pasveiko. Anastsasija kazkur isejo, o gryzta jau kaip Kosem? Kiek metu bus perspjauta kitoj serijoj? Ir is anonso atrodo, kad prasideda idomu. Atrodo kad Beren Saat moka  itikinamai vaidinti. smile.gif



Jo įdomus tas anonsas ateinančios serijos g.gif Bet man kažkaip ta blondinė Anastasia geriau atrodė biggrin.gif labiau lipo prie Ahmedo wub.gif biggrin.gif Gal tik man taip biggrin.gif
Atsakyti
Labai laukiau šio serialo. Sulaukiau, nekabino, bet kantriai žiūrėjau, galvojau aktoriau neįtraukia, neįtikinamai vaidina.. Galvojau, pasirodys Beren ir serialas atgis. Bet ne.. is anonsu vis tiek nekabina.
Kartais ar nebus panaši situacija kaip su Kurt Sejitu. kivanc Tatlitug tam seriale buvo daug žadantis, bet nekabino serialas, kažko truko. Bijau pranašaut, bet čia likimas panašus gali būt.

O taip gaila istorija tikrai gera ir su ja galima daug nuveikti.
Papildyta:
O jau tas kontrastas, tarp šviesios mergelės ir tamsiaplaukės, man vienai nelimpa? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(circus @ 2015 12 23, 22:00)
Labai laukiau šio serialo. Sulaukiau, nekabino, bet kantriai žiūrėjau, galvojau aktoriau neįtraukia, neįtikinamai vaidina.. Galvojau, pasirodys Beren ir serialas atgis. Bet ne.. is anonsu vis tiek nekabina.
Kartais ar nebus panaši situacija kaip su Kurt Sejitu. kivanc Tatlitug tam seriale buvo daug žadantis, bet nekabino serialas, kažko truko. Bijau pranašaut, bet čia likimas panašus gali būt.

O taip gaila istorija tikrai gera ir su ja galima daug nuveikti.
Papildyta:
O jau tas kontrastas, tarp šviesios mergelės ir tamsiaplaukės, man vienai nelimpa?  doh.gif


Laukiu zinokit kitos serijos, kur manau kad paaiskins kas kur nutiko. tikrai keistai ziurisi... smile.gif
Atsakyti
Mano galva tai norėjo parodyti kaip greitai Anastasija suaugo iš mergiotės virto staiga tikra moterimi. O su Beren man labai gerai susižiūrėjo, aš patenkinta smile.gif
Atsakyti
Mergaites , buvau istikima DA gerbeja, dabar paziurejau pirma sio serialo serija ir noriu dar, kur ieskot... ? blush2.gif

(reik rusu kalba)
Atsakyti
QUOTE(ramune.v @ 2016 01 22, 22:31)
Mergaites , buvau istikima DA gerbeja, dabar paziurejau pirma sio serialo serija ir noriu dar, kur ieskot... ? blush2.gif

(reik rusu kalba)


visos 10 seriju cia http://latino-serial...nyj-vek-01.html
Atsakyti
QUOTE(inspiron @ 2016 01 23, 01:19)

aciu bet cia juk ne visos...
cia
2. http://kocem-sultan....russkom-yazyke/

3. http://kocem-sultan....russkom-yazyke/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramune.v: 23 sausio 2016 - 13:41
QUOTE(ramune.v @ 2016 01 23, 13:26)


Jis turkijoje yra dabar rodomas. Vieną kartą į savaitę pasirodo išverstos serijos
Atsakyti
Sveikos, gal galit mane apšviest istoriniais faktais? Kadangi pati nieko nerandu prašau pagalbos. Visą DA esu mačius, ir žinau visus istorinius faktus. Tai po Selimo valdymo kaip visas klostėsi, ir kas ta Kosem ir Ahmedas? Noriu pradėt žiūrėt šį serialą, bet prieš tai turiu išsiaiškint istoriją g.gif
Atsakyti