Įkraunama...
Įkraunama...

Rusiški filmai ir serialai (XXXV Tema)

Sveikos, as baigineju Vysokije stavki.
Ka dar apie mafija pasiulysit, belekaip man patiko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lionesss @ 2015 12 01, 15:23)
Sveikos, as baigineju Vysokije stavki.
Ka dar apie mafija pasiulysit, belekaip man patiko  4u.gif


Man šitas patiko
http://kinozal.tv/de....php?id=1078370
Sveikos
Atsakyti
Kas ziurejot Vysokije stavki klausimas. Nesupratau pabaigos? Kodel Jura su juo susitiko ir ka reiske pabaigoje jo nuejimas prie kazino , ir ka jis ten issitrauke is kisenes? kazin bus tesinys?
Atsakyti
Labas vakaras.

Toms, kurioms patiko Gurčenka, siūlau pažiūrėt. Mane sužavėjo:


https://www.youtube....h?v=zdU95NWdTBo
Atsakyti
Labas vakaras 4u.gif Pagal kazkurios is Jusu rekomendacija parsisiunciau ir perziurejom Paslednyj ment pirmasias 13 seriju. Sakykit, cia pirmas sezonas ar ji rodo per tv toliau? Jei taip, tai per koki kanala? 4u.gif
Atsakyti
laba vakara,
sekmadienį per NTV Lietuva rodė labai įdomų filmą apie gaują, kuri neva dirbo Omon'e, bet veikė savaip..
susidomėjus pradėjau žiūrėt, kad ir nuo pusės blush2.gif nes patiko.
kai bandžiau TV programoje rasti, koks tai galėtų būt filmo pavadinimas, tai radau du - arba "Kalės", arba "Aštuoni". Tad pagal filmo siužetą nutariau, kad greičiausiai bus "Aštuoni"/ Bandžiau ieškot per žinomus rusų filmų saitus...deja, tokio filmo, kaip "Восемь" - nėra verysad.gif verysad.gif

gal kartais kuri irgi sekmadienį tarp 16 - 17 val. matėte mano aprašytą filmą? Koks jo pavadinimas rusų kalba? g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sim@ @ 2015 12 02, 23:04)
laba vakara,
sekmadienį per NTV Lietuva rodė labai įdomų filmą apie gaują, kuri neva dirbo Omon'e, bet veikė savaip..
susidomėjus pradėjau žiūrėt, kad ir nuo pusės blush2.gif nes patiko.
kai bandžiau TV programoje rasti, koks tai galėtų būt filmo pavadinimas, tai radau du - arba "Kalės", arba "Aštuoni". Tad pagal filmo siužetą nutariau, kad greičiausiai bus "Aštuoni"/ Bandžiau ieškot per žinomus rusų filmų saitus...deja, tokio filmo, kaip "Восемь" - nėra verysad.gif  verysad.gif

gal kartais kuri irgi sekmadienį tarp 16 - 17 val. matėte mano aprašytą filmą? Koks jo pavadinimas rusų kalba? g.gif  g.gif


tas filmas vadinasi "Vosmiorka"
sory neturiu rusisku raidziu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vezimukas @ 2015 12 03, 00:26)
tas filmas vadinasi "Vosmiorka"
sory neturiu rusisku raidziu blush2.gif

viskas gerai 4u.gif nuoširdžiai ačiū 4u.gif
---
radau - Восьмерка (2013) _ Мелодрама, боевик.
user posted image
Криминальная мелодрама о лихих 90-х. Лучшие друзья Герман, Лык, Шорох и Грех возвращаются из армии, чтобы продолжить службу в ОМОНе. Однажды в ночном клубе ребята ввязываются в потасовку с охраной Буца, местного авторитета, и эта драка положит начало их непримиримой вражде. А Герману в этот вечер суждено встретить свою любовь — красавицу Аглаю, невесту Буца. С этого момента жизнь четверки круто меняется: Буц объявляет им войну, и только Герман знает, что причина этому Аглая. Фильм «Восьмерка» — экранизация одноименной повести Захара Прилепина.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sim@: 02 gruodžio 2015 - 23:37
QUOTE(GammaOrionis @ 2015 12 02, 20:33)
Labas vakaras  4u.gif Pagal kazkurios is Jusu rekomendacija parsisiunciau ir perziurejom Paslednyj ment pirmasias 13 seriju. Sakykit, cia pirmas sezonas ar ji rodo per tv toliau? Jei taip, tai per koki kanala?  4u.gif

Jau yra ikelta 15 seriju 4u.gif O kiek sezonu bus-nezinau, vienam psl raso, kad 20 seriju, kitam randu, jog 40 seriju g.gif
Bet filmas linksmas thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2015 12 03, 07:15)
Jau yra ikelta 15 seriju 4u.gif O kiek sezonu bus-nezinau, vienam psl raso, kad 20 seriju, kitam randu, jog 40 seriju g.gif
Bet filmas linksmas thumbup.gif  thumbup.gif

Aciu, reik tada ieskot 4u.gif Patiko ir mums thumbup.gif
Atsakyti
Сегодняшняя премьера

"Дед Мазаев и Зайцевы" /2015/
Трейлер
http://kinozal.tv/de....php?id=1399404

user posted image
Atsakyti
Sveikos, "palatos" ligones, labai rekomenduoju, Naujametinis, pakeliantis nuotaika
"Мой парень - ангел (2011) wub.gif :
https://my-hit.org/film/16610/

p.s. ir Ochlobistinas vaidina biggrin.gif
Atsakyti