Įkraunama...
Įkraunama...

Sila. Kelias namo.

QUOTE(Nireglina @ 2015 11 19, 21:15)
Man tai labai į akis krenta. Neįprasta. Iki šiol nebuvau mačiusi serialo, kuriame pagrindiniai aktoriai beveik nesibučiuoja. Matyt toks režisieriaus sumanymas. Vis tik norėtųsi tų bučinių  smile.gif


Ponia Dila va ten tai tikrai nei vieno bučinio nemačiau, o va Sila su Boranu kelis kartus bučiavosi smile.gif
Atsakyti
Ijunkit vaizduote biggrin.gif na siandien po sventinio vakaro jau tikrai buvo buciniu ir ne tik
Atsakyti
QUOTE(oziarage @ 2015 11 18, 20:45)
Och tu  doh.gif  Matyt, liks nepabučiuota biggrin.gif

O aš taip laukiu to bučinio mirksiukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
bet dabar vel prasides barniai del zemes supirkimo biggrin.gif ar greit jie viska issiaiskins g.gif
vaar serija tai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzenete @ 2015 11 20, 00:48)
Ijunkit vaizduote  biggrin.gif  na siandien po sventinio vakaro jau tikrai buvo  buciniu ir ne tik

Tikrai, matyt palieka vietos fantazijai biggrin.gif Keista kazkaip, nes per meksikietiskus seriaus po puse serijos prasibucuoja, tai net neidomu, o cia tai vien nuo Borano prisilietimo prie Silos siurpuliukai po kuna laksto wub.gif Ir pati graziausias scenas perziuriu po kelis kartus blush2.gif
Atsakyti
Sveikos.

Gerbėja ir aš šio serialo. Būtent dėl Borano aš jį ir žiūriu. wub.gif
Ir labai gražus jų bendravimas. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Justmina @ 2015 11 19, 23:23)
Ponia Dila va ten tai tikrai nei vieno bučinio nemačiau

Ponios Dilos nežiūrėjau. Tai gal ten ir meilės nebuvo?
QUOTE(Dzenete @ 2015 11 20, 00:48)
Ijunkit vaizduote  biggrin.gif

Tik tai ir belieka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Daubarė @ 2015 11 20, 13:06)
Sveikos.

Būtent dėl Borano aš jį ir žiūriu.  wub.gif 


As irgi blush2.gif Neveltui kazkuriais metais jis uzeme antra vieta pasaulyje supermodelio rinkimuose wub.gif Beje, realybeje sis aktorius susizadejes su moterim, atlikusia Jiezdos vaidmeni tongue.gif
Atsakyti
ar sila dabar tures mergaite?
Atsakyti
Ne, berniuką.
Atsakyti
Truputi "grybauti" pradeda. lotuliukas.gif
Aš nesuprantu iš kur jie moterų gauna, jei kas antrą užmuša.
Atsakyti
Man tai Silą gerai papurtyti norisi.. kai prieš Boraną tai atsikalbinėja, o tos jo trenktos mamelės nesugeba į vietą pastatyti doh.gif
Atsakyti