Įkraunama...
Įkraunama...

"Meilės sūkurys"

QUOTE(spanieliuke @ 2015 10 12, 16:15)
Nieko idomaus smile.gif Sofi-Julija nori paskelbti neveiksnia (taip siandien baigesi serija),vis jau Patricija uz akiu uzbega su ivykiu seka,o Julia lieka kvaileles vietoje smile.gif
Jonas bus bokso vadybininkas tai svao ex,buvo kazkokiam ten susitikime ir prasake,kad jis turi 2 merginas,tai speju tuoj kalbins Tina,kad sita boksuotis eitu i kova su ta jo ex biggrin.gif
Svaicer ir daktarelis matomai isimyli vienas kita,tik patys sau pirestarauja su jausmais.
Zalfildas su Pope isikrauste gyventi i ta buta,kur ir Frydrikas,sie susitate Popes tevu foto,lempuciu ir pan. svetaineje,tai liepe Frydrikas jas nuimti,aiskus apsizodziavo abu jie ir isejus Zalfildui skambino kambarinem,kad atvyktu,lieps vistiek nuimti biggrin.gif
o daugiau nieko siandien idomaus ir neparode,nes visa serija sukasi apie Julia,kaip jin vis bando irodyti,kad ji ne Sofi,o ja netiki smile.gif

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Na va serijos pasidare idomesnes smile.gif
Atsakyti
galų gale ima aiškėti tiesa
reiškia viskas juda link galo
Atsakyti
Man jau sis serialas darosi juokingas doh.gif Su ta Patricija ir planais visu viesai aptarinejamais.
Atsakyti
jau tikrai nervina tas Popės naivumas,
jis jau labai nenatūraliai atrodo
Atsakyti
QUOTE(Nefer @ 2015 11 13, 10:40)
Man jau sis serialas darosi juokingas doh.gif Su ta Patricija ir planais visu viesai aptarinejamais.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
na manau Patricijai jau ateina galas,
bet laukia naujas sezonas ir vėl nauja pora ir naujos intrigos
Atsakyti
dar 30 serių Patricija marūdins su savo tais grąsinimais
jaučiu šiemet nepasibaiks serialas
Atsakyti
Nematau serialo, gal kas apsvies ka rodo?Kelinta serija dabar?smile.gif
Atsakyti
Štaliai vėl rezga naują planą, kaip pričiupti Patriciją
Atsakyti
Juokas suėmė šiandien žiūrint, kaip policija Patricijos ieškojo, o ta vos ne už kampo stovi ir stebi doh.gif ir niekas jos nerado, nematė. Žodžiu, kuo toliau, tuo durnesnis darosi šis serialas.
Gal žinot po kiek serijų sučiups Patriciją ?
Atsakyti
mes keikiam savo policiją,
bet seriale vokiečių pareigūnai parodyti tikrai ne iš geriausios pusės
juokiausi ir aš
eina sulaikyti nusikaltėlės du žmmogiukai,
o suėmę neapieško ir antrankių neuždeda
jo lygis g.gif g.gif g.gif g.gif g.gif g.gif g.gif
Atsakyti