Įkraunama...
Įkraunama...

„Be namų negerai“

QUOTE(mitnick @ 2014 09 16, 03:04)
Iš tikrųjų. 2009m. ji pagimdė pirmąjį vaikelį, 2012m. - antrąjį.

aišku smile.gif beje kada jūs miegat,nes naktimis čia rašot smile.gif ar naktimis serijalą žiūrit? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mitnick @ 2014 09 16, 04:04)
Iš tikrųjų. 2009m. ji pagimdė pirmąjį vaikelį, 2012m. - antrąjį.

wub.gif thumbup.gif

Taip greitai Bele dingo is serialo verysad.gif Kai is anksto zinojom tai kazkaip ne taip, bet nezinant tai butu sokas - viskas gerai, o po kokiu 12 seriju jau nebera verysad.gif
O daina kokia grazi kai Bele su Eidenu vaiksciojo ir paskui kai Eidenas baliona paleido wub.gif Gal kas zinote pavadinima ar kaip rasti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilma4 @ 2014 09 16, 09:37)
O daina kokia grazi kai Bele su Eidenu vaiksciojo ir paskui kai Eidenas baliona paleido  wub.gif Gal kas zinote pavadinima ar kaip rasti?  g.gif

Andy Clockwise - Together 4u.gif

http://www.youtube.c...h?v=rnLO3c2JCCk

http://www.youtube.c...h?v=3oEvsZQPv7w - su Belės ir Eideno ištraukom.

Bet jeigu nori tik dainos, tai pirma nuoroda tinkamesnė. Antroj kartais įsiterpia personažų žodžiai.

Visad norimos dainos pavadinimo ieškau su programėle Shazam. Bet šios dainos programa nepažino. Tai pavadinimą radau vietos iš serijų komentaruose.
Atsakyti
QUOTE(burnickiene @ 2014 09 16, 09:01)
aišku smile.gif beje kada jūs miegat,nes naktimis čia rašot smile.gif ar naktimis serijalą žiūrit? smile.gif


Mane su jumis skiria 7 valandos smile.gif.
Atsakyti
QUOTE(Calaquendi @ 2014 09 16, 18:29)
Andy Clockwise - Together  4u.gif

http://www.youtube.c...h?v=rnLO3c2JCCk

http://www.youtube.c...h?v=3oEvsZQPv7w - su Belės ir Eideno ištraukom.

Visad norimos dainos pavadinimo ieškau su programėle Shazam. Bet šios dainos programa nepažino. Tai pavadinimą radau vietos iš serijų komentaruose.

Aciu aciuks.gif
Net nepagalvojau ten paieskot doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mitnick @ 2014 09 16, 17:40)
Mane su jumis skiria 7 valandos smile.gif.

o tai kur gyvenat? smile.gif parašius paskui pagalvojau kad gal ne lietuvoje gyvenat smile.gif aš tai visai norėčiau gyventi ten kur serijalo veiksmas vyksta.man ten kaip gražu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(burnickiene @ 2014 09 16, 19:30)
o tai kur gyvenat? smile.gif parašius paskui pagalvojau kad gal ne lietuvoje gyvenat smile.gif aš tai visai norėčiau gyventi ten kur serijalo veiksmas vyksta.man ten kaip gražu smile.gif


JAV. Žadu ir aš kada nors nukeliauti į Australiją, tikiuos pavyks nusigauti ir iki filmavimo vietų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mitnick @ 2014 09 16, 22:28)
JAV. Žadu ir aš kada nors nukeliauti į Australiją, tikiuos pavyks nusigauti ir iki filmavimo vietų smile.gif

jei tik leidžia galimybės keliaukit smile.gif man galimybės neleidžia,bet pasvajot juk galiu biggrin.gif lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Ziuriu, kad pazymeta, jog 4918 ir 4919 serijos aprasytos, bet nerandu aprasymo ax.gif g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilma4 @ 2014 09 17, 17:35)
Ziuriu, kad pazymeta, jog 4918 ir 4919 serijos aprasytos, bet nerandu aprasymo  ax.gif  g.gif  4u.gif

Tikriausiai klaida žymėjime. Nes paskutinė mano matyta serija 4918 neaprašyta.
Atsakyti
QUOTE(Calaquendi @ 2014 09 17, 17:37)
Tikriausiai klaida žymėjime. Nes paskutinė mano matyta serija 4918 neaprašyta.


Mano kaltė blush2.gif Pažymėjau, pradėjau aprašinėti, bet teko atsitraukti ir taip ir likau nepabaigus..

4918

Nikolė prabunda ne savo lovoje doh.gif Visa nusitašiusi, bet kaip vėliau pasiaiškina Indigo, su Liamu ji nepermiegojo (tikėsimės doh.gif ), tik vartojo svaigalus tol, kol neteko sąmonės.. O kad pasiaiškinti Mailsui, kur praleido naktį, Nikolė sugalvoja melą, kad ji nakvojo pas Indigo. Prašo Indigo ją pridengti, bet reikia ir Indigo tėvo Sido paramos, o jis nelabai pasirengęs meluoti, ypač, kai žino, kur Nikolė iš tikro buvo. Visgi, kai Mailsas susisiekia su Sidu ir padėkoja, kad leido Nikolei nakvoti pas juos, Sidas nepasako tiesos, pridengia Nikolę.

Andželo mano, kad Čarlė turėtų pasakyti visą tiesą apie savo kūdikį, bet Čarlė nesijaučia pasirengusi. O Rubė jau labai šniukštinėja. Ji norėtų aplankyti vaikučio kapelį, o vėliau nugirsta, kad vaikutis visgi nemirė. Todėl Rubė bando įkalbėti Andželo, kad jis padėtų rasti Čarlės vaikelį, bet Andželo nesutinka. Galiausiai kai Rubė pradeda vis labiau spausti Čarlę dėl to, kur jos sūnus (nežinau, kodėl sugalvojo, kad būtent berniukas), Čarlė prisipažįsta, kad vaikas nemirė, jis mergaitė, gimė prieš 16 metų ir jį įsivaikino jos tėvai doh.gif Tai Rubė..

Eidenas užsidaręs namuose vienas patamsyje. Bando Nikolė, bando Moraga prie jo prieiti, bet kol kas prastai sekasi.. Vėliau Eidenas randa neišpakuotas vestuvių dovanas, perskaito vieną iš atvirukų nuo Alfo, kuriame linkima ilgo ir laimingo gyvenimo. Sudegina visas dovanas paplūdimyje..

4919

Rubės reakcija labai prasta. Ji negali patikėti tuo, kad visas jos gyvenimas buvo melas. O dar iš Andželo sužino, kad ji gimė po išprievartavimo.. Istorija tokia, kad Čarlė, kai gimė vaikelis, negalėjo susitvarkyti su tokiu iššūkiu ir pabėgo iš namų, persikraustė gyventi pas savo tetą, o vaiką paliko tėvams. Kai grįžo, vaikas jau buvo prisirišęs prie senelių ir sprendimas buvo, kad jie įsivaikina Rubę ir ji auga, galvodama, kad yra Čarlės sesuo. Rubė sužlugdyta.. Ji nenori gyventi tuose pačiuose namuose, kaip Čarlė. Įsiprašo pas Martą, bet kai apie tai sužino Čarlė, ji labai nepatenkinta, kad kišamasi į jos gyvenimą. Čarlės pusėn stoja ir Hugo, jis pasako, kad jam nepatiktų, jei kas taip kištųsi į jo ir Ksavero santykius. Marta net mesteli piktą repliką, kad jei kartą permiegojai su Čarle, nebūtina visada jos ginti, bet po to susimąsto ir pasako Rubei, kad visgi ji negali apsistoti pas ją.. Bet Rubė vis tiek neliks pas Čarlę..

Hugo bando padėti policijai išaiškinti kriauklelių kontrabandininkus. Apsimeta, kad irgi nori prisidėti prie šito bizniuko, susitaria su Gibsiu, o pats skambina anonimiškai Andželui ir nurodo, kur ir kaip viskas vyks. Andželo seka šiomis užuominomis, seka laivą, bet paskutinę minutę Andželo pamato bevaikštantį nelegalą, kurį irgi gaudo, ir nuseka paskui jį..

Tonį nervina tai, kad šeima, praradusi kūdikį, vis painiojasi jų gyvenime. Dabar vis užsuka į klubą, tipo pavalgyti, atsigerti. Tonis taip jiems ir pasako, kad ko čia specialiai mums akyse vis rodotės. Šeimos tėvas viską neigia, bet po to pats pripažįsta, kad jo žmona prisipažino, kad sukiojosi prie Reičel namų.
Atsakyti
kažin kaip baigsis Rubei ir Čarli,ar susitaikys jos..vargšas Eidenas baigia visai palūšti sad.gif
man tas Sidas kažkodėl kartais panašus į Fliną doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti