Įkraunama...
Įkraunama...

Meilė kaip mėnulis

kada toliau?
Atsakyti
kodel serialas dingo is programos? baigesi sezonas?
Atsakyti
ei, negi nera zinanciu?
Atsakyti
As ziurejau, bet speju sezonas baigesi tai ir neberodo. Sprendzian pagal pabaiga kurs antra. Nezinau ar ziuresiu. Nes tos eismo pamokeles uzkniso juodai. smile.gif
Atsakyti
Įtariu, kad parodė tiek, kiek buvo nufilmuota, nes gi neperseniausiai vyko atranka į serialo Meilė kaip mėnulis pagrindinės aktorės rolę. Tai čia gal Austėją keis kita aktore?
Iš pradžių atrodė įdomus serialas, o dabar net nežinau... Dar ir eismo pamokėlės kiekvienoje serijoje durnai atrodė...
Atsakyti
Bus dar biggrin.gif filmuoja.
Atsakyti
mačiau, kad tęsinys naujame sezone kitu pavadinimu, kaži, kaip atrodys? g.gif
Atsakyti
Vasarą viena akim ir viena ausim sekiau šį serialą, mačiau kelias serijas, bet neprisimenu nei vardų, nei siužeto. Kas labai užkliuvo, kad pagrindinė veikėja nu tokia.... doh.gif blink.gif rolleyes.gif unsure.gif žodžiu, sunku patikėti, kad pagrindinis veikėjas, atseit geidžiamas jaunikis, įsižiūrėjo į tokią ... jei būčiau vyras, gatvėj į tokią neatsisukčiau. Jei būčiau jauna mergina, su tokia heroje tapatintis irgi nenorėčiau. g.gif Nesuprantu, kaip šis serialas galėtų būti populiarus.
Atsakyti
man tai atrodo kad kurejai tiesiog pokstininikai. biggrin.gif Siuzeto linija ta pati , tie patys veikejai, o vat pavadinimas kitas, lyg butu naujas serialas. biggrin.gif Pirma sezona ziurejau, del antro nezinau, gal ir uzmesiu kokia aki jei neziuresiu kokio filmo, nes laikas baisiai nepatogus sekmadieni 9 valanda. smile.gif
Atsakyti
Gerai kad paraset kad pavadinimas kitas, nes laukiau ir googlinau pagal senaji, o vakar susiradau ziuriu kad jau nemazai seriju parodyta thumbup.gif as visada irasus ziuriu, nes per tv sunkiai istaikau ramu momenta kad paziuret, na idomu kaip toliau klostysis istorija thumbup.gif
Atsakyti
Kazkaodel man atrodo, kad Austejos jau daugiau nerodys. Dingo mergina ir dingo. Rutulios naujas siuzeto linijas.
Atsakyti
QUOTE(Ner4Leo @ 2015 10 01, 21:47)
Kazkaodel man atrodo, kad Austejos jau daugiau nerodys. Dingo mergina ir dingo. Rutulios naujas siuzeto linijas.

gali but g.gif dabar ta zurnaliste labai daug eterio uzima biggrin.gif
Atsakyti