Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai IV

man Uždrausta meilė patiko ,bet ne taip, kaip daugeliui, kad nerealus.
man geriausi Fatmagul, Bėgantis laikas, Meilė ir bausmė, Didingas amžius. Kuzey Guney geras tuo, kad labai išbaigti charakteriai, vaidyba, įtampa. bet ne pačiu siužetu.
dar primenu serialą Son Bahar, kas dar nežiūrėjo ir neturi ką žiūrėti. vertas dėmesio tikrai.
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2015 11 30, 23:29)
Nžn, gal todėl, kad aš apskritai jokių serialų per TV nežiūriu, tai todėl man ir neskamba lietuviškai, nežinau, negaliu pasakyti.
Tačiau žinoma, aš suprantu, kaip kam labiau patinka ir tinka.

as ir filmu igarsintu lietuviskai neziuriu, nes kazkaip nznau ne taip skamba, man smagiau rusu klb ziuret drinks_cheers.gif

QUOTE(Zivilka @ 2015 12 01, 11:02)
man geriausi Fatmagul, Bėgantis laikas, Meilė ir bausmė, Didingas amžius. Kuzey Guney geras tuo, kad labai išbaigti charakteriai, vaidyba, įtampa. bet ne pačiu siužetu.

pilnai pasirasau friends.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rena: 01 gruodžio 2015 - 11:47
QUOTE(Zivilka @ 2015 12 01, 11:02)
man Uždrausta meilė patiko ,bet ne taip, kaip daugeliui, kad nerealus.
man geriausi Fatmagul, Bėgantis laikas, Meilė ir bausmė, Didingas amžius. Kuzey Guney geras tuo, kad labai išbaigti charakteriai, vaidyba, įtampa. bet ne pačiu siužetu.

Sutinku su viskuo, apart Fatmagul. Man ji kažkodėl nelipo. Aš jos vietoje rašyčiau Karadajų.
Atsakyti
QUOTE(Ziedlapiux @ 2015 11 30, 23:33)
Labukas.gal patarsit ar vertas demesio?  Kayip 2013 (Paslaptys)?  Ar jis tilk 18seriju turi?:)gal kas matet?smile.gif

Man patiko, vertas paziureti
Atsakyti
QUOTE(radera @ 2015 12 01, 14:42)
Man patiko, vertas paziureti

O kokio jis tipo?meiles seiles ar kriminalinis?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2015 10 26, 16:07)
Cia jus apie Iffet? As maciau smile.gif Saziningai visa iki galo.
Tikrai ne sedevras tas serialas biggrin.gif Su visais turkiskais marazmais. Vietomis Meksika primena biggrin.gif Ziurejau vien del Cemil'io. Labai myliu Ibrahim Celikkoli  cool.gif Aktoriui tas vaidmuo nerealus, ivairiapusis nuo A iki Z, nuo visisko niekselio iki labai jautraus, mylincio vyro, galincio padaryti bet ka del savo seimos. Aktorius puikiai ikunijo Cemil'i.  Galima sakyt ir isveze ta seriala. Nes be jo ten nera nei i ka, nei del ko ziuret biggrin.gif
Bet cia mano nuomone  ax.gif

Serialą ,,Iffet,, jau baigiu peržiūrėt per rusų tv. Man patiko. Aišku, žiūrėjau vien dėl Džemilio lotuliukas.gif . Jei ne šis aktorius, tai daugiau nebūtų į ką žiūrėt... g.gif Tikrai, labai puikiai jis suvaidino smile.gif thumbup.gif . Baigus žiūrėt šį serialą, reikės ieškot kitų filmų, kuriuose vaidino Ibrahim Celikkol. Na man šis aktorius tiesiog nerealus thumbup.gif .
Atsakyti
Labas vakaras

Man liko mano žiūrimo tik 4 serijos. Siaubas kaip gaila. Net labai liūdna darosi.

Tai kol taip taupau, tai žvilgtelėjau kai ką iš jūsų čia rekomeduotų,
į visus siūlomus dar nespėjau žvilgtelt, peržvelgt, bet būtinai tai padarysiu.
Tikrai vertinu, kad pasiūlot, nepatingit brūkštelt vieną kitą žodį, siūlymą.

Pirmą kurį pažiūrėjau pirmos serijos pusę, tai Kayip 2013.
Matosi, kad siužetas tikrai kriminalis, įtemptas, man net buvo baisu žiūrėti (kaip ten tą vaiką grobė).
Bent jau pradžia kabinanti man tai tikrai, bet negaliu perlipti per save, na negaliu.
Ten gi tas vaidina Kaan Tasaner, aš į jį žiūriu
ir matau jame tą prievartautoją, kur buvo grupinis prievartavimas Fatmagül'ün Suçu Ne?,,
ir jis dar ten tokį blogietį vaidina, pagrindinį galima sakyti.


Na negaliu atsiriboti aš nuo tų matytų vaizdų ir ypač Jo. Tiesiog negaliu.
Galėjo kokį aktorių kitą paimti, na kodėl būtent šį, kodėl jį.
Per jį dabar negaliu šito filmo žiūrėti, o gal ir norėčiau.
Na, ir vertimas man dar labai užkliūvo.


Su Ibrahim Celikkol mane domina serialas Merhamet.
Ar vertas dėmesio?
Atsakyti
Jus su Kaanu pabandykit paziuret Kuzey Guney. Jis ten Erdogano priesingybe. Tiesa, jis tik antram sezone pasirodo. smile.gif
Merhamet as tik kelias serijas macius. Man titrai netinka. Ji lyg garsina. Tad ji ketinu paziuret KAZKADA. Jau pas mane eile nemaza susidare, ka ziuret biggrin.gif nzn kaip as spesiu biggrin.gif

O Merhamet manau tikrai paziurekit. Bet ir be manes apie ji yra kam papasakot biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2015 12 03, 23:07)
Labas vakaras

Man liko mano žiūrimo tik 4 serijos. Siaubas kaip gaila. Net labai liūdna darosi.

Tai kol taip taupau, tai žvilgtelėjau kai ką iš jūsų čia rekomeduotų,
į visus siūlomus dar nespėjau žvilgtelt, peržvelgt, bet būtinai tai padarysiu.
Tikrai vertinu, kad pasiūlot, nepatingit brūkštelt vieną kitą žodį, siūlymą.

Pirmą kurį pažiūrėjau pirmos serijos pusę, tai Kayip 2013.
Matosi, kad siužetas tikrai kriminalis, įtemptas, man net buvo baisu žiūrėti (kaip ten tą vaiką grobė).
Bent jau pradžia kabinanti man tai tikrai, bet negaliu perlipti per save, na negaliu.
Ten gi tas vaidina Kaan Tasaner, aš į jį žiūriu
ir matau jame tą prievartautoją, kur buvo grupinis prievartavimas Fatmagül'ün Suçu Ne?,,
ir jis dar ten tokį blogietį vaidina, pagrindinį galima sakyti.


Na negaliu atsiriboti aš nuo tų matytų vaizdų ir ypač Jo. Tiesiog negaliu.
Galėjo kokį aktorių kitą paimti, na kodėl būtent šį, kodėl jį.
Per jį dabar negaliu šito filmo žiūrėti, o gal ir norėčiau.
Na, ir vertimas man dar labai užkliūvo.
Su Ibrahim Celikkol mane domina serialas Merhamet.
Ar vertas dėmesio?


Tikrai rekomenduoja smile.gif Sis serialas guli pas mane viename stalciuje kartu su KuzeyGuney, Ask-i-memnu kaip lyderiai be konkurencijos biggrin.gif

Siai dienai esu perziurejusi nemazai serialu ir paskutiniu metu traukia ant meiliu seiliu biggrin.gif Ar cia toks pas mane poreikis atsirado ar tiesiog turkai pradejo vien tokius kepti...neaisku biggrin.gif Siuo metu ziuriu 3 serialus, kurie atrodo labai labai neblogi - Gunesin Kizlari, Gunesi Bekleren, Kiralik ask. Du is ju vis dar fimuojami, tai tikiuos, jog labai i lankas nenusivaziuos biggrin.gif Taip pat, si savaitgali pabaigiau ziureti Cilek Kokusu ir Kiraz Mevsimi. Sie du grynai jaunatviski, lengvi su graziom meiles istorijom, siek tiek juokeliu, grazus akroriai. Taip pat kazkuom isimintinas man liko Samanyolu. Matyt irgi del tos grazios meiles biggrin.gif wub.gif Perziurejau dar Kurt Seyit ve Sura, Gumus, Menekse Ile Halil, bet kad ir kokia bebuciau Kivanco myletoja, tai sie serialai neypatingai patiko, vis norejosi prasukineti serijas. Medcezir pradzioje patiko, paskui nusivaziavo, pabaigoje ir vel sudomino. Jei ne Cagatajus, tai nezinau ar buciau iki galo perziurejusi biggrin.gif Adını Feriha Koydum patiko, bet butu tikriausiai dar labiau patike, jei pagrindine aktore butu buvusi ne Hazal Kaya biggrin.gif Tiesiog net jos balsas erzino del jos personazo Ask i memnu biggrin.gif Didingo amziaus, Ezelio, Karadajaus, Fatmagul, Begancio laiko dar neziurejau. Vis vengiu juos pradeti ziureti. Atrodo man jie tokie sunkus, ilgi, o ir aktoriai kazkodel nekabina susidomejimo. Matyt reikia dar subresti siems serialams biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Fjella @ 2015 12 04, 01:11)
Tikrai rekomenduoja smile.gif <......> Kiralik ask <......>
Tikiu, kad geras.
Bet neįsivaizduoju, nežinau, kaip man pavyktų perlipt per save, nes sakau, man pradžia labai įdomi, įtempta.
Iki šiol, mano du žiūrėti/žiūrimi serialai - su kriminaliniais elementais, tai norisi ir toliau tęsti tokį žanrą.
Kiralık Aşk aš taip pat žiūriu, pažiūrėjau iki 16-18 serijos (nepamenu dabar tiksliai),
pavargau laukt kas savaitę, tai tuomet pradėjau Kara Para Aşk,
kai jį baigsiu, grįšiu pasivyt Kiralık Aşk likusių serijų,
nes reikia truputi, kad smegenys atsipūstų nuo veiksmo.
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2015 12 04, 00:37)

Iki šiol, mano du žiūrėti/žiūrimi serialai - su kriminaliniais elementais, tai norisi ir toliau tęsti tokį žanrą.


As irgi labiau megstu serialus su kriminaliukais. Siuo metu Turkijoj rodo - " Hatirla Gonul". Kolkas tik 7 serijos. Ruses giria: ir siuzeta, ir dinamika, rezisieriaus ir aktoriu darba. Siaip as macius filma panasiu siuzetu - "Before I Go to Sleep". Kai moteris po sunkios traumos, kas ryta atsibudus, nieko neatsimena. Ir "vyras" jai is naujo jos gyvenimo istorija pasakoja...Kiek zinau yra ir rusu panasus serialas "Идеальная жертва". As tai laukiu, kol pasikaups seriju. Serialo reitingai nera geri, tai gali ji greit uzdaryti. Jeigu bus iki 20 seriju, tai bus pats tas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Inga Jam @ 2015 12 03, 21:24)
Serialą ,,Iffet,, jau baigiu peržiūrėt per rusų tv. Man patiko. Aišku, žiūrėjau vien dėl Džemilio  lotuliukas.gif  . Jei ne šis aktorius, tai daugiau nebūtų į ką žiūrėt...   g.gif   Tikrai, labai puikiai jis  suvaidino   smile.gif   thumbup.gif  . Baigus žiūrėt šį serialą, reikės ieškot kitų filmų, kuriuose vaidino Ibrahim Celikkol. Na man šis aktorius tiesiog nerealus   thumbup.gif .

Butinai paziurekit Merhamet 4u.gif
Ir dar nuostabus filmas Sadece sen su juo. O netrukus prades rodyti nauja seriala su ta pacia aktoriu pora (Ibrahim Celikkol ir Belcim Bilgin), laukiu nesulaukiu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milagra: 04 gruodžio 2015 - 18:14