Įkraunama...
Įkraunama...

Skrandžio refliuksas, gal kas susidūrėt?

Sveikos. Turiu tokią problemą- padidėjęs skrandžio rūgštingumas. Atsibodo gerti vaistus. Gal kas žino kaip išgydyti rūgštingumą be vaistų, nu pvz. kokiom nors arbatom ar panašiai g.gif Labai laukiu pasisakymų rolleyes.gif
Atsakyti
Zmonems ,kuriuos kankina padidejes rugstingumas rekomenduojama ryte valgyti grikiu kose,gerti daug vandens,maziau vartoti riebaus maisto.
Gali isgerti metu lasu su vandeniu.Sukramtyk 3-4 sviezius arba ismirkytus vandenyje sausus zirnius.Kasdien isgerk po stikline laukinio slamucio nuoviro,o taip pat bulviu sulciu.
Stebuklo gal ir nebus,bet ir vaistu manau nereikes.Sekmes.
Atsakyti
QUOTE (mama39 @ 2004 11 17, 16:18)
Zmonems ,kuriuos kankina padidejes rugstingumas rekomenduojama ryte valgyti grikiu kose,gerti daug vandens,maziau vartoti riebaus maisto.
Gali isgerti metu lasu su vandeniu.Sukramtyk 3-4 sviezius arba ismirkytus vandenyje sausus zirnius.Kasdien isgerk po stikline laukinio slamucio nuoviro,o taip pat bulviu sulciu.
Stebuklo gal ir nebus,bet ir vaistu manau nereikes.Sekmes.

Dekui uz info. Pabandysiu rolleyes.gif
Atsakyti
Dažniau ir po mažiau valgyti, t.y. neduoti skrandžiui būti tuščiam, maistas taip pat sugeria rūgtis.
Atsakyti
man padeda stikline pieno smile.gif
Atsakyti
butinai reikia atsisakyti kavos (ypac su tortu ant tushcio skrandzio)

o shiaip tai labai padeda medus - (po shaukshta kasdien) ir arbata (zoleliu ar zalia)

dar yra arbata GASTROherba - ash pati daznai geriu, nes megstu pavalgyt wub.gif

bet visumoj pabandyk viena diena:
1. Vietoj kavos gert arbata;
2. Nevalgyt saldaus;
3. Derint maista (nevalgyt mesos su bulvem ar vaisias ar ryziais, o valgyt mesa su darzovem, o bulves, ryzius atskirai)
4. Nevartot cukraus;
5. Dazniau uzkast - kad skrandis nebutu tushcias
6. Suvalgyt sriubos per pietus

papasakok ar buvo ta diena sukilusi rugshtis? smartass.gif
Atsakyti
QUOTE (mama77 @ 2004 11 22, 18:20)
butinai reikia atsisakyti kavos (ypac su tortu ant tushcio skrandzio)

o shiaip tai labai padeda medus - (po shaukshta kasdien) ir arbata (zoleliu ar zalia)

dar yra arbata GASTROherba - ash pati daznai geriu, nes megstu pavalgyt wub.gif

bet visumoj pabandyk viena diena:
1. Vietoj kavos gert arbata;
2. Nevalgyt saldaus;
3. Derint maista (nevalgyt mesos su bulvem ar vaisias ar ryziais, o valgyt mesa su darzovem, o bulves, ryzius atskirai)
4. Nevartot cukraus;
5. Dazniau uzkast - kad skrandis nebutu tushcias
6. Suvalgyt sriubos per pietus

papasakok ar buvo ta diena sukilusi rugshtis? smartass.gif

Na ka gi kavos negeriu visai.
Saldaus irgi nemegeja.
Sriuba valgau kiekviena diena.
Ir vistiek buvo tas rugstingumas , bet dabar atradau del ko jis man buvo ir kaip jis man dingo, ogi meciau rukyti clap.gif Ir dingo rugstingumas umn.gif
Tik va vakar biski sukilo nuo per daug medaus , bet niekis praeis smartass.gif
Atsakyti
QUOTE (vituly @ 2004 11 24, 15:46)

Tik va vakar biski sukilo nuo per daug medaus , bet niekis praeis smartass.gif

nuo medaus negali buti
tongue.gif
Atsakyti
QUOTE (mama77 @ 2004 11 26, 11:15)
QUOTE (vituly @ 2004 11 24, 15:46)

Tik va vakar biski sukilo nuo per daug medaus , bet niekis praeis  smartass.gif

nuo medaus negali buti
tongue.gif

Gali būti jeigu tas medus per daug saldus rolleyes.gif
Cukraus gi nepatartina daug vartot esant rūgštingumui tongue.gif O aš kaip tik turiu tokio labai labai jau labai super saldaus medaus , tai kai suvalgau pora šaukštelių iš kart rūgštys ir sukyla rolleyes.gif
Atsakyti
Gal kas esat susidūrę su skrandžio refliuksu g.gif Tik šiandien man nustatė šią bėdą, bet nelabai dar išųsiaiškinau ką nors apie ją. Žinau kad tada kyla skrandžio rugštys ir dirgina gerklę, va pas mane tai siaubingai išdeginta gerklė doh.gif Šeimos gyd. vis sakydavo tracheitas tracheitas, gydė gydė ir nugydė cry.gif doh.gif Dabar gerklės būklė nekokia, bet galvoju kad praeis.
Gal kas susidūrėt su šia bėda. Ar tai visiškai susitvarko, t.y, pagyjama nuo vaistų ar čia man jau taip ir bus visą laiką g.gif Dar gyd. minėjo, kad reikės prisižiūrėti maistą, bet kadangi labai skubėjau tai nepasiklausinėjau ką galima, ko ne. Tai gal galit patarti kokį maistą geriau vartoti turint šią bėdą wub.gif
Atsakyti
Pas mane buvo sita beda, tai leido vaistus ax.gif Po to kazkaip viskas praejo ir rugstys nebekildavo thumbup.gif O valgiau viska ka norejau blush2.gif
Atsakyti
Paguodei Danguole55 ax.gif
Man tai baisiausiai yra tada kai reikia laikytis kokios nors dietos doh.gif Aš ir taip kaip šakaliukas, tai dieta man ne į naudą doh.gif Aš irgi galvoju, kad valgysiu kaip valgiau, tik kad vaistus vartosiu ir manau turėtų būt gerau blush2.gif
Atsakyti