Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko gimimo liudijimas

Sveikos mamytes, gal kas susidurete su musu biurokratija?
Gime dukryte, ir negaliu jos uzregistruoti...
Esme ta, kad kaskur nukisom vyro pasa, o be paso bobeles netvarko dokumentu, nors vietoj paso jis pateike teises.
Net neisivaizduoju, kur dabar tas pasas pasislepes juokiasi is musu, bet esme ta, kad vaika reikia greiciau registruoti, nes reikia visus piniginius reikalus tvarkytis, o ir skiepyti reikes (greitai bus 1 menuo po gimimo)...

Patarkit, kaip su tom bobikem elgtis?
Atsakyti
Jei tikrai butinas tik pasas ir jo nerandat - einat i pasu poskyri, pranesat, kad nerandat ir skubos tvarka issiimkit nauja. Padaro per 1 darbo diena. Skubos tvarka, atrodo kainuoja 90 Lt.
Atsakyti
Nu tai matai, tas pasas kazkur yra... Tik namie generaline tvarka reik daryt, o kai 2 mazi vaikai ir ypac 1 naujagymis...
Va tik man ydomu, ar tikrai tas pasas toks jau butinas. Juk teises, lygiai taip pat yra dokumentas?
Atsakyti
Jei esat susituoke . Vienas gali nuvažiuot užregistruot .
Atsakyti
QUOTE(sparow @ 2005 09 24, 15:26)
Jei tikrai butinas tik pasas ir jo nerandat - einat i pasu poskyri, pranesat, kad nerandat ir skubos tvarka issiimkit nauja. Padaro per 1 darbo diena. Skubos tvarka, atrodo kainuoja 90 Lt.

Naujo pavyzdžio pasas yra skirtas kelionėms į užsienį, o civilinės būklės akto registravimui - t.y. vaiko gimimui - reikalinga asmens tapatybės kortelė arba seno pavyzdžio pasas.
Asmens tapatybės kortelės skubos tvarka neišduoda, reikės laukti apie tris savaites. Kainuos nuotraukos ir 10 Lt už kortelę.
Labai smarkiai nesijaudinkite, nes vaikutį galite užregistruoti per 3 mėnesius nuo gimimo smile.gif
Atsakyti
jau prisiregistravom:)
uzteko ir vyro teisiu. Ten pasiskambino i duomenu baze, viska susitikrino ir vuiskas.
Tiesiog man paciai reikejo nuvaziuot ir normaliai susitart.
Atsakyti
Problema tokia:
Gyvenam Vilniuje. Dėl vaikučio gimimo liudijimo išdavimo nuvažiavau į Metrikacijos skyrių Rinktinės 50. Ten jau būtų išdavę gimimo liudijimą, bet prisiminė, kad reikia paklausti kur aš priregistruota. Pasakiau, kad Grigiškėse ir mane nusiuntė į Santuokos rūmus, nes aš priregistruota Vilniuje tai tipo ir tvarkytis viską turiu kitur..

Nuvažiuoju aš į tuos Santuokos rūmus. Nusivežu savo pasą, vyro pasą ir notariškai patvirtintą dokumentą, kad vyras yra vaiko tėvas ir suteikia savo pavardę (mes su vyru oficialiai nesusituokę). Ten pakliūnu pas tokią šlykčią bobą, kuri pradeda aiškinti, kad man jokio gimimo liudijimo šiandien nedarys, nes jau tik pusvalandis liko iki jos darbo pabaigos. Aš paaiškinu, kad gi turiu mažą vaikutį ir negaliu taip važinėti kasdien, paklausiu gal suspės padaryti?
Ar bandydama manęs atsikratyti, ar kaip pradeda aiškinti, kad turiu atvykti su savo vaiko tėvu kartu,nes abu gimimo liudijime turėsim pasirašyti, kad turiu atsivežti savo gyvenamos vietos deklaracija. Bet aš skaičiau, kad to nereikia. Tai kaip, reikia kartu atsivesti vaiko tėtį ir tą nelemptą savo gyvenamos vietos deklaraciją ar ji mane durnino?
Atsakyti
nežinau, bent mūsų vaikų liudijimus sutvarkė vyras, tikrai manęs nereikėjo niekur. Tik tiesa, kad jie turi nusitatę dienas (bent Kauno raj.) kada išduoda wink.gif
šiaip nesunku gi pasiskambint, jau įsitikinau ne kartą, kad pirma pasiskambinu, iškart paklausiu pavardės, ir ją pasižymiu ir tada išsiaiškinu, kur, kada, ką vežtis. Vieną kart pasiskambinau dėl tyrimų pusmetinukui, ir vedėja (paklausiau pavardės) užtikrino, kad daro. Nuvažiavau ir ką jūs manot man moteriškės aiškina oi nene nedarom tokiem, na aš pasiutau, palaukit aš 30 km važiavau su kūdikiu ne tam, kad išsiųstumėt, išsitraukiau lapuką, ir sakau ...... pavardę užtikino, kad daro tyrimus, susiraukė moteriškės, bet padarė schmoll.gif tai va ir visur naudoju šį metodą. Na ką daryt, kad įprato visi vaikyt, o nenori atsakomybės prisiimt, kur siunčia, tai pavardės paklausimas labai pakeičia viską wink.gif
Atsakyti
QUOTE(DAISY @ 2006 02 25, 19:30)
nežinau, bent  mūsų vaikų liudijimus sutvarkė vyras, tikrai manęs nereikėjo niekur.


Aš taip ir skaičiau, kad gali vienas iš tėvų sutvarkyti.

QUOTE(DAISY @ 2006 02 25, 19:30)
šiaip nesunku gi pasiskambint, jau įsitikinau ne kartą, kad pirma pasiskambinu, iškart paklausiu pavardės, ir ją pasižymiu


reiks ir man žymėtis pavardes ir kas ką sakė, nes tokių visokų įvykių, nesusipratimų pilna.


Atsakyti
man irgi reikejo vaziuoti pasirasyti, jei nesat susituoke reik abieju tevu paraso unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(FaTaFeE @ 2006 02 25, 22:40)
man irgi reikejo vaziuoti pasirasyti, jei nesat susituoke reik abieju tevu paraso  unsure.gif


verysad.gif mmm...reikia notaro patvirtinimo, kad jis tėtis ir dar pasirašyt gimimo liudijime...popierizmas kažkoks..

FaTaFeE o jums reikėjo nuvežti savo gyvenamos vietos deklaraciją?
Atsakyti
Deklaracijos tikrai reikia,ir jei nesusituoke reikia abiejų tėvų,o jei susituoke užtenka ir vieno iš tėvų. 4u.gif
Atsakyti