Įkraunama...
Įkraunama...

Arbūzai, melionai, moliūgai, cukinijos...

QUOTE(jura64 @ 2014 01 04, 20:20)
Man atrodo, kad www.loretossodai.lt yra tik pavadinimas kitoks


Tai kad jie rašo - sėklomis nebeprekiaujame http://www.loretossodai.lt/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aimis: 04 sausio 2014 - 21:04
QUOTE(jura64 @ 2014 01 04, 20:20)
Man atrodo, kad www.loretossodai.lt yra tik pavadinimas kitoks

tokių turėjo - arbūzai „Lietuviški Nedzvecko“ - 1-6,5kg svorio. Oda žalia, minkštimas raudonas. Tarp žievelės ir minkštimo labai plona juostelė balto. Sultingi, skanūs, saldūs, gali augti lauke.
Atsakyti
Aha, siandien ir pamaciau, kad seklom nebeprekiaus...
Atsakyti
As porai norinciu dar tureciau sniegio seklu, bet prekyba neuzsiimu, labiau domina keitimas i moliugu seklas rolleyes.gif
Papildyta:
Sniegiai tai tie patys Nedzvecko
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo matuke: 05 sausio 2014 - 00:51
Aš taip pat turiu šiek tiek atliekamų Sniegių sėklų. Labai dėkinga Saintlinai, kuri pernai pavasarį jomis pasidalino. Iš vieno arbūziuko imtos labai gražios, tamsios. O iš kito šiek tiek dėmėtos. Tai noriu atsiklausti žinovių, ar iš jų kas nors bus g.gif Nors tas arbūzas buvo labai skanus, bet sėklos, matyt, nespėjo pilnai subręsti.
Atsakyti
NAUJA TEMA
Atsakyti
QUOTE(Ausma @ 2014 01 05, 13:07)
Iš vieno arbūziuko imtos labai gražios, tamsios. O iš kito šiek tiek dėmėtos. Tai noriu atsiklausti žinovių, ar iš jų kas nors bus g.gif Nors tas arbūzas buvo labai skanus, bet sėklos, matyt, nespėjo pilnai subręsti.


iš tiesų tai šiemet pirmąkart ir pas mane margų sėklų pasitaikė. Ir tikrai subrendusios jos turi būti, nes ir pernokę arbūzai kai kurie tokias turėjo. Neturiu supratimo, kodėl jos tokios.
Kadangi noriu bandyti išlaikyti originaliąją Nedzvecko veislę, bandysiu nenukrypti ir sodinsiu tik tamsias sėkliukes.. bet manau, kad ir tos margosios išaugins skanius ir gerus arbūzus mirksiukas.gif

P.S. sėklom neprekiauju.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 05 sausio 2014 - 20:09
QUOTE(matuke @ 2014 01 05, 00:50)
Sniegiai tai tie patys Nedzvecko

kokia aš gudruolė doh.gif lotuliukas.gif
nutariau auginti arbūzus, įsigijau 3 rūšis, ir pasirodo dvi iš jų yra vienas ir tas pats biggrin.gif
Atsakyti
o aš vakar pridariau dvi normas virtinukų su moliūgais ir imbieru ir užšaldžiau. Tiesiog savimi didžiuojuosi lotuliukas.gif labai patinka man tuos virtinukus daryti. Šiandien planuose jau kitas įdaras - pildau šaldiklį vadinasi biggrin.gif
na mergaitės o kaip reikalai su sėklų pirkimu? kas čia ruošėsi skaitinėti ir melionų pirktis iš kažkur.... tie mane bais domintų........ o va iš moliūgų mane tai domintų gal tik table king ir jumbo pink banana. Kažkaip šiais metais daug aš visokių užsiauginau, neapvalgom biggrin.gif hubartų dar neragavau, nežinau. Iš vis šie metai tokie keisti....... kaži iš vis kokia vasara dar bus. Ar augs tie mūsų šilumamėgiai augalėliai. Bet sodinti visvien gi sodinsim. Nes paskui gali žmogus nagus nusigraužt kai kiti kibirais melionus darže renka lotuliukas.gif
Atsakyti
Avijacija, o tu virtiniu tesla darai ta pagal Yerena, plikyta tokia?
Man su ja vir5inius daryt labai patiko, bet isvirusi ji man per minksta buvo ax.gif sakau gal kas kitoki dar teslos varijanta turi cool.gif
Man labiausiai is moliugu patiko Lunga di Napoli, JPB ir Usiki Kuri 2 men po skynimo. Beje paskutini UK apipjoviau ir laikau szldytuve, man jie apie gruodzio viduri pradejo rodyti nepasitenkinimo zenklus, as dar juos auginot, kaip jums sandeliuojasi?
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti