Įkraunama...
Įkraunama...

Situacijos, kai nėra kur akių dėti...

Keliu primirštą temelę į viršų.

Bendradarbės pasakojimas. Viena mano kolegė kasmet važiuoja į Bulgariją ilsėtis.
Pasakojo, kad guli su vyru pliaže, o šalia jų kelios lietuvaitės vieną porelę apkalbinėja. Tipo, kad merga baisi, jos maudomukas iš skuduryno, tarpkojis nedepiliuotas ir pan. Jos jau tokios gražuolės, o tas vyrukas į jas net nežiūri. Staiga tas vyrukas atsistoja, prieina prie panelių ir sako lietuviškai: "merginos, jei neturit, ką protingo pasakyti, geriau patylėkit". Bendradarbė pasakojo, kad panelės tik griebė savo daiktelius ir iš karto dingo.
Nu bet ir nedaeina panelėm, kad iš Lietuvos daug turistų skrenda į Bulgariją. Ypač tokių, kuriems sunku su užsienio kalba.
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2010 06 27, 12:40)
Keliu primirštą temelę į viršų.

Bendradarbės pasakojimas. Viena mano kolegė kasmet važiuoja į Bulgariją ilsėtis.
Pasakojo, kad guli su vyru pliaže, o šalia jų kelios lietuvaitės vieną porelę apkalbinėja. Tipo, kad merga baisi, jos maudomukas iš skuduryno, tarpkojis nedepiliuotas ir pan. Jos jau tokios gražuolės, o tas vyrukas į jas net nežiūri. Staiga tas vyrukas atsistoja, prieina prie panelių ir sako lietuviškai: "merginos, jei neturit, ką protingo pasakyti, geriau patylėkit". Bendradarbė pasakojo, kad panelės tik griebė savo daiktelius ir iš karto dingo.
Nu bet ir nedaeina panelėm, kad iš Lietuvos daug turistų skrenda į Bulgariją. Ypač tokių, kuriems sunku su užsienio kalba.


vajeee,kokia geda doh.gif
Atsakyti
vieną kartą per mmmm buvau paskaitoje apie darbo rinką,ir ką atsistoju nuo kėdės blyn kruvina doh.gif iskas pertekėjo doh.gif doh.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(skorpee @ 2010 06 27, 23:22)
vieną kartą per mmmm buvau paskaitoje apie darbo rinką,ir ką atsistoju nuo kėdės blyn kruvina doh.gif  iskas pertekėjo doh.gif  doh.gif  blush2.gif


labai nemaloni, bet suprantama situacija...
ax.gif
Atsakyti
QUOTE(AniMi @ 2010 06 28, 00:17)
labai nemaloni, bet suprantama situacija...
ax.gif



Man taip irgi yra buvę universitete. Ir kaip tyčia neturėjau įklotų, nes prasidėjo savaite ankščiau. Po to visada su savim turiu bent vieną įklotą rankinėj. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2010 06 28, 13:23)
Man taip irgi yra buvę universitete. Ir kaip tyčia neturėjau įklotų, nes prasidėjo savaite ankščiau. Po to visada su savim turiu bent vieną įklotą rankinėj. ax.gif

O man karta taip nutike buvo mokykloje, atsistoju nuo kedes, o ten.. ir dar klasiokas uzmate, tai galvojau skraziai i zeme prasmegsiu blush2.gif
Atsakyti
Siuo metu gyvenu italijoje, tad veiksmas vyksta ten.
Su draugais vakare sugalvojom nueiti i viena populiaru pub'a..na zodziu, daug zmoniu, siaip ne taip pasiemiau kokteili ir matau drauge lauke ruko, tai galvoju einu ir as patraukt dumeli..ir tik bum (garsiai). As, kaip kokia blondine (o beje tokia ir esu wink.gif) atsitrenkiau i stiklines duris..nu, garbes zodis, jos buvo taip nublizgintos biggrin.gif bet tai, kaip geda buvo, kiek zmoniu buvo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vejo nubloksta @ 2010 06 29, 14:49)
Siuo metu gyvenu italijoje, tad veiksmas vyksta ten.
Su draugais vakare sugalvojom nueiti i viena populiaru pub'a..na zodziu, daug zmoniu, siaip ne taip pasiemiau kokteili ir matau drauge lauke ruko, tai galvoju einu ir as patraukt dumeli..ir tik bum (garsiai). As, kaip kokia blondine (o beje tokia ir esu wink.gif) atsitrenkiau i stiklines duris..nu, garbes zodis, jos buvo taip nublizgintos  biggrin.gif  bet tai, kaip geda buvo, kiek zmoniu buvo doh.gif

biggrin.gif mano teta nuriedėjo laiptais,atsistojo,pasipurtė plaukus ale nieko nebuvo,klube veiksmas vyko, ir bumbt į stiklines duris..... ir paleisk tu tetas su mamom pašėlt lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
O kai man buvo, senai labai. Grįžtu namo. O mano fantazija jau toookia laki. Nueinu į WC. Girdžiu kažkas sujudėjo. Nu šakės, galvoju vagys namie. Užsirakinau WC duris, sėdžiu ir galvoju: Nu nieko, tuoj brolis gryš. Bet visa tokia drebanti. Nu gal puse valandos prasėdėjau, atbėga brolis rėkdamas: kiek tu WC gali sėdėt!! Pasirodo jis mane išgasdint norėjo. Tada taip gėda buvo kai visiem papasakojo. 4u.gif

Arba sėdim su klasioke per chemiją. Aš jai papasakojau vieną istoriją ir dar pabrėžiau kaip vienas žmogus kreipiasį į Laimą. Sėdi klasiokė ir žiūrėdama į mokytoją, tokiu švelniu balsu:
- Laimaaaa. Ir akim sumirksėjo.
Kaip jai buvo gėda, kai paaiškinau, kad tos mokytojos irgi vardas Laima. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Taškė.: 29 birželio 2010 - 15:46
QUOTE(Taškė. @ 2010 06 29, 17:45)
O kai man buvo, senai labai. Grįžtu namo. O mano fantazija jau toookia laki. Nueinu į WC. Girdžiu kažkas sujudėjo. Nu šakės, galvoju vagys namie. Užsirakinau WC duris, sėdžiu ir galvoju: Nu nieko, tuoj brolis gryš. Bet visa tokia drebanti. Nu gal puse valandos prasėdėjau, atbėga brolis rėkdamas: kiek tu WC gali sėdėt!! Pasirodo jis mane išgasdint norėjo. Tada taip gėda buvo kai visiem papasakojo.  4u.gif 

Arba sėdim su klasioke per chemiją. Aš jai papasakojau vieną istoriją ir dar pabrėžiau kaip vienas žmogus kreipiasį į Laimą. Sėdi klasiokė ir žiūrėdama į mokytoją, tokiu švelniu balsu:
- Laimaaaa. Ir akim sumirksėjo.
Kaip jai buvo gėda, kai paaiškinau, kad tos mokytojos irgi vardas Laima.  biggrin.gif

biggrin.gif
Atsakyti
Su tais prsikalbejimais ir as atsmenu...

Istaigoj priessventne diena ir darkazkieno gimtadieni pamineje sedim"pasipuosusios" slakeliu sampano. Skambutis. Pavaduotoja atsiliepia, mes su buhaltere liekam. Baigus pokalbi, ateina kalbetoja ir pranesa, kad skambino is aplinkosaugos skyriaus, ateis del kazkokio skundo. Visos zinom, kad ateis vyriskis, kuris itin smpatzuoja pvaduotojai. Sioji nusisukusi nuo duru, sampano padrasinta porina:"ateis tas py...ukas. Nu, ka , miargos kilstelsiu sijona,atstatysiu krutine, klapsesiu akytemis ir neissiduosiu, kad jis man durnas..." O tas "p..ukas" ,aisku, nuo pokalbio pradzios jau stovejo jai uz nugaros, mat skambino is mobilaus... Musu su buhaltere bandymai ta parodyt buvo ivertini :"Ko cia vaipotes, pacios tai su kelnem sedit - kulksnis parodyt neuzteks"... Tada jau prunksdamos islekem is kabineto...
...Baudos, zinau, mums vistik nedave... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vejo nubloksta @ 2010 06 29, 14:49)
Siuo metu gyvenu italijoje, tad veiksmas vyksta ten.
Su draugais vakare sugalvojom nueiti i viena populiaru pub'a..na zodziu, daug zmoniu, siaip ne taip pasiemiau kokteili ir matau drauge lauke ruko, tai galvoju einu ir as patraukt dumeli..ir tik bum (garsiai). As, kaip kokia blondine (o beje tokia ir esu wink.gif) atsitrenkiau i stiklines duris..nu, garbes zodis, jos buvo taip nublizgintos  biggrin.gif  bet tai, kaip geda buvo, kiek zmoniu buvo doh.gif


MAn irgi taip buvo. Vilniuje, PC Mada nesuveike tos atsidarancios durys, tai as tiesiai stiklan taip nooormaliai issiplojau smile.gif. Skaudejo, ale taip juokinga buvo, kad isejau zvengdama.
Atsakyti