Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose - 6 tema

QUOTE(vanesax @ 2011 02 04, 21:35)
Keletas nuotraukeliu is namu namuciu biggrin.gif

oho bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ambre @ 2011 02 04, 10:06)
Indregu, aciū už temą 4u.gif  O gal teko vežtis baldus iš UK? kokios kainos gal žinot?

Sveikutės,

Kadangi suluakiau keletos žinučių į AŽ, tai dalinuosi ir čia, tais vežėjų kontaktais, aš galvoju, kad nieks nepalaikys čia kokia reklama g.gif Yra jų puslapis internete su išvykimo grafikais http://www.ritoma.co.uk.
Kaip pavyzdį, galiu pasakyti, kad sportinio vežimėlio atvežimas, man kainavo 10 svarų, na jis nėra labai didelis. Teko vežtis per juos rašomąjį stalą, keletą kedžių, vaikams lovytes, na ir šiaip smulkmenų. 4u.gif Gal ir jums kuriai tiks jie mirksiukas.gif 4u.gif

Kvietko namučiai wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(indregu @ 2011 02 04, 23:21)
Kaip pavyzdį, galiu pasakyti, kad sportinio vežimėlio atvežimas, man kainavo 10 svarų, na jis nėra labai didelis. Teko vežtis per juos rašomąjį stalą, keletą kedžių, vaikams lovytes, na ir šiaip smulkmenų.


Na jau tada uzklausiu. O kaip del tarkim rasomojo stalo pakavimo. Ar supakavo siuntejas ar vezejas? g.gif Nes perkant baldus siuntejai nenori pakuoti, o jeigu kokia balta sofa imes i fura ir dar dezem ant virsaus apkraus , bus nekas verysad.gif
Atsakyti
Vanesax, nu saunuole tu thumbup.gif , viskas taip silta ax.gif


O as vis laukiu kada kas provanso temoj parasys, o kad nauja jau sukurta tai ne gavoj doh.gif
Ziuriu kuo daugiau cia sedesiu tuo daugiau kazko kitokio noresiu, jau matau doh.gif

Mamagabi, aciu uz lempos nuoroda. Gal paieskojus uz tiek nauja galim nusipirkt, nu ne LT aisku biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rytine Kava 10: 04 vasario 2011 - 22:42
Merginos, na reikias kubios jusu pagalbos...
Kiek cm pas jus grindjuostes? As noriu platoku baltu, kaip jau daug sioje temoje buvo tokiu nuotrauku apie klasika. Bet niekur ju pirkti nerandu, placiausios kazkur 10cm, nusiveziau i nama paziuret, tokioje dideleje erdveje jos tokios siauros pasirode...
Kiek pas jus, kad graziai atrodytu, ir kur yra tokiu pirkti? (aisku ir kaina idomu)


Rasykit, rasykit, rasykit... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(indregu @ 2011 02 04, 22:21)
Kvietko namučiai  wub.gif    wub.gif    wub.gif

kazka supainiojot blush2.gif turbut vanesax turejot minty ax.gif mano namuciai dar neirengti..
Atsakyti
QUOTE(Iriska @ 2011 02 04, 23:26)
Na jau tada uzklausiu. O kaip del tarkim rasomojo stalo pakavimo. Ar supakavo siuntejas ar vezejas?  g.gif Nes perkant baldus siuntejai nenori pakuoti, o jeigu kokia balta sofa imes i fura ir dar dezem ant virsaus apkraus , bus nekas  verysad.gif

Na as kol kas pirkau tokius daiktus, kuriu ypatingai saugot nereikejo, stalas toks truputi gerokai padevetas, bet as su tokia mintim pirkau, kad vasara ji nusveisiu ir nubalinsiu, tai jo ir pokuot nereikejo., Lovytes buvo isrinktos medines, tai irgi labai saugot nereikejo, taip pat vezemes dideli TV, tai ji suvyniojo i storo audinio gabala. Na zinokit kas buten del siu vezeju, tai pas juos autobusiuke maciau tvarkingai sudetus daiktus, jie ir patys suinteresuoti, kad nebutu kliurku jokiu.... Na koki celofano gabala gi manau bet kuris pardavejas sustiktu uzdeti, juolab, kad tas burbulinis nera brangus pas juos, tai nemanau, kad cia problema g.gif 4u.gif

QUOTE(kvietkas @ 2011 02 04, 23:56)
kazka supainiojot blush2.gif turbut vanesax turejot minty ax.gif mano namuciai dar neirengti..

Jo, parasiau, o po to pamaciau, kad ne tai moteriskei blush2.gif Na zodziu, labai jaukus namuciai wub.gif As irgi jau turiu prikaupusi sveitimui pavirsiu biggrin.gif reiks pavasari raitotis rankoves biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(seima is 5 @ 2011 02 04, 22:45)
Merginos, na reikias kubios jusu pagalbos...
Kiek cm pas jus grindjuostes? As noriu platoku baltu, kaip jau daug sioje temoje buvo tokiu nuotrauku apie klasika. Bet niekur ju pirkti nerandu, placiausios kazkur 10cm, nusiveziau i nama paziuret, tokioje dideleje erdveje jos tokios siauros pasirode...
Kiek pas jus, kad graziai atrodytu, ir kur yra tokiu pirkti? (aisku ir kaina idomu)
Rasykit, rasykit, rasykit... blush2.gif

pas mus naturalaus medzio, 12 cm aukscio ir 1,8 cm storio grindjuostes. Mane gasdino, kad neaukstuose kambariuose (2,6 m) bus per aukstos. Buvau suabejojusi, bet kiek ziurejau foto, jei tik zemesnes, nu ne tas vaizdas ir viskas. Paskaiciau ivairius forumus - moteriskes gailisi, susidejusios zemesnes (apie 10 cm). Taigi nusiraminau ir laukiau... kol bus priklijuotos. Atrodo super thumbup.gif ir jei jau neaukstos lubos, tai bent grindu apvadai teikia didziuli malonuma wub.gif .
Dar vienas dalykas, kuris man nepatinka - standartinio aukscio lubos + platus/auksti grindu apvadai + tokio pat plocio lubu apvadai = sienos atrodo kaip iremintas paveikslas doh.gif , o ne kaip kambarys.
Atsakyti
QUOTE(vanesax @ 2011 02 04, 23:35)
Keletas nuotraukeliu is namu namuciu biggrin.gif




labai gražu, vaikų kambarys toks gaivus man pasirodė ir jūreiviškas taip ir noris Žiulį Verną tokiame kambary skaityt, jūsų virtuvė labai graži įpatingai tos servetkos spintelėse grožio ir jaukumo net gal sakyčiau kažkokio sentimentalumo suteikia, man labai patiko.

Labai gražūs namai, sveikinu
Atsakyti
Vanesax, mergaite mano pamacius jusu vaiku kambari, sake kaip cia grazu .... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2011 02 05, 12:49)

Dar vienas dalykas, kuris man nepatinka - standartinio aukscio lubos + platus/auksti grindu apvadai + tokio pat plocio lubu apvadai = sienos atrodo kaip iremintas paveikslas  doh.gif  , o ne kaip kambarys.

Mmm, dabar susibalamutinau kokius tuos grindu apvadus det, kad nebutu siena kaip paveikslas doh.gif . O lubu bus visur skirtingi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2011 02 05, 13:49)
pas mus naturalaus medzio, 12 cm aukscio ir 1,8 cm storio grindjuostes. Mane gasdino, kad neaukstuose kambariuose (2,6 m) bus per aukstos. Buvau suabejojusi, bet kiek ziurejau foto, jei tik zemesnes, nu ne tas vaizdas ir viskas. Paskaiciau ivairius forumus - moteriskes gailisi, susidejusios zemesnes (apie 10 cm). Taigi nusiraminau ir laukiau... kol bus priklijuotos. Atrodo super  thumbup.gif  ir jei jau neaukstos lubos, tai bent grindu apvadai teikia didziuli malonuma  wub.gif .
Dar vienas dalykas, kuris man nepatinka - standartinio aukscio lubos + platus/auksti grindu apvadai + tokio pat plocio lubu apvadai = sienos atrodo kaip iremintas paveikslas  doh.gif  , o ne kaip kambarys.

As irgi uzdejau 10cm, kai aukstos lubos na, nesiziuri, norisi platesniu, ir kokiu 2cm plocio... schmoll.gif
doh.gif KUR YRA AUKSTU PIRKTI? Nerandu...
Atrodo sioje temoje buvo apie tai diskutuojama?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo seima is 5: 05 vasario 2011 - 14:17