Įkraunama...
Įkraunama...

Polipai gimdoje ir gimdos kaklelyje

Sveikos 4u.gif Turiu ir aš šitą polipą, turėjau išsioperuoti jau prieš 2 mėnesius, bet vis teko atidėti.Dabar atsitiko taip, kad jau 4 dienos kaip pradėjau kraujuoti mėnesinėms dar anksti, o vakar pasirodė kraujo krešulys. Ar yra dar kam taip buvę?. Pas ginekologę greitai neprieisiu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(rence* @ 2013 12 02, 19:58)
Aš daviau pinigelių blush2.gif Operavausi ligoninėje, kurioje gydytojai tikrai dažnai palepinami dovanelėmis unsure.gif Iš esmės tai juk "nusiperki" daugiau dėmėsio, globos po operacijos, gal daugiau gydytoja pabendraus ir bus malonesnė. O pačią operaciją atliks gi kaip priklauso, duosi ar ne...Ir tikrai duoda ne visos...

Klausimėlis, kur operavotės ir pas kokią gydytoją?1 dieną tik laikė?
Atsakyti
Sveikos. Šiandien buvau pas gine tai pasakė, kad gali būti polipas nedidelis. Bet dar nėra įsitikinusi, kad tikrai polipas. Kažką tai pamatė. Liepė ateiti po mėnesinių. O ką sunku polipą atpažinti? esu pasimetusi.......
Atsakyti
QUOTE(žvilgsnė @ 2014 02 05, 12:19)
Klausimėlis, kur operavotės ir pas kokią gydytoją?1 dieną tik laikė?


Operavo "Mažylyje". Laiko tik vieną dieną, vėlai vakare grįžau namo, deja, bet turėjau narkozės komplikacijų, tad po to teko sugrįžti į ligoninę unsure.gif
Atsakyti
Ar išduodamas nedarbingumo lapelis tai dienai kai yra šalinamas polipas?
Atsakyti
Sveikos ,

gal zinote koki gera gyd. Klaipedoje , kuris daro polipu salinimo operacijas?
Atsakyti
Merginos, kiek laiko po polypo pašalinimo operacijos (histeroskopijos) kraujavote, tepliojo?
Atsakyti
QUOTE(Nainai @ 2014 10 29, 15:05)
Merginos, kiek laiko po polypo pašalinimo operacijos (histeroskopijos) kraujavote, tepliojo?

Tepliojo 3 dienas smile.gif
Atsakyti
Kiokios sumos vaiksto siai operacijai? Pasidalinkit info. Jei nenorit viesint parasykit i AZ. ax.gif
Atsakyti
Jokių nevaikšto, apmoka ligonių kasos.
Atsakyti
QUOTE(Nainai @ 2014 11 23, 15:56)
Jokių nevaikšto, apmoka ligonių kasos.

Kai mirtis i nugara kvepuoja, kitaip i ligoniu kasas ziuri....
Atsakyti
Issioperavau polypa Jurininku ligoninej Klaipedos, pas Butkiene. Viskas labai lengvai praejo, norejo palikti per nakti, bet issiprasiau apie 18h. Kraujavo t.y. siek tiek tepliojo kokias 3 dienas. Niekam nieko nedaviau, labai paslaugus personalas ir gydytoja. Rezultata pamaciau kai sulaukiau savo normaliu mmm, nes siaip budavo siaubingai didelis kraujavimas ir plaukai maziau pradejo smukti. Siulau nebijoti ir drasiai operuotis, cia labai lengva operacija. Turejau po 10 dienu pasirodyti savo gydytojai, bet kol gausiu talona....smile.gif
Atsakyti