Įkraunama...
Įkraunama...

Kokią keptuvę rinktis? - 2

QUOTE(DIA-40 @ 2011 11 30, 08:13)
mano ir buvo 5 metai garantijos , bet atlaike 2 menesius. o buvo tikrai italiska, ne kokiu kinieciu gamybos. tikriausiai nepasiseke  g.gif  rolleyes.gif

Kada perkate preke su garantija, ir jei jums ji del kazkokiu priezasciu nekepe, reikejo nepatingeti ir su cekiu kreitis i atsovus. mirksiukas.gif Si firma gan labai rimta , net keista girdeti, kad atlaike tik du men. g.gif
Atsakyti
gal kuri naudajeta keptuves be teflono. ka manot apie jas?
Atsakyti
QUOTE(gvilmina @ 2011 11 30, 11:06)
gal kuri naudajeta keptuves be teflono. ka manot apie jas?

Be teflono yra daug ir įvairių. Parašykite tiksliau, kokia domina 4u.gif
Atsakyti
Merginos o kaip į šitą reikalą pažiūrėtumėt? http://www.zizu.lt/d...ign=kartu.ltGal kuri turit kažką panašaus. Laukiu komentarų...
Atsakyti
Šiek tiek pati sužinojau, kad pagamintos iš ketaus ir aliuminio lydinio, bet tipo atitinka kaip ketaus standartus... Gal dar kas ką nors žinot? Gal būtų nebloga?
Atsakyti
QUOTE(Ciuple @ 2011 11 30, 09:51)
Turiu WOLL štai tokią ir, atrodo, visam gyvenimui  smile.gif


na, gal ne visam gyvenimui, bet tikrai ilgam smile.gif
Atsakyti
Sveikos seimininkes,
Ieskau keptuves indukcinei. Nusipirkau ketaus. thumbup.gif reikalas. Bet ji man gerokai persunki ir gerokai permaza doh.gif Vat dabar Jusu, eksperciu, noreciau paklausti, kokiu gi dar tu keptuviu dangu buna. Prisiskaicius visokiu baisiu dalyku apie teflona, jo prisibijau, nors labai thumbup.gif kai niekas neprikepa ir mazos aliejaus sanaudos. Is ko dar galiu rinktis g.gif Radau dar vat tokia keptuve. Bet cia irgi teflonas. Nzn kur ir ko ieskoti, kad tiktu indukcinei ir atkelciau ja, ir dar butu nekenksminga sveikatai g.gif Ka patarsit?
Atsakyti
QUOTE(rrr? @ 2011 11 30, 12:38)
Sveikos seimininkes,
Ieskau keptuves indukcinei. Nusipirkau ketaus.  thumbup.gif reikalas. Bet ji man gerokai persunki ir gerokai permaza  doh.gif Vat dabar Jusu, eksperciu, noreciau paklausti, kokiu gi dar tu keptuviu dangu buna. Prisiskaicius visokiu baisiu dalyku apie teflona, jo prisibijau, nors labai  thumbup.gif kai niekas neprikepa ir mazos aliejaus sanaudos. Is ko dar galiu rinktis  g.gif Radau dar vat tokia keptuve. Bet cia irgi teflonas. Nzn kur ir ko ieskoti, kad tiktu indukcinei ir atkelciau ja, ir dar butu nekenksminga sveikatai  g.gif Ka patarsit?

Labą Įsigijau šią keptuvę ir pakolkas esu tikrai patenkinta. Kepa gražiai, neprikimba, nepridega, aliejaus reikia labai mažai.
Atsakyti
QUOTE(žemuogienė @ 2011 11 30, 13:19)
na, gal ne visam gyvenimui, bet tikrai ilgam smile.gif



Idomu kiek metu naudoji?
Atsakyti
QUOTE(atūr @ 2011 12 01, 10:47)
Idomu kiek metu naudoji?


neradau pirkimo čekio, kad tiksliai pažiūrėt, bet mano skaičiavimu 3,5. manau nemažai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Safira023 @ 2011 11 30, 23:50)
Labą Įsigijau šią keptuvę ir pakolkas esu tikrai patenkinta. Kepa gražiai, neprikimba, nepridega, aliejaus reikia labai mažai.

be dangcio verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(RAIMONDA JRJ @ 2011 12 01, 18:00)
be dangcio  verysad.gif

Pirkau dangtį atskirai, dar gavau dovanų blynų keptuvę.
Atsakyti