Įkraunama...
Įkraunama...

Troškiniai

Sveikos smile.gif Gal kas zinot receptu troskiniu su zuvimi? ax.gif Nieko naujo nesugalvoju, o zuvi megstam labai mirksiukas.gif
Atsakyti
Su žuvimi troškinių nesu gaminusi, bet noriu pasūlyti kitą mūsų šeimos mėgiamą vegetarišką troškinį.
Šparaginių pupelių troškinys su makaronais
Šparagines pupeles supjaustau į 2-3 dalis ir išverdu pasūdytame vandenyje, taip pat atskirai išverdu ir makaronus (geriau stambius). Pakepinu svieste smulkintą svogūną, sukratau ant jų pupeles, pakepu, tada užpilu grietine, įtrupinu vištienos sultinio kubelį, dar įdedu kelias susmulkintas česnako skilteles. Viską dar truputį pakaitinu. Į riebalais pateptą skardą iš kraštų dedu makaronus, vidury- pupeles, dar viską apdėlioju pomidorų skiltelėmis. Kepu orkaitėje. Pabandykit smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monela @ 2005 08 06, 18:18)
Sveikos smile.gif  Gal kas zinot receptu troskiniu su zuvimi? ax.gif Nieko naujo nesugalvoju, o zuvi megstam labai mirksiukas.gif


4u.gif Žuvis su daržovėmis

300 g žuvies filė,
druskos,
pipirų,
kmynų,
1 šaukšto aliejaus,
2 paprikų,
1 svogūno,
2 bulvių,
4 pievagrybių,
1 stiklinės sultinio (kubelio).

Bulves nulupkite, supjaustykite kubeliais ir 10 minučių pavirkite. Papriką, svogūną ir pievagrybius supjaustykite ir sudėkite į įkaitintą aliejų, truputį patroškinkite, užpilkite sultiniu ir 10 minučių troškinkite uždengtą. Pabarstykite prieskoniais. Ant viršaus sudėkite žuvį, pabarstykite druska, pipirais, kmynais ir dar patroškinkite, kol žuvis suminkštės.
Skanaus. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Monela @ 2005 08 06, 18:18)
Sveikos smile.gif  Gal kas zinot receptu troskiniu su zuvimi? ax.gif Nieko naujo nesugalvoju, o zuvi megstam labai mirksiukas.gif


Aš vakar šeimynai kaip tik vieną tokį gaminau:
iš vakaro papipirinau, padruskinau ir "pacitrininau", t.y. išspaudžiau vienos citrinos sultis ant žuvies filė. Ja išklojau skardos dugną, prieš tai patepus šlakeliu aliejaus, keptuvėje pakepinau keletą tarkuotų morkų, keletą supjaustytų (postambiai) svogūno galvų, supjaustytų paprikų (jei namie yra galim įdėti pjaustytos cukinijos, pievagrybių), pridėjau priskonių Visas daržoves suverčiau ant filė, ant viršaus užtarkavau sūrio, patepiau majonezu ir dar įpyliau apie puse stiklinės balto vyno. Troškinau orkaitėje apie pusę valandos. Valgėm su ryžiais.
Žinote, thumbup.gif Visi apsivalgėm smile.gif
Atsakyti
Pas mus namie žuvis yra dievinama, tai troškinių prisigalvojam įvairiausių. Pvz užvakar buvo troškinta žuvis su cukinija, voveraitėmis ir morkomis.

Reikia troškintuvą plonai ištepti aliejumi, tada sluoksniuoti sutarkuotas morkytes, griežinėliais supjaustytą cukiniją ir pabarstytą daržovių prieskoniais, jūros plekšnės file supjaustytą nemažais gabalėliais ir pabarstytą pipiriukais ir druskyte arba žuvų prieskoniais, ant viršaus truputį apvirtas sūdytas voveraites. Ir vėl iš naujo. Kol ingridientų nebelieka ax.gif ant viršaus keletą gabalėlių sviesto.
Dedam į įkaitintą orkaitę ir troškinam, likus kokiai 10 min iki pabaigos dar apibarstom tarkuotu fermentiniu sūriu, o po to tik reikia spėt ruošt peilius ir šakutes essen.gif biggrin.gif


Arba


Viskas vyksta taip pat, tik dedam morkytes, pjaustytus pomidorus, žiedinius kopūstus ir žuvį. Gaunasi truputėlį rūgštokas nuo pomidorų, ne visiem patinka, bet man skanu.


Arba


Morkos, žiediniai kopūstai ir konservuoti žirneliai, žuvis.
Ir t.t. ir panašiai biggrin.gif Žodžiu fantazijai nėra ribų
Atsakyti
help.gif Taigi pas mane jau pietu metas,kaip ir uzsivelinau beskaitant,ka cia pagaminus blush2.gif Tai gal galite nuodugniai aprasyt kaip padaryt troskini is puse kopusto, morku,turiu tik jautienos farso(ar jis tiks?),svoguno,berods cesnako.Gal galit aprasyt kaip ir ka det,kiek laiko gamint? 4u.gif
Atsakyti
Ir kokioj temperaturoj kept,kiek laiko,uzdengta ar atidengta?
Atsakyti
QUOTE(Ievuliukas @ 2005 08 16, 09:07)
help.gif  Taigi pas mane jau pietu metas,kaip ir uzsivelinau beskaitant,ka cia pagaminus blush2.gif  Tai gal galite nuodugniai aprasyt kaip padaryt troskini is  puse kopusto, morku,turiu tik jautienos farso(ar jis tiks?),svoguno,berods cesnako.Gal galit aprasyt kaip ir ka det,kiek laiko gamint?  4u.gif


Aš pakepinčiau morkas su svogūnais(morkas sutarkuočiau),kopūstą supjaustyčiau kvadratėliais įdėčiau į puodą šiek tiek vandens ir palikčiau troškinti ,iš faršo padaryčiau kukulius ,nu ten visokiu prieskonių įdek(bet jautienos faršas gali būti kietokas tai aš dėčiau šiek tiek apvirtu ryžiu į faršą)kukulius dek į kopūstus ,įdek lauro lapą,ir troškink,į pabaigą dek kepintas morkas su svogūnais(jeigu turi kečiupą tai būtu gerai kepant įdeti į morkas su svogūnais),viską išmaišyk,prieskoniai jau tavo reikalas,dek pagal skonį,man patinka įdeti sultinio kubelius.Turi gautis super kopūstų troškinys su mėsos kukuliais.Dar labai skanu jeigu valgysit su grietinė. thumbup.gif
Atsakyti
sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Marinčik @ 2005 08 16, 17:27)


Dekui labai tikras:angel: tu.
Atsakyti
Mano firminis aštrus troškinys (jei nepermalsi... mirksiukas.gif )

Jei permalsi - gausis ČILI SRIUBYTĖ... biggrin.gif

Sudėtis:

Raudonoji paprika, pupelės, faršas, svogūnai, sultinio kubelis, Kajano pipirai (privalomas ingridientas), šiaip prieskonių, pieno šlakelis, aliejaus šlakelis, kečupas.

Gamyba:

Išverdi pupeles su nemažai vandens (vandens nenupliti).
Piene pakepini faršą (kad nesuliptu gumuliukais).
Paprikas pakepini su svogūnais aliejuje.
Viską perleidi per mėsmalę (ar susmulkini mikseriu ar kombainu), sudedi į puodą, pridedi prieskonių, kajano pipirų, sultinio kubelį, kečupo ir pakaitini... (žiūrėk, kad nebūtų per tiršta, nes pastovėjusi virsta koše)

Patiekti su bandelėm...
Atsakyti
QUOTE(Astapetra @ 2005 08 26, 15:47)
Mano firminis aštrus troškinys (jei nepermalsi... mirksiukas.gif )

Jei permalsi - gausis ČILI SRIUBYTĖ... biggrin.gif

Sudėtis:

Raudonoji paprika, pupelės, faršas, svogūnai, sultinio kubelis, Kajano pipirai (privalomas ingridientas), šiaip prieskonių, pieno šlakelis, aliejaus šlakelis, kečupas.

Gamyba:

Išverdi pupeles su nemažai vandens (vandens nenupliti).
Piene pakepini faršą (kad nesuliptu gumuliukais).
Paprikas pakepini su svogūnais aliejuje.
Viską perleidi per mėsmalę (ar susmulkini mikseriu ar kombainu), sudedi į puodą, pridedi prieskonių, kajano pipirų, sultinio kubelį, kečupo ir pakaitini... (žiūrėk, kad nebūtų per tiršta, nes pastovėjusi virsta koše)

Patiekti su bandelėm...


Yra ir tema apie chilli sriubą-troškinį.
Atsakyti