Įkraunama...
Įkraunama...

Meningokokinė infekcija

QUOTE(studenčiukė @ 2009 04 02, 23:29)
Aš pati skiepijausi nuo meningito C, tai gydytoja, kuri skiepijo, sakė, kad Lietuvoj dažniausias B, bet nuo jo skiepų nėra. Tik tiek, kad meningitas C pavojingiausias, dažniausiai būna komplikacijų sad.gif


taigi, dažniausias, nereiškia, kad vienintelis cool.gif
Atsakyti
sveiki jau turbūt visai? smile.gif
Atsakyti
Didelis ačiū visoms mamytėms, kurios palaike mus, už gražius palinkėjimus, ir padėjusioms dėl vaistuku. aciuks.gif Buk sveikos, ir niekada nesirkite ir jūsų angeliukai tegul visada būna sveiki smile.gif
Atsakyti
QUOTE(marija.laura @ 2009 06 01, 16:24)
Didelis ačiū visoms mamytėms, kurios palaike mus, už gražius palinkėjimus, ir padėjusioms dėl vaistuku.  aciuks.gif Buk sveikos, ir niekada nesirkite ir jūsų angeliukai tegul visada būna sveiki smile.gif

jo, musu mazyliu sveikatyte pati svarbiausia, mes menesi kauno klinikose gydemes pulini meningita, oj kokiu sunkiu dienu buvo...dar ilgai busim stebimi gydytoju...
Atsakyti
džiugu kad mergytei geriau ir jokių komplikacijų wub.gif

skaitau šia temą ir verkiu prisiminus ...mano vyro nesugebėjo išgelbėt medikai nuo šios ligos verysad.gif jam buvo žaibinis meningokokas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VAIDAMA: 03 spalio 2009 - 20:07
Skaitau temute ir pries akis man vel ta ligonine.
Mes visai neseniai grizom is ligonines. Mano zuikiui (1m 2men) taip pat buvo bakterinis meningitas, tik sukelejes pneumokokas. Visa laime, kad laiku nuvezem i ligonine ir laiku gydytojai diagnozavo sia liga. Manem, kad gripas ar net dantukai.
Viskas prasidejo, kai ryte mums pakilo temperatura, paracetamolio zv pagalba ji nukrito, apie pietus vel, auksta temperatura, truputuka veme (galvojau nuo karsciavimo), issikvieciau gydytoja, nieko bloga nepamate, nes berimu nebuvo, tik paraudusi gerklyte, kas labai panasu i tridiene. Pasidarem kraujo tyrima, tyrimas parode bakterija, paskyre antibijotika... I vakara visiskai nusilpo, tankiai,pavirsutiniskai kvepuoti pradejo, pradejo balti,i nieka nereagavo, norejo tik miegoti.. Isvezem i ligonine, ten i renimacija, stebejimui, nes nesuprato kas jam (viena is versiju buvo didelis skysciu netekimas). Baisia diagnoze suzinojom ryte, telefonu.
Visa laime, kad ta vakara budejo tikrai didele darbo patirti turinti gydytoja, ji atliko kompiuterine tomografija, kuri parode absesa smegenyse, tada punkcija - buvo puliu, greitai buvo paskirtas gydymas antibijotikais (viskas buvo atlikta ta pati vakara, kai tik palikom ji ligonineje, nes renimacijoje tevai nakti buti negali).
Renimacijoj pragulejo beveik savaite, po to i nerochirurgini perkele, del galimos operacijos (abseso), bet visa laime neprireike, pulinys medikamentu pagalba pats issivaiksciojo. Kol kas jokiu liekamuju reiskiniu nepastebiu ir tikiuosi nepastebesiu... Dabar tereikia pasiskiepyti nuo tos bjaurybes pneumokoko...
Liga baisi ir klastinga, mamytes bukit budrios!!!
Atsakyti
butu gerai, kad daugiau susidurusiu su sia liga mamyciu parasytu apie tai, kokius simptomus pastebejo. labai gaila, kai del nezinojimo uzdesiama kreiptis pagalbos. mano brolis sirges sia baise liga. buvo labai stiprus galvos skausmas, bet tik is trecio kreipimosi i gydytojus, buvo atlikti tyrimai. pragulejo ligoninej 2 savaites, visiskai pasveiko.
Atsakyti
Dievuliau, įlindau į šį forumą su didžiausiu nerimu. Mano sūnui po pietų pradėjo skaudėti lyg ausytę. Po geros val jis jau verkė man ant kelių. Buvo likę kelios minutės iki 17 val, kai mes nulėkėm pas gyd., nes pirmą kartą taip mačiau.... blink.gif Dar besirengiant jis pradėjo trauktis ir verkti kad šalta. Pas gyd. jau buvo pakilus temp. blink.gif doh.gif Gydytojas liepė stebėti, ar nebus bėrimų. Stebiu, bet man panika, nes ausytę jam labai stipriai skauda. Dabar miega visas susirietęs. Sudaviau antibiotikų, panadolo ir įlašinau į ausytę vaistukų. Db prisiskaičiau ir klausimas man kyla, gal jam ne ausytę ten skauda, bet visą spranduką? blink.gif Kaip žinoti? Kaip nesuklysti????? blink.gif cray.gif
Atsakyti
karsta.gif viskas jau gerai. Vaikas laksto, žaidžia, bėrimų taip ir nėra karsta.gif
Atsakyti