Įkraunama...
Įkraunama...

Šv. Kristoforo pagrindinė mokykla

QUOTE(Octavia @ 2010 04 12, 20:11)
Mokykla kaip mokykla, tikrai nėra kokia landynė. Aišku nėra euroremonto kaip privačiose, bet atkreipkit dėmesį ir į Vilniaus Licėjų - vaizdelis nekoks, o paruošimo lygis bene geriausias Lietuvoje. Mano nuomone, ne tai turėtų būti svarbiausia renkantis mokyklą mirksiukas.gif


Šiandien pravažiuodama atkreipiau dėmesį į Kristoforo pagrindinę ir Licėjų mirksiukas.gif Vaizdas skiriasi kaip diena nuo nakties. Bent išore Licėjus pranašesnis: langai ir lauko durys plastikiniai, o Kristoforo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Godaite @ 2010 04 13, 22:52)
Del mokyklos lygio galiu pasakyti tiek. Pernai savo sesta klase pabaigusia dukra pervedziau i P Vileisio  mokykla.  Kristoforkej dukra mokesi gerai buvo geriausiu mokiniu tarpe. Ne pirmune zinom, bet mokesi gerai. Perejus i Vileisi teko stipriai pasispausti, nes daugelio dalyku mokytojai daug reikliasni ir kursas kuri iseina per metus ne visose mokyklose vienodas. Tai mane ziauriai nustebino.  O jos klasioke ( ir gi gera mokine) pakliuvi i kita Vileisio klase. Jos mama sako, kad lygis prastesnis. Todel viskas labai priklauso nuo mokytojo ir vaiko noro mokytis.

Kristoforas siuo metu yra kaip po karo. Reorganizacijos taip lengvai nepraeina. Garsieji ir giriamieji mokytojai del kuriu vaikus atiduodavom i ji liko busimoje gimnazijoje. Todel pagrindinei mokyklai dar teks pasistengti, kol ant koju tvirtai atsistos. O del ziniu lygio, tai tik nuo jusu vaiko priklausys tas lygis. Nera stebuklingu mokyklu, net privaciu. Isbandem nepatiko. O kaip vaikas jausis mokykloje niekas jums is anksto nepasakys. Vieniems patiks, kitiems ne.
Mokykla tikrai smarkiai palopyta. Yra tik kelios rimtos problemos: siaubinga, nesaugi sporto sale, kiauri kangai, pro kuriuos varva vanduo ( ne visi smile.gif)  ir kiauras stogas. Sias problemas turetu isspresti renovacija. Zinoma jei ja kas prades. O mokytoju aukstas lygis priklauso ir nuo teveliu reiklumo. Netoleruokite kvailu, neatsakingu, netobulejanciu, grubiu, abejingu, nepasiruosusiu dirbti su vaikais mokytoju ir ju lygis zaibiskai augs.
Sekmes visiems smile.gif)



Parašėte labai išsamiai ir, matosi, gerai pažįstat einamąją situaciją (mano žinios jau su senatimi).
Gal galėtumėte parašyti, KODĖL kilo noras išeiti iš Kristoforo ir KODĖL pasirinkot Vileišio?
Ar esat patenkinti pakeitimu?
Koks mikroklimatų skirtumas (jau nekalbant apie mokymo lygį)?
Ir dar - kaip Jums pavyksta netoleruoti grubių ir nepasiruošusių dirbti su vaikais mokytojų, o po to nesulaukti iš jų atsakomosios reakcijos tik jau vaiko atžvilgiu?
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pupik: 14 balandžio 2010 - 09:11
QUOTE(pupik @ 2010 04 14, 09:05)
Parašėte labai išsamiai ir, matosi, gerai pažįstat einamąją situaciją (mano žinios jau su senatimi).
Gal galėtumėte parašyti, KODĖL kilo noras išeiti iš Kristoforo ir KODĖL pasirinkot Vileišio?
Ar esat patenkinti pakeitimu?
Koks mikroklimatų skirtumas (jau nekalbant apie mokymo lygį)?
Ir dar - kaip Jums pavyksta netoleruoti grubių ir nepasiruošusių dirbti su vaikais mokytojų, o po to nesulaukti iš jų atsakomosios reakcijos tik jau vaiko atžvilgiu?
Ačiū  4u.gif

Tikrai situacija zinau labai gerai, nes jaunesnis vaikas vis dar mokosi kristoforo pagrindinej. O pati esu is tu teveliu, kurie viskuo domisi ir nepalieka nieko likimo valiai.
Vyresne pervedziau del to, kad netenkino nei mokytojai kurie atejo i sia mokykla, nei mokymosi salygos. Mokslo metu pradzioje vaizdelis buvo ne koks. Dabar pasikeitus direktorei reikalai sparciai tvarkosi. Tik ne tiek sparciai, kaip man noretusi ( bet cia jau mano problemos smile.gif . I Vileisi pervediau del keliu priezasciu. Ten mokosi daugelio musu draugu vaikai, taigi vaikas nera tarp visai nepazystamu ir iskarto turi draugu. Antra , man labai patinka Uzupio gimnazija. Labai tinkanti menisko tipo, kurybingiems vaikams. todel nusprendziau, kad is Vileisio bus lengviau isokti i gimnazija ( gal as ir neteisi, bet man taip atrode). Trecia, girdejau daug geru ir tik kelis prastus atsiliepimus apie mokykla.
O realiai pasirode, kad mokykla kaip ir visos turi problemu, bet jas sprenzia zaibiskai, jei tik tevai kuo nepatenkinti iskarto imamasi priemoniu. Nenoriu labai girti , mokykla tikrai nera stebuklinga, bet man ji daug labiau patinka nei Kristoforas. Daug laisvesne, pagarbesne vaiko atzvilgiu aplinka. Nesakau , kad palaida bala, ne taisykliu privalai laikytis ir i tai ziurima rimtai. Bet pavyzdziui sukuosenos, auskaru, nagu spalvos ir pan mokykla nereguliuoja. Turi buti svarus su uniforma ir tiek. mokyklos pakeitimu esu labai patenkinta ir siais metais zadu pervesti ir jaunesni vaika. Iki siol nevedziau, nes norejau leisti pabaigti 4 klases vienoje , saunioje klaseje.
O netoleruoti netinkamu mokytoju yra labai paprasta. Pirmiausiai iskilus problemai einu sneketis su pacia mokytoja ( pries tai pasikauscius argumentais, kas man nepatinka). Jei nepadeda einu pas direktore, ir tt ir pan . Galima skustis ministerija ir savivaldybei, bet paprastai to neprireikia. Butu gerai susirasti bendraminciu, nebutinai is savo vaiko klases. Reikia pasiskaityti higienos nirma, mokymo programasi , mokslo istatyma ir tuomet netoleruoti nesamoniu darosi lengviau. Svarbu imtis iniciatyvos, direktiriai tikrai rimtai reaguja i pagristus tevelu ( net ir vieno) skundus. Darant tikrai galima daug pasiekti , Svarbiausi nesedeti uzsimerkus ir nelaukti, kol problema issispes pati ar kas nors kitas tai sutvarkys. Patikekite mano zodziu . Daug metu nieko nedariau, kol viena diena truko kantrybe ir pabandziau si ta pakeisti. Ir pasirode, kad kalnai virasta labai lengvai, tik preis tai reikia gerai viskuom pasidometi.
Minetus dokumentus ( kuriuos reiktu pastudujuoti, kad geriau suprastumete, ka privalo mokytojas, mokykla, kokios jusu ir vaiko teises ir pareigos) galite rasti internete. Svietimo ministerijos, Seimo ar higienistu puslapiuose. Neradus galima pasiskambinti i sias istaigas jos mielai bendradarbiauja.
Sekmes.
Jei turite klausimu rasykite pasistengsiu padeti.

P.S. nesitikekite gauti nuosirdziu atsakymu apie mokytojas. " Rasytoju" vaikams teks pas jas mokytis. O, kad mokytojos( ne visos zinoma) skaito ir jei nepazsita rasytojo is karto, bando per vaikus issiaiskinti. Tai patyriau savo kailiu. Manau issami informacija.
Jei reiketu dabar savo vaika leisciau pas Venckute.
Atsakyti
Mano sūnus lanko Kristoforo pagrindinę. Esu patenkinta dėl dviejų dalykų - reiklių ir atidžių mokytojų bei tikrai šilto klasės bendravimo. Esu tikra, kad šioje mokykloje vaikas saugus, o tai man daug reiškia. Aišku trūkumų yra - tačiau idealiai niekus nebus.
Atsakyti
O kaip dėl uniformų? Perkamos centralizuotai?
Atsakyti
QUOTE(Octavia @ 2010 04 10, 08:12)
Gal galėtų atsiliepti dabartinių ketvirtokų ir aštuntokų mamytės ir trumpai pasidalinti keturių metų patirtimi? Galima ir į a.ž.


Gal viešai tegu būna rašoma blush2.gif Nors pas mane šiemet tik pirmą klasę mergina baigia, bet jau domiuosi galimais variantais. Ši būtų arčiausia, bet dar Tuskulėnų netoli (bet Tuskulėnų mokyklai turiu vidinių nusistatymų).

QUOTE(Godaite @ 2010 04 14, 12:54)
Tikrai situacija zinau labai gerai, nes jaunesnis vaikas vis dar mokosi kristoforo pagrindinej. O pati esu is tu teveliu, kurie viskuo domisi ir nepalieka nieko likimo valiai.
Vyresne pervedziau del to, kad netenkino nei mokytojai kurie atejo i sia mokykla, nei mokymosi salygos. Mokslo metu pradzioje vaizdelis buvo ne koks. Dabar pasikeitus direktorei reikalai sparciai tvarkosi. Tik ne tiek sparciai, kaip man noretusi ( bet cia jau mano problemos smile.gif .  I  Vileisi pervediau del keliu priezasciu. Ten mokosi daugelio musu draugu vaikai, taigi vaikas nera tarp visai nepazystamu ir iskarto turi draugu. Antra , man labai patinka Uzupio gimnazija. Labai tinkanti menisko tipo, kurybingiems  vaikams. todel nusprendziau, kad is Vileisio bus lengviau isokti i gimnazija ( gal as ir neteisi, bet man taip atrode). Trecia, girdejau daug geru ir tik kelis prastus atsiliepimus apie mokykla.
O realiai pasirode, kad mokykla kaip ir visos turi problemu, bet jas sprenzia zaibiskai, jei tik tevai kuo nepatenkinti iskarto imamasi priemoniu. Nenoriu labai girti , mokykla tikrai nera stebuklinga, bet man ji daug labiau patinka nei Kristoforas. Daug laisvesne, pagarbesne vaiko atzvilgiu aplinka. Nesakau , kad palaida bala, ne taisykliu privalai laikytis ir i tai ziurima rimtai. Bet pavyzdziui sukuosenos, auskaru, nagu spalvos ir pan mokykla nereguliuoja. Turi buti svarus su uniforma ir tiek.  mokyklos pakeitimu esu labai patenkinta ir siais metais zadu pervesti ir jaunesni vaika. Iki siol nevedziau, nes norejau leisti pabaigti 4 klases vienoje , saunioje klaseje.
O netoleruoti netinkamu mokytoju yra labai paprasta. Pirmiausiai iskilus problemai einu sneketis su pacia mokytoja ( pries tai pasikauscius argumentais, kas man nepatinka). Jei nepadeda einu pas direktore, ir tt ir pan . Galima skustis ministerija ir savivaldybei, bet paprastai to neprireikia. Butu gerai susirasti bendraminciu, nebutinai is savo vaiko klases. Reikia pasiskaityti higienos nirma, mokymo programasi , mokslo istatyma ir tuomet netoleruoti nesamoniu darosi lengviau.  Svarbu imtis iniciatyvos, direktiriai tikrai rimtai reaguja i pagristus tevelu ( net ir vieno) skundus. Darant tikrai galima daug pasiekti , Svarbiausi nesedeti uzsimerkus ir nelaukti, kol problema issispes pati ar kas nors kitas tai sutvarkys. Patikekite mano zodziu . Daug metu nieko nedariau, kol viena diena truko kantrybe ir pabandziau si ta pakeisti. Ir pasirode, kad kalnai virasta labai lengvai, tik preis tai reikia gerai viskuom pasidometi.
Minetus dokumentus ( kuriuos reiktu pastudujuoti, kad geriau suprastumete, ka privalo mokytojas, mokykla, kokios jusu ir vaiko teises ir pareigos) galite rasti internete. Svietimo ministerijos, Seimo ar higienistu puslapiuose. Neradus galima pasiskambinti i sias istaigas jos mielai bendradarbiauja.
Sekmes.
Jei turite klausimu rasykite pasistengsiu padeti.

P.S. nesitikekite gauti nuosirdziu atsakymu apie mokytojas. " Rasytoju" vaikams teks pas jas mokytis. O, kad mokytojos( ne visos zinoma) skaito ir jei nepazsita rasytojo is karto, bando per vaikus issiaiskinti. Tai patyriau savo kailiu. Manau issami informacija.
Jei reiketu dabar savo vaika leisciau pas Venckute.


Gal galite į AŽ daugiau informacijos apie Vileišio (nes čia kitas mano svarstomas variatnas, būtent dėl Užupio gimnazijos). Ar sunku buvo pateikti?? MOkytojų pavardes gal galite pavardinti, nes po trijų metų gali būti labai labai net aktualu
Atsakyti
Sveikos mamytes,
domintu atsiliepimai apie dabar esamas pirmokeliu mokytojas ir po kiek mokiniu yra klasese, nes nuo ateinancio rudens noreciau leisti savo vaika i pradine m-kla. Dabar pirma klase mokinames kitoje m-kloje. Todel noreciau pataikyti pas gera mokytoja. Is anksto aciu aciu.
Atsakyti
QUOTE(justukė @ 2010 04 15, 15:41)
O kaip dėl uniformų? Perkamos centralizuotai?

Direktorė sakė, kad kai jau bus priduoti visi dokumentai, pasakys siuvyklos adresą, kur siuvamos uniformos. Mergaitėms sarafanai, berniukams švarkai. Sarafanų kaina apie 90 lt 4u.gif
Atsakyti
kokių dar naujienų turit?
Atsakyti
QUOTE(justukė @ 2010 04 27, 15:50)
kokių dar naujienų turit?

Kol kas jokių ax.gif

Tik laikas bėga... o direktorė minėjo, kad iki gegužės vidurio jau reikia atnešti visus dokumentus ax.gif Mes dar neatnešėme blush2.gif
Atsakyti
mes jau pridavėm
Atsakyti
O jau ir puslapiukas yra smile.gif

http://www.kristofor....vilnius.lm.lt/
Atsakyti