Įkraunama...
Įkraunama...

Šv. Kristoforo pagrindinė mokykla

Sveikutes,
Gal kas galit pasakyti iki kada reik pristatyt dokumentus busimu pirmokeliu (med. pazyma,nuotraukas ir t.t.)
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2014 02 14, 12:58)
Gal kas nors kokių nors komentarų apie šias mokytojas:
Vandutė Šlionskienė (matosi, kad labai meniška ir ekspresyvi, jos daug ir garsiai - ar nepavargtų lėtesnis vaikas su ja? g.gif )
Elena Petreikytė (nedaug įspūdžių, pasirodė labai reikli, bet gan maloni)
Gražina Baublienė (tokia visa "savo vietoj", nei per daug užsidegusi, nei tyli, turbūt labiausiai patiko)
Lina Venskutė (tokia piktoka ir truputį arogantiška pasirodė)

Tokie skurdūs įspūdžiai iš kelių minučių bendravimo/stebėjimo smile.gif

Del pirmosios mokytojos neklystat - stipriai paruosia vaikus, megsta dalyvauti ivairiuose konkursuose, aplankoma daug muzieju, spektakliu, taip sakant zmogus - orkestras biggrin.gif taciau yra "smarkoka" - jei vaikas jautrus bus sunku...
Apie Lina Venskute girdejau tik teigiamai, nors nieko konkretaus pasakyt negaliu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2014 02 14, 12:58)
Gal kas nors kokių nors komentarų apie šias mokytojas:
Vandutė Šlionskienė (matosi, kad labai meniška ir ekspresyvi, jos daug ir garsiai - ar nepavargtų lėtesnis vaikas su ja? g.gif )
Elena Petreikytė (nedaug įspūdžių, pasirodė labai reikli, bet gan maloni)
Gražina Baublienė (tokia visa "savo vietoj", nei per daug užsidegusi, nei tyli, turbūt labiausiai patiko)
Lina Venskutė (tokia piktoka ir truputį arogantiška pasirodė)

Tokie skurdūs įspūdžiai iš kelių minučių bendravimo/stebėjimo smile.gif

Labas vakaras, nesutinku , kad L.Venskutė pikta ir arogantiška. Mūsų mokytaja pati geriausia iš busimų pirmokų mokytojų! Pirmos dvi išvardintos mokytojos, kai man reikėjo rinkstis, per atvirų durų dieną nepatiko. Atsimenu, išeina viena iš šių mokytojų kartu su pirmokėliais ir prie mokyklos gal 10min. muštruoja vaikus. Nebent kažkam atrodo , kad vaiką be rėkimo neišmokinsi .
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2014 02 14, 13:58)
Gal kas nors kokių nors komentarų apie šias mokytojas:
Vandutė Šlionskienė (matosi, kad labai meniška ir ekspresyvi, jos daug ir garsiai - ar nepavargtų lėtesnis vaikas su ja? g.gif )
Elena Petreikytė (nedaug įspūdžių, pasirodė labai reikli, bet gan maloni)
Gražina Baublienė (tokia visa "savo vietoj", nei per daug užsidegusi, nei tyli, turbūt labiausiai patiko)
Lina Venskutė (tokia piktoka ir truputį arogantiška pasirodė)

Tokie skurdūs įspūdžiai iš kelių minučių bendravimo/stebėjimo smile.gif


visos tokios skirtingos ir kalbėjo gražiai. smile.gif bet kaip bus realybėje, kai vaikas pradės lankyti pamokas..... cool.gif

belieka pasikliauti vidine nuojauta ir kitų mamų patirtimi. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2014 02 14, 11:58)

Vandutė Šlionskienė (matosi, kad labai meniška ir ekspresyvi, jos daug ir garsiai - ar nepavargtų lėtesnis vaikas su ja? g.gif )



Taikliai pastebėta ir kaip kažkas jau minėjo tai 'smarkus' žmogus. Tačiau jei galėčiau laiką atsukti atgal, savo vaiko jokiu būdu nebeleisčiau pas šią mokytoją. Kodėl? Daug muštro, įtampos, yra labiau ir mažiau mėgstami vaikai. Mokymosi krūvis nemažas, norima iš vaikų išspausti daug, bet taikomi metodai mano manymu ne itin efektyvūs. Noras visur dalyvauti, būti matomiems, geriausiems, tačiau man susidarė įspūdis, kad tai daroma ne dėl vaikų (jie vykdo užmanymus lyg maži robotukai), o dėl mokytojos noro būti pastebėtai, parodant kokia JI nuostabi. Taigi, energijos, veiklos daug, bet kaip visa tai realizuojama bent jau man nepriimtina.
Atsakyti
QUOTE(pukute m @ 2014 02 14, 17:06)
Sveikutes,
Gal kas galit pasakyti iki kada reik pristatyt dokumentus busimu pirmokeliu (med. pazyma,nuotraukas ir t.t.)

med pažymą iki gegužės vidurio sakė, tai ir prašymą turbūt iki tada galima.


Dar man "pasistojo" klausimas. Užrašant vaiką nėra niekur tokios skilties, kokią mokytoją pasirinkti, tai kame šaknys, kodėl mes čia sukam galvas dėl jų? Juk vis tiek paskirs ten, kur norės. Ar čia žodiškai reikia pasakyti, kur nori? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2014 02 25, 09:41)
Ar čia žodiškai reikia pasakyti, kur nori?  blush2.gif


po prašymu galima ranka prirašyti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gupija @ 2014 02 25, 13:05)
po prašymu galima ranka prirašyti  mirksiukas.gif

oh tu blin blush2.gif aš jau atidaviau prašymą. na bet kai nešiu med pažymą, gal dar bus galima.
Atsakyti
QUOTE(Avera @ 2014 02 24, 17:21)
Taikliai pastebėta ir kaip kažkas jau minėjo tai 'smarkus' žmogus. Tačiau jei galėčiau laiką atsukti atgal, savo vaiko jokiu būdu nebeleisčiau pas šią mokytoją. Kodėl? Daug muštro, įtampos, yra labiau ir mažiau mėgstami vaikai. Mokymosi krūvis nemažas, norima iš vaikų išspausti daug, bet taikomi metodai mano manymu ne itin efektyvūs. Noras visur dalyvauti, būti matomiems, geriausiems, tačiau man susidarė įspūdis, kad tai daroma ne dėl vaikų (jie vykdo užmanymus lyg maži robotukai), o dėl mokytojos noro būti pastebėtai, parodant kokia JI nuostabi. Taigi, energijos, veiklos daug, bet kaip visa tai realizuojama bent jau man nepriimtina.

Absoliuti tiesa, aš irgi nebeleisčiau savo vaiko daugiau, per daug streso ne tik vaikams bet ir tėvams, o ir tas spaudimas prie mokslo, labai didelis klausimas ar vaikui tikrai reikia būti spaudžiamam prie visų dalykų, manau reikia pastebėti kur vaikui labiausiai sekasi ir eiti ta linkme, visur pirmūnas nebūsi 4u.gif
Atsakyti
Buvau as sitoj mokyloj direktore baisiai nagla,melage ir nesiskaito.Akivazdziai kisio nori .. Mums priklauso sita mokykla o visaip bando abgauti kad nepriklauso nes anksciau mes buvom registruoti kitu adresu. Buvau siandien ryte tai pazymos neprieme nes ne tas adresas,sake 14 val baigsis pamokos tai paziures, o as atejau 16 val tai padejejos pamelavo kad staiga i seminara isbego.nu zodziu tokios melages net slykstu kalbeti,ir padejeja nepajeme pazymos ,tarsi as jiems pasa palieku.Kosmaras o ne direktore,visiskai neatsakinga uz savo darbus.
Atsakyti
Įdomu, kas ten jums nutiko. Na, keista, ko šiais laikais mokykla nenori mokinių?... g.gif Visi gi rėkia, kad mažėja vaikų... O kokią jūs ten pažymą nešėte? Argi nemato sistemoj, kas kur registruoti? mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Amžina studentė @ 2014 05 13, 21:27)
Įdomu, kas ten jums nutiko. Na, keista, ko šiais laikais mokykla nenori mokinių?...  g.gif Visi gi rėkia, kad mažėja vaikų... O kokią jūs ten pažymą nešėte? Argi nemato sistemoj, kas kur registruoti?  mastau.gif

Ši progimnazija, iš direktorės kalbų, yra perpildyta, ir šiais metais priims tik tuos, kurie priklauso pagal gyvenamąją vietą.
Atsakyti