Įkraunama...
Įkraunama...

Vytintas kumpis

QUOTE(nomke7 @ 2007 02 05, 22:13)
Vienu zodziu doh.gif Su vyru pasitarem ir nusprendem, kad sunys nesupyks (vis tiek gyvena name), tai pakabinom voljere. Pas kaimyna daug kaciu, tiksliau jos veisiasi pagal savo plana, o jis nieko nedaro, nors galetu sterilizuoti. Vos spejom pakabinti ir ka; kabo kabikas tupi tupikas, tikslaiu iskart keli tupikai. Nei vaikyti istisai tuos tupikus, nei ka. Bet siaip jau viskas praeity.


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif prisikikenau, šiaip tai galima mėsytę pridengt kokiu kartonu ir tada ant viršaus užtraukt marlę t.y padaryt tokį kaip namuką, tik kad oras laisvai cirkuliuotų tada neįlįs nei musės niekas mirksiukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Ziauriai megstam tokia mesyte, pabandysim ir mes smile.gif
Atsakyti
Aš vėl vytinu ant lango
Atsakyti
kai gyvenau su mama dar senam bute, tai budavo vamzdziai virs virykles (duju) tai dziovindavom kumpelius virs virykles ir taip dziovindavom blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Agniska @ 2008 09 08, 18:06)
Aš vėl vytinu ant lango


Ar nėra jokio aštraus kvapo? Nes kažkaip bijau rizikuot ir džiaut virtuvėj, skersvėjo bute jokio, o balkone labai dušna nes įstiklintas ir saulė prikepina doh.gif doh.gif teks kitų metų laukt ir pas anytą į sodą savaitei išsikraustyt su savo mėsom doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Carevna: 09 rugsėjo 2008 - 08:57
QUOTE(Carevna @ 2008 09 09, 08:57)
teks kitų metų laukt ir pas anytą į sodą savaitei išsikraustyt su savo mėsom  doh.gif

lotuliukas.gif koks pasiaukojimas
Atsakyti
QUOTE(Carevna @ 2008 09 09, 10:57)
Ar nėra jokio aštraus kvapo? Nes kažkaip bijau rizikuot ir džiaut virtuvėj, skersvėjo bute jokio, o balkone labai dušna nes įstiklintas ir saulė prikepina  doh.gif  doh.gif teks kitų metų laukt ir pas anytą į sodą savaitei išsikraustyt su savo mėsom  doh.gif

Kvapo nėra,nes langas kolkas pastoviai praviras,kol dar nešilta,bet vėdintis privalo mėsytė,kitaip pradės pelyti,o nėra sąlygų jo praverti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2008 09 09, 10:24)
lotuliukas.gif  koks pasiaukojimas


Ko dėl savo mėsos nepadarysi, gi jei paliksiu tai nedažiūrės ir katinai nuneš mano mėsiukus doh.gif doh.gif

QUOTE(Agniska @ 2008 09 09, 10:36)
Kvapo nėra,nes langas kolkas pastoviai praviras,kol dar nešilta,bet vėdintis privalo mėsytė,kitaip pradės pelyti,o nėra sąlygų jo praverti? 4u.gif


Pirmas aukštas langai į gatvę tai nepalikinėjam pravirų, o balkono juo labiau, nes ten visokius įrankius mano MB laiko, kiek galėtų būt pravertas tai tik kai mes namie t.y nuo penkių vakaro iki 8 ryto, o reikia pastovaus vėdinimo, nuneščiau pas mamą bet jinai mane su tokiais išmislais pro duris išmes doh.gif biggrin.gif gal tada reiks močiutei ant galvos užlipt, pas ją balkonas grotuotas, be to močiutė mane myli ir mano mėsyčių pagailės lotuliukas.gif arba tada jau kitų metų laukt reiks doh.gif doh.gif nes sodas tuoj užsidarys doh.gif
Atsakyti
Sveikutes smile.gif Ir as susidomejau tokiu mesyciu gaminimu smile.gif
Kaip manot, tiktu dziovinimui veranda,kurioj gana zema temperatura, dabar apie +10 kazkur? Ten viengubi langai,todel taip salta. Ir vedint nelabai iseitu,nes langai neatsidaro...
Atsakyti
smile.gif+2008 09 16, 20:22-->
QUOTE(Ramunytė kaip gėlytė smile.gif @ 2008 09 16, 20:22)
Sveikutes smile.gif  Ir as susidomejau tokiu mesyciu gaminimu smile.gif
    Kaip manot, tiktu dziovinimui veranda,kurioj gana zema temperatura, dabar apie +10 kazkur?    Ten viengubi langai,todel taip salta. Ir vedint nelabai iseitu,nes langai neatsidaro...

Galiu pasakyt iš karto,kad veranda netiks,jei prastai vėdinama,nes pati paskutinį kartą kabinau ir pradėjo pelyt,turi gerai vėdintis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Agniska @ 2008 09 16, 21:56)
Galiu pasakyt iš karto,kad veranda netiks,jei prastai vėdinama,nes pati paskutinį kartą kabinau ir pradėjo pelyt,turi gerai vėdintis mirksiukas.gif

Tai kokioje patalpoje reiketu kabinti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Neryte @ 2008 09 17, 10:57)
Tai kokioje patalpoje reiketu kabinti  g.gif

Kur yra skersvėjis,arba atsidaro langas smile.gif Dėl manęs galite ir toj pačioj verndoj,bet bus tik į šiukšliadėžę išmesta mėsa mirksiukas.gif
Atsakyti