Įkraunama...
Įkraunama...

Įdaryti kiaušiniai

QUOTE(Saga @ 2005 12 30, 08:36)
O as senai, senai bandziau daryti virtus kiausiniu pjoviau su visu lukstu per puse, isskaptavau visa ir tryni ir baltyma, dejau kumpio, cesnako, zalumynu.... nu vaizdas ir skonis  thumbup.gif ...... bet kiek kiausiniu prigadinau bepjaustydama  blush2.gif  blush2.gif


Čia tai thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Pavasarinuko leliuko mama- 2006 @ 2005 12 31, 19:26)
Kiektai isvirti kiausinius.
Su visu lukstu pjauti pusiau.
Isimti trynius ir baltymus is lukstu.
Sukapoti.
Apkepti svieste su krapais bei druska.
Sudeti mase i lukstus.
Skanaus.
Atrodo labai paprasta, bet be galo skanu essen.gif:



Nu tikrai jau nesamone kaip su lukstu perpjauti kiausini?Lukstus sukapoti,tai kas cia iseis.tiesiai i siuksledeze.Tokio recepto neverta nei bandyti. tongue.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(juzefa @ 2006 01 08, 19:41)
Nu tikrai jau nesamone kaip su lukstu perpjauti kiausini?Lukstus sukapoti,tai kas cia iseis.tiesiai i siuksledeze.Tokio recepto neverta nei bandyti. tongue.gif  g.gif


kaip perpjaut su lukštu tai ir man mįslė, bet nugi neparašyta kad ir lukštą kapot reikia-tik trynį ir baltymą biggrin.gif
Atsakyti
dar nebuvau girdėjusi, kad kiaušinį su lūkštu perpjauti, tikrai labai keista.
Atsakyti
QUOTE(staselė @ 2006 01 08, 19:52)
dar nebuvau girdėjusi, kad kiaušinį su lūkštu perpjauti, tikrai labai keista.



o aš tai skaičiau kažur tokį receptą....Visai įdomus pasirodė, tik nesiryžau bandyti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Asta @ 2006 01 08, 19:58)
o aš tai skaičiau kažur tokį receptą....Visai įdomus pasirodė, tik nesiryžau bandyti  unsure.gif

aš ir skaičius ir darius. viskas įmanoma wink.gif eprsipjauna nelabai gražiai, bet gaunasi gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bea @ 2006 01 08, 21:58)
aš ir skaičius ir darius. viskas įmanoma wink.gif eprsipjauna nelabai gražiai, bet gaunasi gerai smile.gif


Visai neblogai persipjauna kai igundi...... tik darbo tai daugokai ir kol igundi labai jau daug "nuostoliu".... as buvau nusipirkusi toki pjukliuka ir su teciu abu dareme .... tik va visi valgyti pradejo butent nuo tu kiausiniu, tai per 10 min ju nebuvo ne kvapo, pavelave sveciai net nepamate kad jie tokie buvo....... trumpai tariant darbo daug, o rezultas labai trumpam..... siaip kiek pamenu as irgi kepinau is kazkokios knygos receptas buvo.... lygtai surio dejau dar kad man karstus atgal sudejus jie labai graziai atsale atrode...
Atsakyti
Man dar nuo vaikystės labai patinka pikantiški farširuoti kiaušiniai :

Kietai išvirti kiaušiniai pjaunami pusiau su visu lukštu.
Išimamas vidus (gražiai nesulaužant lukšto) su šaukšteliu.
Išimtu vidulius sutarkuojam burokine tarka.
Dedam druskos, pipirų - pagal skonį, bet skaniau daugiau
Dedam majonezo ir viską išmaišom.
Gautą masę dedam atgal į lukštus, be kaupo.
Voliojam džiuvėsėliuose (tą pusę kur be lukšto)

Pavoliotus kiaušinius kelias minutes kepam keptuvėje ant aliejaus ar sviesto.

Valgyti karštus. Patogiausia šaukšteliu. essen.gif essen.gif

Super skonis thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Ir įdaro beveik nelieka, viskas susideda atgal į lukštus.

O perpjauti nėra sudėtuinga. Nereikia bijoti, kad kiaušinis stiklinis.
Tiesiog imi drąsiai ir pjauni. Kraštai nėra lygūs, bet lukštas tikrai nesusitraiško mirksiukas.gif
Atsakyti
oij, sorry, jei isgasdinau su receptu smile.gif
tereikia platesnio, sunkesnio, be danteliu peilio astraus, kad gelezte butu nestoro metalo. Nu, zodziu, pilnos paruotuves tokiu. Kapoklis nelabai tinka, nes per storas matalas ir per gubus pats peilis.

Paimat kiausa ir ikertat luksta. Tada jau perpjaut be ploblemu. Jei pora lukstu ir sugadinsit, tai nieko tokio, nes mases daugiau gaunasi nei lukstu prireikia.

Tiesa, pamirsau parasyti, kad sudejus mase i kiausinius- juos reikia sudeti i keptuve, idaru zemyn ir svieste uzkepti siek tiek, kad nebyretu. Valgyti atvesintus arba saltus [Gal ir cia kai kam sudetinga pasirodys tongue.gif

Man cia pats paprasciausias receptas, nedaug laiko uzimantis ir skanus uzkandis.
Jei kas neabejojat, kad imanoma ir nera tokia nesamone kaip kad kai kurios atrodo- skanaus 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pavasarinuko leliuko mama- 2006: 10 sausio 2006 - 11:36
nerealus idaras:
sutrini virtus trynius,sumali rukytos vistienos ir su majinezu sumaisai,klaikiai skanus dalykas!
Atsakyti
o mudu su vyru darome taip.Isverdame kiausinius kietai,nulupam isimam trynius,sutrinam ir dedame lydyta tepama sureli.galima sureli deti su visokiais priedais.viska ismaisome ir atgal i kiausinio baltymamums tai labai skanu. thumbup.gif
Atsakyti
O mano seimoj visa laikoa daroma tik taip.

Reikia:
virtu kiausiniu
lygiomis dalimis daktariskos ir parukytos arba rukytos desros.
dziovintu baravyku
svogunu
majonezo

1) Kiausiniai isverdami, atausinami perpjaunami per puse.
2) Isimami tryniai. Kad 'skyles' butu platesnes ir tilptu daugiau idaro, isskaptuojama ir truputis baltymo. As peiliu ispjaunu.
2) Mesmale sumalamos abi desros rusys, tryniai ir baltymai.
3) Ismirkyti dziovinti baravykai isverdami, sukapojami, apkepinami aliejuje su svogunais ir atausinti sudedami i desros ir kiausiniu mase.
4) Rankomis ir saukstu is mases formuojamas toks nemazas kamuoliukas ir dedamas i baltyma su dideliu kaupu.

Valgoma su majonezu.
Atsakyti