Įkraunama...
Įkraunama...

Dovanos Krikštynų dalyviams

O mano štai tokia idėja wub.gif Gali pasitarnauti ir kaip stalo kortelė, ir kaip suvenyras smile.gif Buteliuke levandų žiedeliai.

user posted image
Atsakyti
Visi pirmyn į Svajonių šalį !
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Centime @ 2013 07 18, 01:39)
Mes svečius sužymėjom tokiais angeliukais:
http://images20.fotk...P1040941-vi.jpg


o kur gauti tokiu angeliuku? ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,

ieškau medinių rankų darbo magnetukų su krikštynų simboliais, reikia, kad dar ir teksto užrašytų, gal kas esate matę-girdėję vertų dėmesio? Ačiū 4u.gif
Atsakyti
susimasciau kad grazu labai tie angeliukai is karoliuku, daug kas siulo dabar krikstynom, bet supratau kad juos labai lengva pasidaryt ir paciai, nors gyvenime nesu verus tokiu dalyku, isejo is antro karto, man labai grazu smile.gif
Atsakyti
Originali ir isimintina dovana kriksto tevams gali buti nuotrauku remelis su uzrasu, i ji galima ideti nuotrauka is krikstynu:

user posted image

Arba pakabos:

user posted image
Atsakyti
QUOTE(una-art @ 2014 01 16, 18:57)



Labai labai gražu smile.gif
Atsakyti
Mes per savo krikstynas tokius angeliukus dovanojom sveciams kaip prisiminimo dovanele:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Mes svečiams dovanojom magnetuką su vaiko nuotrauka ir po laimės sausainį. Krikštatėviams - medinę pjaustymo lentelę ir šaukštą su užrašais.
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Mergaites labai atsiprasau,kad taip isiterpsiu. Buvau suradusi 10 isakymu
kriksto teveliams ir seneliams ,bet neissisaugojau,o dabar vat vartau visas temutes ir neberandu verysad.gif Gal kuri turit issisaugojusi? g.gif Buciau labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
Žr. 455 žinutę - gal kas tiks.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi (:: 07 rugpjūčio 2014 - 09:40
Jei sveciu ne itin daug ir vaikiukas ne visai kudikis, manau smagus suvenyras butu delniuko atspaudas. Galima gipse ar modeline padaryt, blogiausiu atveju su guasu ant popieriaus. padaryt tokius nedidukus paveiksliukus, iremint - turetu but miela smile.gif
Atsakyti