Įkraunama...
Įkraunama...

Pagurklis ir putlūs žandai

na dėl to katino ar jis š...., tai nežinau, bet buvo sakoma taip, pasukus galva į šoną daryti judesį lyg katė laižosi "prausiasi", kokį 10 kartų į vieną, ir kitą pusę...vėliau atlošti galvą, ir įsivaizduoti kad veidas ant pakaušio, ir pabandyti ten atlikti katino "prausimosi" judesius...garantavo kad po 10-14 dianų pagurklio nesimatys ax.gif o jei dar visi patapšnojimai ir kaukės, tai turėtų būti liuks thumbup.gif
Atsakyti
sveikos visos biggrin.gif kaip gerai kad sita temele radau, pas mane irgi labai dideli ir putlus zandai yra, o figura liekna liekna, man lytine branda jau praejus seniausiai smile.gif nepaprastai del tu zandu kompleksuoju, pastaruosius metus, tai net is namu neiskisu beveik galvos, nes man geda, jau praradau vilti buti proporcinga, bent jau kaip ta kompleksa issivaryt is saves? g.gif
Atsakyti
nuo putlių žandukų manau skaistalai padeda, o šiaip tai yra didesnių problemų nei žandai biggrin.gif o dėl pagurklio. Kažkur girdėjau (bet nesu garantuota, kad tai teisybė), jei miegi ant nepatogios pagalvės (didelės) tada pagurklis gali atsirasti. aš visada miegodavau ant laaabai didelės pagalvės tai jau jau jau rodėsi pirmieji požymiai. dabar miegu arba ant vos vos vos mažytės arba visai be pagalvės ir jau stangresnė ten odelė, o ir sveikiau miegu, nes didelės pagalvės labai nesveika. tai tiek 4u.gif
Atsakyti
pagurklį tai ledukais ryte pakankinu lotuliukas.gif
Atsakyti
na perskaiciau visa temele ir pasakysiu kaip sake mano gydytojas - numesi svori dings ir visi zandai, nes reikia stangrinti visu kuna, ne viena pagurkli ar zandus... o siaip labai efektyvi priemonė - masazas smile.gif
Atsakyti
as ant lovos guluosi taip, kad galva ir kaklas ore kabetu. ir tada pradeti galva kelti i virsu, bet judesiukas nuo pagurklio prasideda. Tada isitempia visi veido raumenys.
I menesi po svaitele mes abi su mama padaom, kad veido tonusa pagerint.
Ir kaklo reumenukai padirba.
Tik atsargiai labai.


O jei daromas pratimas pilvo presui neteisingai- cia kai virsutine kuno dali kelia- ir judesiuka neteisiklingai zmogus pradeda nuo smakriuko, o ne nuo pilvo apacios, tai tadu pralosia musu pilvuks,bet islosia veiduks, nes jis ir pagurklis ir kaklas kaip ir buna apkrauti rolleyes.gif bet cia reik "akkuratnai " rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Helenee @ 2007 07 13, 12:57)
as ant lovos guluosi taip, kad galva ir kaklas ore kabetu. ir tada pradeti galva kelti i virsu, bet judesiukas nuo pagurklio prasideda. Tada isitempia visi veido raumenys.
I menesi po svaitele mes abi su mama padaom, kad veido tonusa pagerint.
Ir kaklo reumenukai padirba.
Tik atsargiai labai.

Cia gal ir idomu,,,bandysim.... g.gif
Atsakyti
Sveikos.Neskaičiau visos temos, gal jau kas rašė.Norint sumažint pagurklį, reikia smakru ore "rašyti" raides.Pvz.abėcėlią ar šiaip kokius žodelius, kad linksmiau būtų biggrin.gif .
Atsakyti
g.gif
Atsakyti
Pagurkliui turbūt labiausiai padėtų specialūs body flex pratimai veidui, nors man pagurklis sumažėja ar visai išnyksta, kai krinta viso kųno svoris smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kysulia @ 2007 12 04, 16:42)
Pagurkliui turbūt labiausiai padėtų specialūs body flex pratimai veidui, nors man pagurklis sumažėja ar visai išnyksta, kai krinta viso kųno svoris smile.gif

pasidalinki info, kaip ir kokius body flex pratimukus reiktų daryt būtent pagurkliui 4u.gif
Atsakyti
As girdejau kad reikia su kokia kauke, prausikliu ar nesvarbu kuo patepti ir trinti is apacios i virsu mirksiukas.gif
Atsakyti