Įkraunama...
Įkraunama...

Naujos KT Etindros

Sveikos, merginos,
jau beveik metus laiko geriu Jasminelle, buvau del kitos problemėlės nuėjusi pas ginekologę, tai sužinojau, kad Lietuvoje atsirado naujos kontraceptinės tabletės, kurios visiškai atitinka mano vartojamas, bet žymiai pigesnės, kaina apie 32 litus vietoj 43 litu, ju pavadinimas Etindros. Kadangi KT su drosperinonu man labai tinka, nes nedidėja svoris smile.gif tai galvoju tu naujuju nusipirkti, taip pataupyti pinigus. Gal kuri nors jau vartojate? Ar visose vaistinėse yra?
Ačiù už atsakymus,
Naujokė forume smile.gif
Atsakyti
Sveikutės smile.gif Šiuo metu vartoju Etindros kontraceptines tabletes, kurias rekomendavo mano ginekologė. Priaugau svorio nuo anksčiau vartotų kontraceptikų. Kitas dalykas mano veido oda labai jautri ir, ypač pavasarį, ją išmėto spuogais. Apie tai užsiminiau savo ginekologei ir ji rekomendavo Etindros. Plius labai prieinama kaina. Esu patenkinta, nes svoris tikrai nebeauga, net jau spėjau numesti ir veido oda tapo lygesnė:-) Jokio šalutinio poveikio nejaučiu ir esu patenkinta:-)
Atsakyti
Man tai svarbu, kad nepriaugčiau svorio, nes labai jau linkusi i tai g.gif
Galvoju, kad ir naujosios Etindros man tiks, nes gine sake kad visiškai atitinka Jasminelle ir nėra jokio skirtumo ar originalios, ar ne ir jeigu galima jas pirkti pigiau tai reikia taip ir daryti. Kaip tik dabar baigiau gerti Jasm ir darau pertrauką. Jau nusipirkau Etindros, kainavo 32 Lt, nors ne iš karto radau, sakė kad reikia užsakyti, kai didesnėje vaistinėje radau tai ir nusipirkau kad būtų ramu.
Atsakyti
O jie receptiniai? g.gif
Atsakyti
Taip, Etindros receptiniai, bet žinau, kad vaistinėse gali duoti ir be recepto smile.gif Tačiau, ginė gali visada išrašyt receptą. Aš tikrai nesiruošiu Etindros keisti į kitą kontraceptiką, man jis labai tinka, ir nuotaika visada puiki smile.gif
Atsakyti
sveikos smile.gif man gydytoja irgi jas israse,nes belaros jau niekur neradavau, tai pirma pakuote kai isgeriau susirgau menesinem ir puse men man tepliojo g.gif na dbr pradejau gert antra pakuote kol kas normaliai,ziuresim kaip toliau bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos, man gydytoja irgi israse Etindros, bet vaistineje ju nebuvo, tai pirkau Yarine, sudetis identiska. Gal sunku rasti tas Etindros? nes man sake uzsakyti reikia g.gif
Atsakyti
Na as pirkau Etindros Eurovaistineje, Camelia, Seimos vaistineje - tai buvo visose, kiek ginekologe sake, kad siuo metu visos vaistine turi. Yarinos kaina pakankamai didele
Atsakyti
Aš visada gėriau Yasminelle, bet šiandien vaistinėj pasiūlė Etindros, sakė, kad jos identiškos. Bandysiu gert, tikiuosi tokios pat geros kaip Yasminelle, o kaina tikrai džiugina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zyzna @ 2011 05 23, 12:00)
Sveikos, man gydytoja irgi israse Etindros, bet vaistineje ju nebuvo, tai pirkau Yarine, sudetis identiska. Gal sunku rasti tas Etindros? nes man sake uzsakyti reikia  g.gif

Sveika 4u.gif
Norejau paklausti ar radai vis del to "Etindros" ? smile.gif
Idomu kaip tau organizmas nieko nereagavo kai Yarina pakeitei i sios vaistukus ? mirksiukas.gif
Nes as pati jau kuri laika naudoju Yarina ,svarstau gal pabandyt sios naujus mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Karmenta @ 2011 06 08, 11:59)
Sveika  4u.gif
Norejau paklausti ar radai vis del to "Etindros" ? smile.gif
Idomu kaip tau organizmas nieko nereagavo kai Yarina pakeitei i sios vaistukus ?  mirksiukas.gif
Nes as pati jau kuri laika naudoju Yarina ,svarstau gal pabandyt sios naujus  mastau.gif

As pakeiciau ir jokiu skirtumu nepastebejau 4u.gif Kaina truputi mazesne del to ir pirkau, bet kaip ir sakiau--jokiu skirtumu, viskas taip pat 4u.gif
Atsakyti
Jau galiu pasakyti, kad pradejau gerti antra pakuote Etindros, ir viskas pas mane ciki piki, netepliojo, menesines atejo laiku. Valio, kad pagaliau atsirado geru pigesniu tableciu, nei vartojau anksciau! Is patirties: ieskokite situ nauju kontraceptiku didesnese vaistinese, jie turi is karto stalciuje ir nereikia uzsisakineti.
Ir jei turite recepta, paprasykite, kad duotu Etindros, nes vaistininkes dar nelabai zino naujoves.
Linkiu jums visoms sekmes smile.gif
Atsakyti