Įkraunama...
Įkraunama...

Idėjos suaugusių gimtadienių šventimui

labuka, gal galit kas pasidalint kokius zinote ar turite scenarijua, nes arteja drauges 30, reiks vest, o ideju truksta... Vienogimtadienio vakarelio scenariju savo galiu imest, tad jei turit kas pasidalinkite mintimis
Atsakyti
labas man taip pat arteja 30 metu gimtadienis ir prisiemiau organizuoti gimtadieni kad nesedetume nes daug sveciu bus kuriu nepazistame turiu keleta zaidimu bet daugiau nieko vis dar galvoju
Atsakyti
QUOTE(dianete @ 2008 10 23, 17:26)
labas man taip pat arteja 30 metu gimtadienis ir prisiemiau organizuoti gimtadieni kad nesedetume nes daug sveciu bus kuriu nepazistame turiu keleta zaidimu bet daugiau nieko vis dar galvoju


Na pirmiausia reikia manau gimtadienio temos ax.gif Tada paprasciau. Aisku dar svarbu kokio plauko kolektyvas renkasi...
Atsakyti
ar jums greitai reikia minciu keleta galiu duoti o po to jeigu tiks po lapkricio 4dienos.
Mano gimtadienis 25 - asis neuzkalnu, tai:
Vakarelio tema - madu sou raudonos juodos spalvos rubu kolekcija.
po to bus scenarijus kurio dar neturi nes paprasiau pagalbos vienos mamytes, po to bus laikrastukas apie mane prizai ir zaidimai. Keletas minciu:


ZAIDIMAI VAKARELIUI

PAKELTI KAMUOLĮ Partneriai (vyras ir moteris) atsistoja vienas priešais kitą. Tarp jų pilvų - kamuolys. Užduotis -sukamaisiais judesiais nuridenti kamuolį iki žaidėjo, kuris yra mažesnis, smakro.

ĮNORINGIEJI SEGTUKAI
Vakarėlyje dalyvaujantiems žaidėjams užrišamos akys. Vėliau žaidimo vedėjas ant vakarėlio svečių drabužių prisega daugybę skalbinių segtukų. Po vedėjo duoto signalo kiekviena pora turi nuimti nuo savo partnerio segtukus. Laimi žaidėjų pora greičiausiai nuo vienas kito nuėmusi segtukus.

SALDAINIS
Svečiai išsiskirsto poromis. Užduotis kiekvienai porai - be rankų išvynioti ir suvalgyti saldainį, kurį paduos žaidimo vedėjas. Laimi pirmoji pora, greičiausiai išvyniojusi iš popieriuko saldainį.

PERDUOTI KORTĄ
Žaidėjai (paeiliui vyrai ir moterys) sustoja į vieną eilę. Pirmasis žaidėjas laiko kortą.
Užduotis - žaidėjai turi perduoti vienas kitam kortą. Tačiau po kiekvieno perdavimo žaidimo vedėjas nuplėšia kortos kampelį. Žaidėjams darosi vis sunkiau vien tik perduoti kortą.

PERRIDENTI KAMUOLIUKĄ
Žaidime dalyvauja kelios poros. Kiekviena pora gauna po du stalo teniso kamuoliukus. Vyrai šiuos kamuoliukus turi perridenti iš dešinės moters rankovės į kairę, moterys- iš dešinės vyrų kelnių klešnės į kairę.


NEIŠLIETI NĖ LAŠO
Visi svečiai sėdi prie stalo ir ratu siunčia taurę. Kiekvienas įpila į ją kokio nors gėrimo. Paskutinis, kuris perpildo taurę, ir gėrimas ima bėgti per kraštus, turi pasakyti tostą ir išgerti.

PATINKA - NEPATINKA Žaidimo vedėjas prašo visų svečių, sėdinčių prie stalo, žiūrint į kaimyną iš dešinės nurodyti, kas jiems patinka ir kas nepatinka, pavyzdžiui: "Man patinka kaimyno ausis, o nepatinka alkūnė". Visiems nurodžius, ko buvo klausta, vedėjas paprašo pabučiuoti tai, kas patinka, ir įkąsti ton vieton, kuri nepatinka. Smagaus juoko valandėlė garantuota



Galvosukiai
1. Keliautojai dykumoje rado mirusia mergina. Ji yra visiskai nuoga, o rankoje laiko nulauzta degtuka. Reikia atsakyti kaip ji mire ir isaiskinti kodel nuoga ir su nulauztu degtuku rankoje.

3. Dykumoje rasti du vyriskiai. Vienas is ju gyvas, net nesusizeides, o kitas - mires. Abu vyriskiai turejo po kuprine. Pirmojo kuprine atidaryta ir pustuste, o antrojo, to mirusio - pilna ir uzsegta. Klausimas: kas yra kuprineje?

5. Policija kambaryje aptiko nuzudyto vyriskio lavona. Salia numestas tuscias termosas. Reikia atsakyti kaip buvo nuzudytas vyras.

6. I bara uzejo du vyrai ir uzsisake po toki pati gerima su ledukais. Abudu isgere. Vienas vyras po to mire, o kitam nenutiko nieko. Kaip tai paaiskinti?


jeigu reiketu atsakymu rasykite i az.
Gal pravers kam smile.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=zaliaake25,2008 10 23, 19:23]
ar jums greitai reikia minciu keleta galiu duoti o po to jeigu tiks po lapkricio 4dienos.
Mano gimtadienis 25 - asis neuzkalnu, tai:
Vakarelio tema - madu sou raudonos juodos spalvos rubu kolekcija.
po to bus scenarijus kurio dar neturi nes paprasiau pagalbos vienos mamytes, po to bus laikrastukas apie mane prizai ir zaidimai. Keletas minciu:
ZAIDIMAI VAKARELIUI

Labutis,
na žaidimukai tikrai thumbup.gif , bet dar norėjau paklausti kokios mamytės prašei pagalbos ir man labai reikėtu ir laikraštuka pati darai ar pas kuria nors mamyte?
AČIU iš anksto aciuks.gif
Atsakyti
sveikos,
skubiai reikia kazko idomaus per drauges 30-meti .rasykit laukiu. mano e.p

domkarina@yahoo.com
Papildyta:
QUOTE(vaivorykste25 @ 2008 09 23, 14:05)
labuka, gal galit kas pasidalint kokius zinote ar turite scenarijua, nes arteja drauges 30, reiks vest, o ideju truksta... Vienogimtadienio vakarelio scenariju savo galiu imest, tad jei turit kas pasidalinkite mintimis


sveika,
jei gali imesk savo scenariju gimtadieniui.lb lauksiu. aciu 4u.gif
Atsakyti
SCENARIJUS:

25 etų jubiliejus


Salę (vietą, kurioje švęsite) siūlyčiau papuošti savo gyvenimo foto ir jums svarbiais gyvenime žmonėmis foto. (tas foto galima sukabinti kaip skalbinius ant virvės su raudonais ir juodais segtukais) taip pat galite pasirūpinti sienlaikraščiu, kuriame aprašykite ir kiekvieną žmogų kuris dalyvaus jūsų gimtadienyje. Stalą serviruokite jums patinkančia spalva, tačiau daug raudonos ar juodos venkite, nes gali būti tos spalvos per daug. Ant sienos, jei bus galima, priklijuokite raudonus ir juodus vokus (raudoni skirti moterims, juodi vyrams) tuose vokuose tegul būna užduotys, kurias svečiai šventės metu privalės įvykdyti. (jei neišeis priklijuoti vokų ant siernos, tuomet ant šniuriukų nuleiskite nuo lubų ar kitos vietos.
Atvykus svečiams, ir jus pasveikinus, duokite išgerti kiekvienam po stikliuko specialaus dvidešimt penkmečio raudoniukės (pasidarykite kokį alkoholinį gėrimą raudonos spalvos) turėkite butelį rankose ir stikliuką, pasakius jums palinkėjimą ir įteikus dovaną duokite po stikliuką kiekvienam svečiui kaip padėkos ženklą. (jei kas atvyktų be raudonos ar juodos spalvos, būkite pasiruošus gimtadienio raudonas kepurėles, jas uždėsite kaip baudą).
Susirinkus visiems svečiams prie stalo.

VEDANTYSIS:
Kiek daug norėčiau pasakyti, kad šiandien matau jus visus susėdusius šalia manęs. Kiek daug norėčiau pasakyti, kad turiu tiek man artimų žmonių. Kiek daug norėčiau pasakyti... bet galiu ištarti tik... ačiū. Ačiū brangieji už jūsų draugystę, meilę ir ištikimybę. Ačiū jums labai. Tad pakelkime pirmąsias taures už draugystę, kuri tęstųsi ilgus ilgus metus.

Išgeriate, užkandate.

VEDANTYSIS:
Manau, kad neliktume nepavalgę ir neišgėrę, reikia įdarbinti kelis žmones prie šio žavingo raudonai juodo stalo. Taigi mums reikalingas Raudonųjų vadas ir Juodųjų vadas. (išrenkate stalo komendantus) nuo šios minutės jus netik būsite atsakingi už stikliukų ir lėkščių papildymą, bet valdysite ir visaip vadovausite savo spalvos armijai. (įteikite po švilpuką vienam raudoną, kitam juodą)
Tad prašom atsistoti ir prisiekti kaip tikrų vadų priesaiką. Kartokite paskui mane:
Aš raudonasis .......... (žmogaus vardas) šiandien prisiekiu, raudonuosius mylėti, lepinti ir norūs tenkinti, juodiesiems į kaulus duoti ir valgymo bei gėrimo varžybose nenusileisti.
Aš juodasis ....... (žmogaus vardas) šiandien prisiekiu, juoduosius vesti pirmyn, jų norūs tenkinti ir raudoniesiems nenusileisti, prireikus šonus aptalžyti ir varžybose pirmauti.
Išgeriat ir užkandat, galima ir pašokti

VEDANČIOJI: (užsidekite žvakutę ar mažiuką aukurėlį)
Jei nepamiršti, kad turi tėvus – niekada tavęs neapleis Dievo palaima....
Jei nepamiršti, kad turi artimuosius – niekada neliksi rūpesčiuose vienas......
Jei nepamiršti, kad turi draugus – niekada nebūsi pamirštas šventėse....
Jei nepamiršti, kad turi šeimą – visada jausi meilę....
Tad brangūs tėveliai.
Brangus mano vyre.
Ši ugnis jums, nes šiandien, šią ypatingą proga noriu vėl uždegti šeimos židinį, prie kurio noriu jums padėkoti ir pasakyti, kaip aš jūs stipriai myliu.
(pastatote aukurėlį stalo centre ir pasiūlote išgerti ir sudainuoti tėvams ir jūsų vyrui ilgiausių metų)
Tau mama noriu padovanoti raudonai juoda nosinaitę, kad galėtum šluostyti laimės ašaras kiekviena mano gimtadienį
Tau tėti štai šį raudoną kaklaraištį, kuris simbolizuoja tėčių tėtį, o tiksliau patį geriausia tėtį pasaulyje
Tau brangus vyre – dovanoju štai šį juodą kaklaraištį, kuris reiškia.... kad kol taps jis raudonas dar daug metų teks tau su manimi nugyventi...

Išgeriate

VEDANČIOJI:
Brangūs mano draugai, turbūt pro šalį neprasprūdo jums štai šie paslaptingi vokai (ant sienos ar ant virvučių) dabar moterys nusiriša raudonus vokus, vyrai juodus. Perskaitote kas ten jums parašyta ir privalėsite įvykdyti, kitaip įgysite raudonas arba juodas baudas.
Klausimai , kas neatsako į klausimą, tas gauna baudą (pasirinktinai juoda arba raudona)
KLAUSIMAI:
• kiek metų šiandien suėjo ..... (jubilatės vardas) (jei ta diena dar nėra 25 tuomet į klausimą bus neatsakyta) 
• Pasakykite kurią savaitės dieną gimė jubiliatas?
• Kokie jo parametrai tada buvo (svoris, ūgis)?
• Kur tai įvyko?
• Kada (val.)?
• Koks jo darželio auklėtojos vardas?
• Koks tada buvo pats mylimiausias žaislas?
• Kas buvo pats geriausias draugas mokykloje?
• Kokiu pažymiu buvo įvertintos jo fizikos (matematikos ar kt.) žinios atestate?
• Koks jo išsilavinimas?
• Kur jis pradėjo savo darbo karjera
• Kur susipažino su savo vyru ?
• Kada buvo jų vestuvės?
• Koks tada buvo oras?
• Pasakykite kiek metų jo vaikams.
• Labiausiai mėgstamas valgis?
• Labiausiai mėgstamas užsiėmimas?
• Kokį gėrimą labiausiai vertina?
• Labiausiai patinkanti Šou biznio žvaigždė?
• Koks dabartinis jubiliato ūgis ir svoris?
• Kokius turtus valdo jubiliatas?
• Kokie medžiai auga šalia jo namų?
• Kokius automobilius jis labiausiai mėgsta?
• Labiausiai patinkanti daina?

Neatsakiusiam į klausimą duokite pasirinkti juodos ar raudonos spalvos baudą.
RAUDONOS BAUDOS:
Atsistoti ant kėdės ir išgerti stikliuką iki dugno bei garsiai sušukti valio
Pabučiuoti jubialitę 25 kartus
Sušokti viliotinį
Pasakyti meilės tostą jubiliatei
Nusisukti nuo visų svečių uždėti savo abejas rankas sau ant užpakaliuko ir pavizginti jį tris kartus
JUODOSIOS BAUDOS
Padainuoti posmelį dainos ir išgerti
Išgerti stikliuką be rankų
Pasirinkus partnerį, paprašyti jo kad šis iš savo rankų duotų išgerti
Sukurti ketureilį apie jubiliatę įpinant žodį „juoda“.

Išgeriate už tokius jus gerai pažystančius draugus.

VEDANČIOJI;
Brangūs seneliai. Šiandien ir jums noriu tarti ačiū, kad visada esate šalia. Kad rūpinatės ir beatodairiškai mylite.
Tad brangieji, jums dovanoju šiek tiek vaistukų, kad rytoj pagerintumėte sveikatą (raudonos bobelinės po buteliuką)

Išgeriate už senelius.
Šioje vietoje reikia pasiūlyti, gal kas nori pasakyti tostą.

Žaidimai šokiu metu

• Dalyvauja dvi komandos. Raudonųjų ir juodųjų Kiekvienam prie kojos pririša po balioną... Užduotis: susprogdinti priešininko balionus....

• Išdalinti po 1 plastmasinį vienodą butelį ir po vieną laikraštį (tokį patį)... esmė, kas greičiau uždarys butelyje laikraštį


• Svečiams, suskirstyti poromis, įteikiama po saldinį (padėjus ant kėdės, stalo ir pan.) ir pasiūloma jį išvynioti be rankų pagalbos ir pasidalinus per pusę jį suvalgyti – laimi ta pora kuri tai atliks pirma


• paprašoma užstalėje sėdinčių pasakyti kas pas kaimyną iš dešinės (ar kairės) jam patinką, kas ne... kai visi tai pasako paprašyti pasakiusiųjų pabučiuoti tai kas jam patinka ir įkasti į tą vietą, kuri jam nepaiko...

• su pirštinėmis varžomasi kas greičiau užsegs (ar atsegs) kokį tai rūbą.

• sudaromos dvi komandos, duodamas startas... ir komandos nusiimdamos bet kokius savo drabužius stengiasi iš jų sudaryti kuo ilgesnę eilutę ant pievelės, ...salėje... laimi ta kurios išguldyta eilutė ilgiausia ... (čia galima raudona arba juoda drabužius kad nusirengtų  )

• taip pat surengti aukcioną, kuriame parduokite savo raudonus ar juodus daiktus. (galite parduoti už stikliukus, už užduotis arba už daiktus, kuriuos vėliaus reiktų išsipirkti)

• porai įduodate balioną, kurį reikia įdėti tarp pilvų, paleisti muziką, kad be rankų pašoktų, paskui balioną įdėti tarp krūtinių, taip pat pašoka, na galiausiai įdedate tarp kaktų...

PRIEŠ 24 VAL.
Štai išaušo vidurnaktis ir pasaka turės gražų tęsinį...
Užpūtimas žvakučių ir ilgiausių metų (kilnojimas)
Fejerverkai.
Atsakyti
QUOTE(DOMKARINA @ 2008 10 29, 16:25)
sveikos, 
skubiai reikia kazko idomaus  per drauges 30-meti .rasykit laukiu. mano e.p

domkarina@yahoo.com
Papildyta:
sveika,
jei gali imesk savo scenariju gimtadieniui.lb lauksiu. aciu 4u.gif


cia vaivorykstes prasau. smile.gif
Papildyta:
ACIU ZALIAAKE. TUOJ SKAITYSIU. mirksiukas.gif

Papildyta:
ACIU ZALIAKE 25. bigsmile.gif
Papildyta:
PUIKU DAUG KA PANAUDOSIU. ACIU

JEI KAS GALITE DAR IMESKITE KOKIU SCENARIJU AR SIAIP KO LINKSMO IR GRAZAUS.
Atsakyti
Sveikos mergaitės!
matau esat labai išradingos, tai gal ir man kuri galėtų pagelbėti?
Man reikia ką nors sugalvoti 80-mečio progai. Žadam pirkti jubiliejinę juostą tai norėčiau kokių nors gražių jaudinančių žodžių prieš ją rišant. O gal dar kokių įdėjų man pamėtėtumėt? Labai reikia!!!! blush2.gif
Atsakyti
Žaliaake 25, labai šaunus scenarijus thumbup.gif Pirmą kartą skaitau tokį fainą scenarijų. 4u.gif
Atsakyti
Ačiū žaliaake 4u.gif Daug ką pritaikysiu savo 30 mečiui smile.gif
Gal dar žinot kokių užstalės žaidimų, tinkančių įvairaus amžiaus žmonėms?
Atsakyti
QUOTE(vaivorykste25 @ 2008 09 23, 13:05)
labuka, gal galit kas pasidalint kokius zinote ar turite scenarijua, nes arteja drauges 30, reiks vest, o ideju truksta... Vienogimtadienio vakarelio scenariju savo galiu imest, tad jei turit kas pasidalinkite mintimis

sveikute,gal galetum ir man imesti savo scenariju mirksiukas.gif adresiukas-linuciuxxxx@yahoo.com
Atsakyti