Įkraunama...
Įkraunama...

Kanarų salos (I dalis):

O mes su vyru nusprendem, kad vaiko neimsim i keliones kol negales prisiminti. Ta prasme, kol paauks. Yra mociutes, kurios mielai paziuri, o mes pasidarom sau savaitele atostogu. Kazkaip musu nuomone, su vaiku i svetima sali yra rizikinga, o pats vaikas vis tiek nieko neprisimena. Priedo i rizikingesnes ekskursijas irgi negali varyt, esi siek tiek suvarzytas. Nu nezinau cia tik musu nuomone. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (zuvilyte @ 2004 11 06, 16:22)

Siaip pasiimk gert jam daug ir tiek

mes per pirmas keliones irgi apsirūpindavom Hipp sultimis, bet po to, kai vaikui suėjo 1 metukai, pradėjom duot įvairių sulčių, ne tik vaikiškų, ir lėktuve stiuardesės pripildavo pilną buteliuką obuolių ar kt. sulčių. Pačios pasiūlė - užklausė ką gers vaikutis, tad paskutinius du skrydžius daug savo sulčių į lėktuvą nebeimdavom, o kai savo išgerdavo, pripildavo stiuardesė.
Atsakyti
QUOTE (Žieddė @ 2004 11 06, 14:53)
Aciu merginos uz patarimus  thumbup.gif
O kaip del viesbuciu, kokiuose gyvenot ir ar geri buvo? Gal ten girdejot atgarsius apie viesbucius, kurie geresni?
Mum novature sake, kad temp ten bus tik 21 max  smile.gif ir vandens tik 20. Nu bet kai as nescia, tos saules man nereikia. biggrin.gif

O i koki miesta jus ruosiates varyti? Jei i pietine dali, tai tikrai bus silciau, o jei i salos siaurine dali, tai ir apie 21 laipsni gali buti. Be to - ten kur mes buvom (Play de Las Americas) tai minimali temperatura sake kad buna 24 laipsniai. unsure.gif Nu nezinau tikrai, tiesa ar ne... rolleyes.gif Be to - maciau ta rytojaus anonsa per TV3, tai ir ten uzsimine, kad Tenerife - tai sala, kur istisus metus maziau 24 laipsniu nebuna thumbup.gif

Del viesbuciu, tai mes su Zuvilyte buvome tame paciame (aisku cia jinai nuo manes nusikopijavo laugh.gif ) H10 Conquistador 4* thumbup.gif Man tai labai patiko: faina aplinka, viesbucio pirmas ir nulinis aukstai irgi thumbup.gif - ten papugos palaidos, toks botanikos kampelis su vandenuku padarytas...odiniai foteliai...grazu ten tiesiog pasedeti rolleyes.gif Tiesa - tam viesbuciui reiketu remonto, nes biski sesniena dvelkia.... laugh.gif
Atsakyti
QUOTE (zuvilyte @ 2004 11 06, 20:28)

Perduokit linkejimu Tenerifieciams nuo musu

Beje, o kokie tie Tenerifės gyventojai? ar teko susidaryt kokį tai įspūdį apie jų simpatingumą, būdą, papročius ir pan., ar kaip ir daugumoj kurortinių miestų ten - tuntai įvairiataučių turistų ir su vietiniais mažai tenka susidurti?
Atsakyti
QUOTE (Žieddė @ 2004 11 06, 20:32)
O mes su vyru nusprendem, kad vaiko neimsim i keliones kol negales prisiminti. Ta prasme, kol paauks. Yra mociutes, kurios mielai paziuri, o mes pasidarom sau savaitele atostogu. Kazkaip musu nuomone, su vaiku i svetima sali yra rizikinga, o pats vaikas vis tiek nieko neprisimena. Priedo i rizikingesnes ekskursijas irgi negali varyt, esi siek tiek suvarzytas. Nu nezinau cia tik musu nuomone. biggrin.gif

O kodel tu galvoji, kad jis neprisimena g.gif
O mes tai su vyru planuojam kuo daugiau pakeliauti, kol vaikui nera 2 metuku ir nereikia moketi uz lektuvo bilieta laugh.gif
Atsakyti
Mes irgi issirinkom H10 Cuintastadora (ar kaip ten smile.gif)Tai jai sakot kad geras tai ir liksim prie to varianto.
O kas del vaiko, tai vaikas prisimena tik nuo 3 metu. Ar jus ka prisimenat kai buvot vieneriu biggrin.gif nemanau. Aisku kiekvienas atostogauja kaip nori. As sakau, man su vaiku varyt i svetima sali, kai jis yra toks mazas atrodo labai rizikinga. Bet cia tik mano nuomone. Jau Egipto skiltyje rasiau, kad kai ten vaziavom visam lektuve buvo tik vienas metuku vaikas. Tai kai grizinejom namo, jis buvo labai isbertas, visa kelia klyke, o jo mama pasakojo, kad visas 12 d jis prasirgo, veme, viduriavo ir isbere neaisku nuo ko. Ta mama liko be atostogu. sad.gif Taip kad vaziuodamos i bet kokia kelione, neesat 100 proc garantuoti, kad jusu vaikas nesusirgs, ir kad jam neprireiks kvalifikuotos daktaru pagalbos. O ar esat isitikine, kad ten labai geri gyd? Nu sakau, cia tik mano nuomone. As vesiuos savo vaikus tik tada, kai vaikas bus didesnis. Kai jis gales prisiminti tas keliones.
Atsakyti
Nusprendziau parasyti, nes lapkricio 18 d. isskrendam i Tenerife su mazaja is Vln. Ar bus dar skrendanciu su tokiais pypliais?
Tenerifej as jau esu buvusi pries kokius 4 metus, nepasakyciau kad patiko, bet jei nesitiki pamatyti kazkokios vietines kulturos o tik su vaiku paguleti pliaze tai ziema idealu. Svarbu pamatyti ugnikalni, praktiskai del jo galeciau vaziuoti kasmet thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (migla @ 2004 11 11, 22:24)
Nusprendziau parasyti, nes lapkricio 18 d. isskrendam i Tenerife su mazaja is Vln. Ar bus dar skrendanciu su tokiais pypliais?
Tenerifej as jau esu buvusi pries kokius 4 metus, nepasakyciau kad patiko, bet jei nesitiki pamatyti kazkokios vietines kulturos o tik su vaiku paguleti pliaze tai ziema idealu. Svarbu pamatyti ugnikalni, praktiskai del jo galeciau vaziuoti kasmet thumbup.gif

Mes su pypliu tuo paciu lektuvu skrisim smile.gif As irgi esu buvus Tenerifej 2 kartus, pirma karta irgi nelabai patiko, o antra tai labai thumbup.gif Nors ugnikalnio tai nekart nemaciau, reiks gal sikart paziuret g.gif
Atsakyti
Dar vienas klausimukas. Kiek kainuoja bilietas į Loro parką?
Atsakyti
22 eurai 1 asmeniui i loro parka 2.gif nemokamai, na bant jau musiskiui, kuriam buvo 1 mrukai su biskiu clap.gif
Atsakyti
Kaip nors iskentesim wink.gif Sedejimas salia turi ir pliusu ir minusu, nes kai vienas miegos, kitas rekaus.... Bet kai pagalvoji 5 valandos ne taip jau ir daug. As su 8 men. kudikiu tikrai buciau negalejus niekur skrist, nes tik rektu ir viskas, net papas negelbsti, kai neidomu. Dabar jau susikalbet galima, nersimes is kailio... smile.gif
Atsakyti
QUOTE (migla @ 2004 11 12, 11:34)
(...) o cia 5 valandos (...)

truputukas pataisymu smile.gif siaip tai tarp Kanaru ir Lietuvos yra sioks toks laiko skirtumas, taigi skrydis i viena puse trunka ne 5, o 7 valandas tongue.gif

uzjauciu biggrin.gif
Atsakyti