Įkraunama...
Įkraunama...

Geras endokrinologas Klaipėdoje

bet miesto lig. gali buti eile dideli? gal kas buvo?
Atsakyti
ne ner eiliu visad gauni nu po savaites gauni talona , kaip kada
Atsakyti
O as girdejau, kad Navickas tik pinigus traukia. O Levinger, buvau pas ji, siaip pasitikrinti. Megsta pasneketi jis, be to ne visai i tema, pradejo man apie ginekologija, nors as ne to atejau. As prisiklausiau, nuejau pas savo ginekologe. pradejau jai sakyti kaip ir kas turi buti )))), ji sako, neklausyk to Levingerio. )))
Atsakyti
jau kaip mane Levingeris nugyde, tai ne tas zodis verysad.gif o apie kalbas ne apie tai del ko ateini, tai atskira istorija papasakociau... verysad.gif
Atsakyti
Papasakok.
Atsakyti
noriu ir as apsilankyti pas gera endokrinologa, gal kas koki patartu klaipedoje? ax.gif
Atsakyti
O gal kas esate lankesi Nefridoje pas Julija Davydoviene?
Atsakyti
Sveikutės, gal žinote kur šiuo metu dirba Levingeris? (būčiau labai dėkinga ir už kontaktus,jei turite) nes kiek žiūrėjau Nefridos gydytojų info. jo vardo ten nebėra, tai kiek suprantu jis ten nebedirba? Lauksiu atsakymo,ačiū smile.gif
Atsakyti
QUOTE(egliu @ 2011 04 02, 20:51)
Sveikutės, gal žinote kur šiuo metu dirba Levingeris? (būčiau labai dėkinga ir už kontaktus,jei turite) nes kiek žiūrėjau Nefridos gydytojų info. jo vardo ten nebėra, tai kiek suprantu jis ten nebedirba? Lauksiu atsakymo,ačiū smile.gif

Man dabar gydytoja sake kad jis Taikos 103 poliklinikoje dirba.
O kas lankėsi pas Pangonį KUL ? Kokie atsiliepimai?
Atsakyti
gal kam teko susidurti su KUL gyd.Krapoviciute??
Atsakyti
gal kas ką apie endokrinologę E. Krapovickienę ką žinot? ko tikėtis?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lindra: 05 spalio 2011 - 09:46
sveikos pasiulikite gera skydliaukes daktara privaciai smile.gif noriu issitirti hormonus ar viskas gerai ir nekliudo pastoti nestuke.gif dekui 4u.gif
Atsakyti