Įkraunama...
Įkraunama...

Oras per vestuves

Teisingai, leduke, per mano vestuves nuo pačio ankstyvo ryto iki pat vakaro niaukėsi, debesys tamsūs slinko - o neiškrito nei lašo thumbup.gif
Papildyta @ [mergetime]1095835838[/mergetime]
Dar prisiminiau prietarą - jei nori gero oro, vestuvių išvakarėse reikia eiti kačių šert rolleyes.gif Girdėjau, kad tikrai padeda (aišku jei labai tiki) wink.gif
Atsakyti
na va, pergyveno jaunamartes, o siandien tokia grazi diena- sauleta clap.gif
Atsakyti
matyt orą pas poną Dievulį užsisakė biggrin.gif
Atsakyti
g.gif Nu ką mano kaunietės daryti, jei lis? cry.gif
Atsakyti
QUOTE(kate0 @ 2005 04 29, 22:31)
g.gif Nu ką mano kaunietės daryti, jei lis?  cry.gif

As kazkaip dar nenoriu galvoti kad bus blogas oras, kazkokia optimiste as.Bet jei tikrai lytu tai tikrai nezinau kur detis. Pernai buvo drauges vestuves geguze tai lijo, jie vaziavo i botanikos soda, ten kazkokiam siltnami, ai bet sake visai smagu. As manau kad smagu visur tik kad kompanija smagi butu. rolleyes.gif
Atsakyti
sako jei lyja gyvenime bus sutuoktiniai laimingi smile.gif tad ir nepergyvenkite smile.gif
Atsakyti
kaunietems gerai, jos turi botanikos soda, o ka daryti Siauliuose? cry.gif
Atsakyti
Labai tikiuosi, kad bus geras oras, o tai mes užsisakėm jachtą po Kauno marias paplaukiot biggrin.gif
Atsakyti
hmm.. net nupurto nuo minties, kad lis... nezinau, ka darysim tada... nes vestuves - plaukiojanciam laive vyks... brr....
Atsakyti
Mūsų fotografas sakė, kad lis ar ne, jis žinos kur abiem atvejais gražiam fonui nuvažiuoti wink.gif Bet manęs tas neguodžia, nes ko jau ko, bet lietaus savo vestuvių dieną tai nelabai norėčiau...... Nusiteikinėju, kad viskas bus o.k. sunglasses2.gif
Atsakyti
Aš irgi tikiuosi, kad mūsų šventė bus be jokių gamtos siurprizų tongue.gif
Atsakyti
Mūsų sodybos (kur švesime vestuves) šeimininkas sakė, jog kiek liepos mėn. yra turėjęs vestuvių, tai nė karto nelijo. Tikiuosi, kad mums irgi taip pasiseks smile.gif
Nors kita vertus, ar lis, ar saulė švies - vistiek tai bus pati gražiausia gyvenime diena wub.gif
Atsakyti