Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2015 (15)

Rusijai po 12 tšk skyrė:
Armėnija,
Azerbaidžanas,
Baltarusija,
Estija,
Vokietija
Rusijai po 10 tšk skyrė:
Australija,
Belgija,
Danija,
Prancūzija,
Italija,
Latvija,
Moldova,
Portugalija,
Rumunija,
Serbija,
Ispanija

Nei vieno tšk neskyrė Lietuva ir San Marinas
Atsakyti
QUOTE(miauksiuss @ 2015 05 24, 02:28)

Juokitės juokitės, jei dar nesuvokiat, kad iš tiesų laimėjo Rusija, nes dauguma jos nebijo ir dainininkus jos mėgsta smile.gif Galvojate netyčia užlūžo linijos laugh.gif Kada gi pastaraisiais metais kur taip buvo, o ypač tokioje šalyje kaip Austrija, o ne kokioje Lietuvoje ar Azerbaidžane biggrin.gif Galvojate Lietuvos rusai ir lenkai nebalsavo? cool.gif Balsavo, tik buvo ištrinta cool.gif
Nesakau, kad Rusija turėjo laimėti, neturėjo, nes kariauja, nes pavojinga rengti ten konkursą, nes daina nėra geriausia mano manymu, bet akivaizdu, kad visgi europiečiai būtų išrinkę Rusiją, nes finale balsavo daug paprastų žmogelių, kurie nenumatė to, kas bus, kai Rusijoje reiks rengti Euroviziją.
Žodžiu, švedas jūsų pšššššššš biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Lapė... @ 2015 05 24, 08:01)
bet kad belgija taip aukstai tai man labai keista

ihm, nors ir palaikiau jį, bet pagal talentą nesulyginsi su Aminata.
Umom Jievropy nie poniat biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Žalia Rūta @ 2015 05 24, 09:22)
Paviešinus visus eurovizinius balsus paaiškėjo, kad Lietuva antrame „Eurovizijos“ pusfinalyje užėmė septintą vietą.
Papildyta:
Atskleidus detalius rezultatus paaiškėjo, kad Lietuvos žiūrovai rusei skyrė trečiąją vietą. O komisija – tik 20-ąją.

Paaiškinsiu biggrin.gif Visų šalių gėjai tikriausiai nesidomėjo kas ti tokie tie Baummoncikai, pamatė, galvoja O bas blink.gif bigsmile.gif mūsiškiai, vaivorykštė, renkam, remiam bigsmile.gif
O jau finalui pasidomėjo, kad anie feikiniai, jokie ne gėjai ir jokių gėjų idėjų neneš laimėjimo atveju biggrin.gif

Būtent, žmonės skyrė ir finale, bet ir čia atskubėjo Lietuvos korupcija ir iškarpė doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Liebchen @ 2015 05 24, 10:19)
Aš itin džiaugiuosu rezultatais. Gal ir politinis balsavimas, bet tokia šalis kaip Rusija išvis neturėtų ten dalyvauti. Tai toli gražu nėra vien dainos konkursas. Laimėti konkursą yra visa garbė ir džiaugsmas visai ŠALIAI, ji džiaugiasi ne mažiau už atlikėją. Neįmanoma atskirti dainos ir šalies. Putkai tai kaip ir būtų ženklas, kad "ok, mes vistiek tave mylime, motule Rusija". Gaila, kad Rusija ir taip aukštai. Džiugiausias epizodas: 0 taškų Rusijai nuo Lietuvos. Kad ir kokiomis priemonėmis tai padaryta, Rusija dar ne tokių gyvačių mums yra pridariusi.

Pritariu drinks_cheers.gif Ką iš esmės ir norėjau pasakyt pati.
Atsakyti
QUOTE(kerola @ 2015 05 24, 10:35)
ir taip buvo aisku kad cia nesvaru viskas  cool.gif tai kas vakar didziavosi lietuviais tai galit didziuotis tik Civilyte  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif drinks_cheers.gif būna gi dar tokių naivuolių, pasirodo smile.gif
Atsakyti
Nors man švedo dainos tik pati pradžia patinka (iki priedainio...) ir tie efektai, bet žiauriai sirgau, kad tik jis, o ne rusė laimėtų. biggrin.gif

Norėjau, kad estukas truputį aukščiau būtų. blush2.gif Ir kad būtų gavęs bent 12 taškų, kad dažniau rodytų, gerai, kad bent už lyderių sėdėjo, tai vis truputį matėsi. wub.gif Bet, va, per jų pasirodymą nesupratau, ar čia aš taip žiauriai dėl jų jaudinausi ir man ėmė atrodyt, kad ir jie jaudinasi, ar jie iš tiesų jaudinosi... Ė, gerai, kad šį kartą bent jį apšvietė ten į pabaigą, nes per pusfinalį truputį prietemoj padainavo. biggrin.gif Žodžiu, balius baigėsi, o slapta meilė tęsiasi klausant jo dainų. Va šita man labai graži: https://www.youtube....h?v=6ISrQPYRs90 wub.gif
Atsakyti
Aš irgi prisidėsiu prie to, kad negalima sakyti "oi ne, čia juk visiškai TIK dainos konkursas". Tikrai ne. Juk per kiekvieną Euroviziją pabrėžiama (beje, vakar taip pat tai buvo sakoma), kad šis konkursas skirtas suvienyti tautoms, skleidžiantis pozityvą, bendrumą, pagarbą vieni kitų kultūroms. Įsivaizduokit, kaip rusų vedėjai, vesdami euro, taip sako "skleiskime meilę, taiką, džiaukimės vieni kitais" - visiškas cinizmas. Išvis manyčiau, kad rusams turėtų būti uždrausta dalyvauti euro, nes nei pozityvo, nei taikos, nei pagarbos jie kitiems nerodo.
Atsakyti
QUOTE(Black_white @ 2015 05 24, 11:44)
Nors man švedo dainos tik pati pradžia patinka (iki priedainio...) ir tie efektai, bet žiauriai sirgau, kad tik jis, o ne rusė laimėtų. biggrin.gif

Norėjau, kad estukas truputį aukščiau būtų.  blush2.gif Ir kad būtų gavęs bent 12 taškų, kad dažniau rodytų, gerai, kad bent už lyderių sėdėjo, tai vis truputį matėsi.  wub.gif  Bet, va, per jų pasirodymą nesupratau, ar čia aš taip žiauriai dėl jų jaudinausi ir man ėmė atrodyt, kad ir jie jaudinasi, ar jie iš tiesų jaudinosi... Ė, gerai, kad šį kartą bent jį apšvietė ten į pabaigą, nes per pusfinalį truputį prietemoj padainavo. biggrin.gif Žodžiu, balius baigėsi, o slapta meilė tęsiasi klausant jo dainų. Va šita man labai graži: https://www.youtube....h?v=6ISrQPYRs90  wub.gif

Man irgi atrodė, kad estas kiek prasčiau finale nei pusfinalyje, o mergina kaip tik geriau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nura @ 2015 05 24, 11:50)
Išvis manyčiau, kad rusams turėtų būti uždrausta dalyvauti euro, nes nei pozityvo, nei taikos, nei pagarbos jie kitiems nerodo.

Tai jie gi visada teigia, kad jie nekariauja, kad viskas labai grazu, ka cia nusisnekat apie mamyte wub.gif lotuliukas.gif Kiaules akimis grazu sou butu padare, kaip ir Polinos pasirodyma.
Atsakyti
norėjau dar komentuoti, bet matau, kad kliedesiai temoje prasideda, kaip ir pernai po Conchitos laimėjimo biggrin.gif

dėkui už kompaniją ir iki kitų metų, buvo smagu biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Išties gaila, kad euro baigėsi, nerealiai smagus maratonas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Monmorensi @ 2015 05 24, 12:10)
norėjau dar komentuoti, bet matau, kad kliedesiai temoje prasideda, kaip ir pernai po Conchitos laimėjimo  biggrin.gif

Priklauso pakliedet - aftersaupartis lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(giedruole @ 2015 05 24, 10:16)
4u.gif
Įspūdingas renginys, efektai, scena, apšvietimas, tie žibintai.. Austrai pranoko patys save, bet kita vertus, Viena visais laikais garsėjo prabanga ir geru skoniu.
Na o mūsiškiai su tuo savo gėjišku bučiniu  verysad.gif Man asmeniškai tas jų bučinys buvo šlykštus, visiškai pritariu Jo ekselencijos Tomkevičiaus nuomonei, kad Lietuva ne tokią žinią apie save turėtų nešti pasauliui.. verysad.gif

O lesbietiškas bučinys jūsų netrikdo, ne? bigsmile.gif
Atsakyti