Įkraunama...
Įkraunama...

Oranžinė - tai nauja juoda/Orange is the New Black

Aš dar kadangi tik pradedu žiūrėti 2 sezoną, tai pirma serija labai patiko. Nauja vieta, ir pagalvoju tai dar Paiper neblogoje vietoje buvo prieš tai, nes čia tai kaip tikrame kalėjime...

Sunervino Alex, jau tokia apgavikė, tai jau viskas, ją paleido? Kažkaip labai neaiškiai ten su ja gavosi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gretuliuuxsas: 22 birželio 2015 - 14:50
o tai ką, jau Alex viskas, nebebus?
Nes žiūriu 4 seriją antro sezono ir niekas neužsiminę apie ją
Atsakyti
Bus wink.gif
Atsakyti
gana silpnokas antras sezonas, nauji veikėjai ne į naudą, nors antra pusė tai įdomyn eina.
Atsakyti
QUOTE(gretuliuuxsas @ 2015 07 03, 21:19)
gana silpnokas antras sezonas, nauji veikėjai ne į naudą, nors antra pusė tai įdomyn eina.


Nusivylimui pasakyiu, kad 3 sezonas iš vis nevertas dėmesio. Jei toks būtų buvęs 1, net nebūčiau žiūrėjus.
Atsakyti
QUOTE(Alekto @ 2015 07 03, 22:58)
Nusivylimui pasakyiu, kad 3 sezonas iš vis nevertas dėmesio. Jei toks būtų buvęs 1, net nebūčiau žiūrėjus.


Labai laukiau trecio sezono, ir nors jau birzeli pasirode, tik penkias serijas paziurejau, tikrai issiseme. unsure.gif Na gal kai prisiversiu likusias paziureti, gal kaip nors isilinguos. g.gif
Atsakyti
Kadangi turbūt esu vienintelė kuri čia šitą serialą pradėjo žiūrėti neperseniausiai, tai galiu pasakyti, kad antro sezono pabaiga FANTASTIŠKA. Tiek daug visko nutiko, laukiu 3 sezono...
Atsakyti
Labai fainas serialas! Žiuriu irgi trečią sezoną, šiek tiek išsisėmė, bet vistiek įdomu. Įdomiausia dalis - kai rodo kiekvienos pakliuvimo kalėjiman istoriją.
Šiaip labai įdomūs personažai, patinka, kad moterys ne gražuolės, o tokios realios, iš gyvenimo, kad rodo jas be pagražinimo. Šiaip labai įdomu pasižiūrėti aktores, kaip jos atrodo realiame gyvenime, ne kalėjimo apranga smile.gif
Labiausia patinka:

user posted image

user posted image
Atsakyti
O man 3 sezonas žiūrisi įdomiai. Nežinau, kodėl daug kam nepatinka, bet man tai tikrai nėra taip blogai. Ir kiekvienos kalinės istorija šį sezoną su mintimi, tad tikrai nėra silpnas sezonas. Galbūt sakau taip nes žiūriu serijas su pertraukomis...
Atsakyti
Nereali 3 sezono pabaiga smile.gif
Labai laukiu kito sezono, tiek naujų veikėjų, kalinės, toji poniutė ir televizoriaus.
Kaip kažin bus su Alex?
Atsakyti
Pasirode siandien jau naujas sezonas thumbup.gif
Atsakyti
Jau siunciuos, ziuresi ,kas si sezona ivyko Licfilde 4u.gif
Atsakyti