Įkraunama...
Įkraunama...

Padėkit atrasti

Sveiki, gal kas prisiminsit vieną filmuką, vaikystėj rodydavo. Kaip mergina pasimeta miške, ir ją priima kažkokia vilkė į savo rūmus ir ten draudžia eiti į kažkokią menę, o ji ten įeina ir atranda daug grandinėmis prikaltų merginų, jas išlaisvina, taip išgelbėdama ir vilkę. Nežinau tikslaus pavadinimo, gal kokios "Vilkės pilis" ar kažkas tokio. Filmukas gana baisus man atrodydavo, lyg tai lėlinis. Kieno gamybos nepamenu.
Atsakyti
QUOTE(Sirana @ 2013 03 22, 15:06)
Taip, sitas, jau atkasiau ir pati smile.gif Atmintis pavede del zmonos profesijos wink.gif


Man rodos jį kaip tik neseniai pradėjo rodyti per kažkurį lietuviškų kanalų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mika... @ 2012 12 13, 14:29)
sveikos, o as noreciau bent akies krasteliu prisiminti viena seriala- ji rode apie 1996-1997 m apie 15.00 ,nes ziuredavau grizusi is mokyklos.  Prisimenu, kad herojes vardas buvo Ana, serialas ne meksikieciu, gal venesuelos/brazilu/ciles...  Pavadinimas kazkodel man atrodo buvo Laimes paukste ar Aukso paukste,
kazkas panasaus   ax.gif
aciu,jei kas atrasys 4u.gif

Na tai aš tikrai būsiu mačius mesikiečių jis,jei tikrai apie tą kalba, orginalo kalba vadinasi "Amor gitano" tokia tamsiaplaukė labai graži aktorė vaidino, kaip išvyko į salą-kalėjimą brolio lankyti o ten susipažino su kitu kaliniu ir jį įsimylėjo, o jis pasirodo neklatai nuteistas kilmingas turtuolis, na tokia pradžia ir jos slapyvardis buvo Luna smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 04 balandžio 2013 - 13:41
labas,gal kuri galit pasakyti,kuri sezona rodo per BTV "tikras Kraujas"? nes visai idomus tapo,neseniai tik pora seriju pamaciau,noretusi parsisiusti,o nezinau nuo kelintos serijos...dekui 4u.gif
Atsakyti
Gal atsiminsite toki filma, pagal tikrus faktus, kur vaikai pirma gasdino porele, aplink ju namus darydami visokius dalykus, po to paspruke jie pateko ir kazkoki pozemini ly tuneli ir ten buvo nuzudyti. BTV daznai rode si filma.
Dar pabaigoje rodo, kas is niekur nieko tie vaikai nueina I autobusa.
Atsakyti
Bandau surasti du filmus, abu, berods, britų gamybos. Viename pagrindinį vaidmenį atlieka Christine Scott Thomas. Ten ji vaidina vienuolę, kuri po brolio nusižudymo priversta grįžti namo padėti jo žmonai ir gelbėti bankrutuojantį šeimos fabriką (kažkas susiję su tekstile ar siūlais). Fabrike ji susipažįsta su jaunuoliu, kuris ją įsimyli. Ji jam taip pat neabejinga, bet, jei neklystu, pasirenka ne santuoką, o vienišės gyvenimą.

Antras filmas apie paprastą fabriko darbininką, kuris trokšta tapti dainininku. Po ilgų pastangų, atsiranda vienos įrašų studijos? darbuotojas, kuris padeda svajonei išsipildyti. Man vis atrodė, kad šis filmas vadinasi Krokodilo odos batai, bet tokiu pavadinimu nieko nerandu verysad.gif
jei padėsit paieškose, bus didelis ačiū.
Atsakyti
QUOTE(Alta @ 2013 05 06, 19:09)
Bandau surasti du filmus, abu, berods, britų gamybos. Viename pagrindinį vaidmenį atlieka Christine Scott Thomas. Ten ji vaidina vienuolę, kuri po brolio nusižudymo priversta grįžti namo padėti jo žmonai ir gelbėti bankrutuojantį šeimos fabriką (kažkas susiję su tekstile ar siūlais). Fabrike ji susipažįsta su jaunuoliu, kuris ją įsimyli. Ji jam taip pat neabejinga, bet, jei neklystu, pasirenka ne santuoką, o vienišės gyvenimą.


Gal Body and Soul? g.gif
http://www.ovguide.c...soul_186261.htm
Atsakyti
QUOTE(akacijaorama @ 2013 05 07, 00:34)


Ačiū, tikrai šitas.
Atsakyti
Sveiki, gal žinote iš kur atsisiusti galima serialo Alma Pirata serijas? Lietuviškai tas serialas vadinas Pirato siela. Ji kadaise rodė per Btv kanalą.
Buvau rades nuorodas kur lietuviškos serijos, bet užsidarė man nespėjus gauti jas.
Atsakyti
Ieskau melodramos, senas filmas, gal 1980 metu. Apie dvi seseris dvynes. Viena ju prasigerusi modelis, kita-moksliuke, kuri domisi tapyba berods. Moksliuke sutinka pasikeisti su seseria manekene vaidmenimis, kol toji gydysis nuo alkoholizmo ir tampa manekene kazkuriam laikui, taip pat sutinka tame rate savo mylimaji.
Atsakyti
Gal padetumet prisiminti filmo pavadinima? Filmas italiskas, kiek prisimenu berods vedusio vyro ir moksleives meiles istorija...kazkada maciau, bet pavadinimas is galvos isdulkejo prisimenu tik kad aktoriai labai grazus vaidino
Atsakyti
QUOTE(sapnu mergelka @ 2013 01 20, 00:20)
sveiki, labai prašau padėti surasti filmą 4u.gif senas filmas, kažkada rodytas per tv. siužetas: jauna aukštuomenės dama sužino, kad serga raupais. ji nieko nesakiusi savo vyrui ir vaikui, juos palieka ir išvyksta į kokią tai raupsuotų koloniją. pasveiksta, bet ten lieka slaugyti kitų. nu įstrigęs man šitas filmas žiauriai doh.gif


help 4u.gif vis dar noriu pamatyti šitą filmą 4u.gif

ir dar vienas įstrigęs iš 90-tųjų. apie jauną merginą, kuri atiteka į šeimą, besiverčiančią narkotikų bizniu, berods. iš pradžių ji nieko nežino, bet paskui pradeda susivokti, o kai bando įduoti farams, tai ją nušauna jos nuosavas vyras. gal pamenate, koks tai galėtų būti pavadinimas? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sapnu mergelka: 04 liepos 2013 - 22:46