Įkraunama...
Įkraunama...

Grey's Anatomy

Next Thursday, the doctors go back in time and remember the fatal plane crash that changed their lives forever.

user posted image
Atsakyti
Turėtų būt gera, emocionali serija...
Atsakyti
va man pirmoj ir trūko jų sugrįžimo bei kitų reakcijos, ypač dėl Lexi verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomienė @ 2012 09 29, 20:16)
va man pirmoj ir trūko jų sugrįžimo bei kitų reakcijos, ypač dėl Lexi  verysad.gif


Man irgi trūko sugrįžimo unsure.gif Laukiu naujos serijos bigsmile.gif
Atsakyti
As net pirmomis minutemis suabejojau, ar gera serija parsisiunciau, nes pradzioje nieko nerode apie katastrofa ir niekas nekalbejo apie tragedija (kai pagalvoji, naturalu, visi po keliu menesiu grizo i savo gyvenimus). Tai matyt 2 serija papildys tai, ko negavom ir ko nematem g.gif

O Crisitna vis tiek salia mintimis ir nuolat kontaktuojas su Mer, tad laiko klausimas, kada gris i Seattle mirksiukas.gif
Atsakyti
O tai kas buvo tam Markui Slounui, kodel jis komoj? As kazka paraleidau g.gif
Atsakyti
QUOTE(*SONE* @ 2012 10 02, 09:19)
O tai kas buvo tam Markui Slounui, kodel jis komoj? As kazka paraleidau  g.gif

Jisai susižeidė per lėktuvo avariją, pirma niekas to nepastebėjo, poto kai prarado sąmonę Christina nustatė, kad jam kažkas su širdim, serijos gale jis jau leisgyvis gulėjo. O šio sezono serijoj Mer sakė, kad jie labai stengėsi jį atgabenti gyvą į ligoninę ir manė, kad tada viskas bus gerai. O kas atsitiko toliau nukritus, kokios būklės jis buvo atvežtas ir kas poto atsitiko parodys kitoj serijoj wink.gif

Aš manau, kad jam darė atvežus rizikingą operaciją (kuriai galbūt reikėjo sukelti komą) ir prieš ją jis pasakė, kad jei po 30 dienų neatsigaus atjungti aparatus g.gif
Atsakyti
man tai labai gaila Marko ir Lexi vis tikejau, kad jie susieis,ypač kaip jam viska pasakė, ka jam jaučia.
o Arizona man niekad nepatiko, tai kažkaip dzin ant jos, tik gaila Kelles,tiek visko vienai ištverti.
lauliu kitu seriju,gal žinot, kada 2 serija bus?
Atsakyti
Penktadienį ketvirtą valandą ryto pasirodo mirksiukas.gif
Atsakyti
bliamba sitaip laukiu , o maximum tai tik su titrais yra... kadagi pagaliau isvers ? (( eh..
Atsakyti
QUOTE(Opdum @ 2012 10 03, 18:22)
bliamba sitaip laukiu , o maximum tai tik su titrais yra... kadagi pagaliau isvers ? (( eh..

jai supranti rusiškai,prasom mirksiukas.gif
http://kino-dom.tv/c...asti-greys.html
Atsakyti
QUOTE(Nikutė @ 2012 10 03, 20:18)

Ačiū už adresiuką 4u.gif
Atsakyti