Įkraunama...
Įkraunama...

True Detective

QUOTE(vardė @ 2014 02 03, 18:05)
Labas. Jungiuosi ir aš prie jūsų.  4u.gif Pradžioje Matthew McConaughey net nepažinau, nebuvau pažiūrėjus aktorių sąrašo  doh.gif
O kur radai su titrais?

Titrų failus galima labai lengvai susigooglint, parsisiųst patį failiuką, o vėliau per vlc player'į paleist 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lona @ 2014 02 03, 20:20)
Yra rusu k. seasonvar'e ir filmux.net yra lietuviu kalba.
Ačiū 4u.gif
QUOTE(illuminated @ 2014 02 03, 23:59)
Titrų failus galima labai lengvai susigooglint, parsisiųst patį failiuką, o vėliau per vlc player'į paleist  4u.gif
Šitą instrukciją dar reikia suvirškint biggrin.gif Bet ir užtai dėkui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vardė @ 2014 02 08, 18:23)
Ačiū  4u.gif
Šitą instrukciją dar reikia suvirškint  biggrin.gif Bet ir užtai dėkui  4u.gif

Žinokit, tikrai nesunku 4u.gif Parsisiųskite subtitrus (turėtų būti SRT failiukas), pasileidžiate seriją per VLC playerį. Tuomet ant filmo ekrano su pelės dešiniu klavišu spauskite, turėtų matytis pasirinkimas "subtitrai", nuvedus pelę ant jo -> "atverti rinkmeną". tuomet tiesiog susirandate aplanką, kur išsisaugojot subtitrus ir spaudžiat. ir pasileidžia automatiškai subtitrai, turėtų būti ir susinchronizuoti kartu su serijos laiku ax.gif
Atsakyti
Na, ar kas žiūrėjo 5 seriją? Ši, sakyčiau, mano mėgstamiausia bigsmile.gif

6 serijos promo
Atsakyti
o jau yra? siam vakarui bus ka veikt
Atsakyti
QUOTE(leguska69 @ 2014 02 18, 20:17)
o jau yra?  siam vakarui bus ka veikt

Yra yra 4u.gif

Ypač patiko Rust'o mintis apie ne linijinį, bet ratu besisukantį laiką.. Kad žmogus vis gimsti ir gimsti į tą patį gyvenimą. Apskritai, dar nesu mačiusi tokio serialo, kuris šitaip priverstų galvoti apie viską. Net pradėjau skaityt Chambers'o "the King in Yellow". biggrin.gif
Atsakyti
nu ***** as irgi vakar smilkinius krapsciau ziuredama naujausia serija... zauriai filosofiskai ir giliai kabino...
nebloga dukra isaugo pas pona policininka

jau senai esu koki filma macius, kuris priverstu susimastyt giliau taip, o apie serijalus is viso patyliu... sitas nereali isimtis yra. as priverciau savo vyra ziuret sita serijala, nu jam tai ziauriai nepatinka biggrin.gif nes mazokai snukiadauzio ir daug kalba, bet va jau vakar paziurejo 5 serija ir turbut geda buvo prisipazint, kad patiko, nors ziurejo antakius istempes biggrin.gif ir taip man gaila buvo, kad pasibaige ta serija taip netiketai, buciau dar ziurejus ir ziurejus
Atsakyti
QUOTE(leguska69 @ 2014 02 19, 11:56)
nu ***** as irgi vakar smilkinius krapsciau ziuredama naujausia serija... zauriai filosofiskai ir giliai kabino...
nebloga dukra isaugo pas pona policininka

jau senai esu koki filma macius, kuris priverstu susimastyt giliau taip, o apie serijalus is viso patyliu... sitas nereali isimtis yra. as priverciau savo vyra ziuret sita serijala, nu jam tai ziauriai nepatinka biggrin.gif nes mazokai snukiadauzio ir daug kalba, bet va jau vakar paziurejo 5 serija ir turbut geda buvo prisipazint, kad patiko, nors ziurejo antakius istempes  biggrin.gif  ir taip man gaila buvo, kad pasibaige ta serija taip netiketai, buciau dar ziurejus ir ziurejus

Aha.. Cohle'o citatos išvis puikios, nebanaliai ir gan literatūriškai viskas.

Apskritai, sunkiai norisi vadinti šį serialą serialu. Greičiau jau 8h trukmės filmu, nes savo kokybe labai nemažą dalį filmų lenkia. Tikrai yra ko kitiems serialų kūrėjams pasimokyti ax.gif

O vat man ir patinka tas snukiadaužio stygius biggrin.gif Iš esmės, bylų tyrimas - dažnai būna lėtas ar net nuobodus dalykas, čia mus visus filmai yra išmokę ir pripratinę, kad nusikaltimai (net ir sunkūs) būna išnarpliojami čiut ne per porą dienų ir dar su pačiais įvairiausiais pasišaudymais ir t.t. biggrin.gif O čia daugiau realizmo, nenustebčiau, jei būtų ir kiek mitologijos, jau vien "The King in Yellow" reikalas dvelkia kosmicizmu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo illuminated: 19 vasario 2014 - 15:39
7 serijos promo ax.gif
Atsakyti
Blyn ir tik dvi serijos liko, ech... Ziauriai geras serialas. Gal kas nors ka nors panasaus galit rekomenduot? Nesvarbu filmas ar serialas butu.
Atsakyti
QUOTE(Lona @ 2014 02 25, 13:59)
Blyn ir tik dvi serijos liko, ech... Ziauriai geras serialas. Gal kas nors ka nors panasaus galit rekomenduot? Nesvarbu filmas ar serialas butu.

Aš ir laukiu rekomendacijų, taip susigyvenau su šituo, sunku paleist bus biggrin.gif

Tiesa, girdėjau, Top of the Lake kažkuo panašus, irgi detektyvinis, pati nežiūrėjau dar.
Atsakyti
sita filmas man iskart prisimine: The Frozen Ground,
sitas gall irgi galetu patikti: Prisoners
Atsakyti