Įkraunama...
Įkraunama...

True Detective

QUOTE(saulitta @ 2014 02 25, 19:24)
sita filmas man iskart prisimine: The Frozen Ground,
sitas gall irgi galetu patikti: Prisoners

Tuos abu perziurejau seniau labai patiko.
Atsakyti
paziurejau 6 serija, gaila, kad greitai sezonas baigsis, pats ikarstis siuzete. nekantrauju jau 7 serija paziuret.
as ziuriu BANSHEE serijala, tks detektyvinis irgi, jau visa suziurejau, dabar teks laukt naujausios serijos. mano tamsioji sielos puse dziaugiasi ziuredama sita serijala. ganetinai ziaurios smurto scenos ir atviros erotines scenos, apie mazo miestelio bendruomenes gyvenima,net nezinau kodel, bet man labai jis irgi patinka, tas purvinumas kazkuom traukia, ir filmavimo budas man patinka biggrin.gif

is filmu sauna i galva side effects, daugiau psichologinis gal sakyciau, bet toks intriguojantis tikrai.
Atsakyti
QUOTE(leguska69 @ 2014 02 27, 13:41)
paziurejau 6 serija, gaila, kad greitai sezonas baigsis, pats ikarstis siuzete. nekantrauju jau 7 serija paziuret.
as ziuriu BANSHEE serijala, tks detektyvinis irgi, jau visa suziurejau, dabar teks laukt naujausios serijos. mano tamsioji sielos puse dziaugiasi ziuredama sita serijala. ganetinai ziaurios smurto scenos ir atviros erotines scenos, apie mazo miestelio bendruomenes gyvenima,net nezinau kodel, bet man labai jis irgi patinka, tas purvinumas kazkuom traukia, ir filmavimo budas man patinka  biggrin.gif

is filmu sauna i galva side effects, daugiau psichologinis gal sakyciau, bet toks intriguojantis tikrai.

Apie Banshee girdėjus ir aš, galvoju gal pamėgint laimę biggrin.gif Dar iš kažkiek panašių tai naujas Hannibal serialas gal patiktų, va rytoj kaip tik prasideda 2 sezonas.
Atsakyti
Na ką,vienas iš mūsų detektyvų ir Oskarą užsidirbo bigsmile.gif http://www.dailymail...turnaround.html Tiesa, to filmo dar nemačiau, bet tikiu, kad vertas smile.gif
Atsakyti
taip taip pagaliau kino akademija ivertino si puiku aktoriu. labai norejau kad macconaughey gautu oskara, nes jis tikrai kietai kuria draminius personazus, nors daugiau turbut yra suvaidines komisku vaidmenu ir siaip jis toks sexy biggrin.gif manau, kad pamatysim dar ne viena rimta filma su juo.
Atsakyti
QUOTE(leguska69 @ 2014 03 05, 14:33)
taip taip pagaliau kino akademija ivertino si puiku aktoriu. labai norejau kad macconaughey gautu oskara, nes jis tikrai kietai kuria draminius personazus, nors daugiau turbut yra suvaidines komisku vaidmenu ir siaip jis toks sexy  biggrin.gif manau, kad pamatysim dar ne viena rimta filma su juo.

Aš anksčiau niekad labai rimtai į jį kaip į aktorių nežiūrėjau, nelabai man patikdavo tas jo 'sexy beach boy' tipažas, taip nerimtai atrodydavo (nors ir gražiai biggrin.gif). Bet paskutiniais metais labai pradedu žavėtis jo "virsmu" į kur kas rimtesnį aktoriu ir aišku, talentu wub.gif

Ir aišku, 8 serijos promo : ČIA
Kaip sunku patikėt, kad jau tuoj tuoj baigsis biggrin.gif
Atsakyti
Mane isvis nervuoja mada kurti po 8 ar 12 ar 16 seriju... Lauki lauki, praryji kaip saldaini ir vel lauki... Arba dartyi vidury sezono pertraukas... Nesamone ir nervu tampymas... ir nieko pakeist neimanoma.
Atsakyti
QUOTE(Lona @ 2014 03 05, 22:56)
Mane isvis nervuoja mada kurti po 8 ar 12 ar 16 seriju... Lauki lauki, praryji kaip saldaini ir vel lauki... Arba dartyi vidury sezono pertraukas... Nesamone ir nervu tampymas... ir nieko pakeist neimanoma.

O tai po kiek tada kurti turėtų? biggrin.gif Man tai šiaip patinka, kuomet yra kad ir mažiau serijų, o tai kuomet stengiamasi ištempti sezonus iki neaišku kiek serijų, nukenčia kokybė paprasčiausiai, tempas istorijos. Iki 10 serijų - pats tas, retesniais atvejais iki kokių 13 gal.

O šis serialas antologinis, tad pasibaigus šiam sezonui, sekantis turės kitus aktorius/personažus ir siužetinę liniją 4u.gif
Atsakyti
sakai antologinis, ot velnias, o man tie usai jau buvo pradeje patikt biggrin.gif paziurejau 7 serija, jau kaip sakant karsciausias taskas arteja, nekantrauju thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(illuminated @ 2014 03 06, 11:26)
O tai po kiek tada kurti turėtų?  biggrin.gif Man tai šiaip patinka, kuomet yra kad ir mažiau serijų, o tai kuomet stengiamasi ištempti sezonus iki neaišku kiek serijų, nukenčia kokybė paprasčiausiai, tempas istorijos. Iki 10 serijų - pats tas, retesniais atvejais iki kokių 13 gal.

O šis serialas antologinis, tad pasibaigus šiam sezonui, sekantis turės kitus aktorius/personažus ir siužetinę liniją  4u.gif

MAn reikia 20 doh.gif ir neistestu... Arba antro sezono greiciau... Db ziuriu Motel bates ir toks visai nieko.. Aisku ne toks stiprus kaip TD ar the killing pvz, bet is bado eina smile.gif
Atsakyti
Taigi, su paskutine 8 serija ir pasibaigė pirmasis sezonas. Kaip jums patiko/nepatiko?
Man tai sunkoka bus kažkiek, jau pripratus buvau žiūrėt, jei geras serialas - vos nesusigyveni žmogus biggrin.gif
Atsakyti
As dar nemaciau, nes rusiskai dar nera... Bet jau juodai laukiu biggrin.gif
Atsakyti