Įkraunama...
Įkraunama...

True Detective

jau po... man labai patiko... laukiu naujo sezono jei toks bus, net jei vaidins kiti... jauciu jau, kad ziuresiu dar karta..
Atsakyti
QUOTE(Lona @ 2014 03 12, 08:32)
jau po... man labai patiko... laukiu naujo sezono jei toks bus, net jei vaidins kiti... jauciu jau, kad ziuresiu dar karta..

Ir man patiko labai, nuostabus serialas wub.gif Net tas toks keistas jausmas apėmęs, kaip minėjau, atrodo per tiek laiko savotiškai įsitrauki, susigyveni, o dabar pasibaigė.. Lauksiu antro sezono labai, net jei ir keisis aktoriai bei dalis kūrybinės komandos, o pirmąjį sezoną reikės irgi dar kada pažiūrėti antrą sykį. rolleyes.gif
Atsakyti
fsio paziurejau, nu tobulas tobulas tobulas! net paziurejus pagalvojau, kad jeigu paimtum trintuka istrintum visus aktorius ir paliktum tik gamta su muzika vistiek butu tobulas biggrin.gif
Atsakyti
Jei kam įdomu - pasirodė ir pirmoji iškirpta scena, nepatekusi į galutinį serialo variantą smile.gif Nuoroda čia (tiesa, angliškai)
Atsakyti
as vakar pradejau ziuret jau hanibala, aisku ne toks kaip true detective, bet uzkabino filmavimo maniera ir kad maista rodo biggrin.gif ech kaip as noreciau pasizymet tokio lygio analitiniu mastymu arba bent jau pazinot zmogu realiam gyvenime kuris toks butu, man tai cia atrodo kaip kokia super galia biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos! Vakar pasirodė pirma antro sezono serija. Pirmą sezoną tiesiog ryte surijau. Seniai tokio įtraukiančio serialo nebuvau mačiusi. Įtraukia viskuo: siužeto linija, personažai, kraštovaizdžio vaizdai... Gal yra žiūrinčių? Būtų smagiau žiūrėt kartu ir padiskutuot apie naujas serijas... smile.gif

user posted image
Atsakyti
pirmas sezonas superinis. labai apgalvotas ir išdirbtas. jautėsi, kad pradėta filmuoti žinant, kaip baigsis smile.gif o ne kaip kiti serialai, kur scenarijus pakoreguojamas eigoj dėl visokių aplinkybių.

būtinai žiūrėsiu ir antrą.

Atsakyti
o man kažko silpnoka pirma serija, pasižiūrėjau puse serijos ir išjungiau, per daug veikėjų pagrindinių, nėra to susikoncentravimo koks buvo pirmame sezone. Kas žavėjo pirmame sezone, tai kad jautėsi toks virpuliukas, baimė, antrame sezone, pirmoje serijoje to pasigedau.
Atsakyti
QUOTE(gretuliuuxsas @ 2015 06 22, 22:06)
o man kažko silpnoka pirma serija, pasižiūrėjau puse serijos ir išjungiau, per daug veikėjų pagrindinių, nėra to susikoncentravimo koks buvo pirmame sezone. Kas žavėjo pirmame sezone, tai kad jautėsi toks virpuliukas, baimė, antrame sezone, pirmoje serijoje to pasigedau.

Man irgi pirma serija tokia vidutiniška. Labai jaučiasi režisieriaus pasikeitimas, parodo, kad ne vien scenaristo indėlis svarbus. Montažas vietom ir apskritai kameros darbas keistokai atrodo, istorijos pernelyg nepakomentuosi (juk tik viena serija), bet pagr. veikėjai klišiniai tokie kiek. ax.gif Bet žiūrėsiu ir toliau, įdomu vis dėlto, gal sezonas judės geryn, nors pralenkti pirmąjį turbūt bus sunku.
Atsakyti
Nu jau antras sezonas tai patylėsiu... verysad.gif Labai nuvylė. Vis laukiau, kada užkabins ir prasidės įdomumas, bet taip ir nesulaukiau.
Atsakyti
QUOTE(reine de beauté @ 2015 08 05, 17:08)
Nu jau antras sezonas tai patylėsiu...  verysad.gif  Labai nuvylė. Vis laukiau, kada užkabins ir prasidės įdomumas, bet taip ir nesulaukiau.

Man ties tolimesnėm serijom pradėjo gerėt serialas 4u.gif 7 serija ypač puiki. Sakyčiau, gan stipriai nukentėjo serialas neturėdamas pastovaus režisieriaus, aišku, kituose serialuose tai kaip ir standartas, bet tai buvo viena iš pirmo sezono stipriųjų pusių. Čia lyg ir jautėsi vietomis chaotiškumas kažkiek, tarsi bandymas kažkiek pamėgdžioti pirmo sezono stilistiką ir t.t., bet nelabai sėkmingai. Sakyčiau, nuo kokios 4-5 (tiksliai nepamenu biggrin.gif) serijos vėl pradėjo serialas įsivažiuot. Istorija painoka gan, aktoriai puikūs. Gaila net kažkaip po 7 serijos. biggrin.gif O sekančioj - jau ir pabaiga..
Atsakyti
Aš irgi pažiūrėjus pirmas serijas nusivyliau. Beje, vieną seriją žiūrėjau Amerikoje. Ten ,,True detective" labai reklamuojamas (bent jau viešbučiuose). Galbūt, kad buvau Kalifornijoje? Nutariau nebežiūrėt toliau, o luktelt, kol serialas baigsis. Tada bandysiu ,,suryt" vienu ypu.
Atsakyti