Įkraunama...
Įkraunama...

Orphan Black

Jungiuosi prie sio serialo ziuretuju. bigsmile.gif
Pirmus du sezonus suziurejau per 3paras biggrin.gif Tai irodo, kad tikrai uzkabino jis mane. Dabar dar taupau trecio sezono serijas biggrin.gif Tik kazin ar ilgam biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(DG* @ 2015 05 18, 13:28)
Jungiuosi prie sio serialo ziuretuju.  bigsmile.gif
Pirmus du sezonus suziurejau per 3paras  biggrin.gif Tai irodo, kad tikrai uzkabino jis mane. Dabar dar taupau trecio sezono serijas  biggrin.gif Tik kazin ar ilgam  biggrin.gif

thumbup.gif

Tik geriau netaupykit, o peržiūrėkit ir ateikit padiskutuot ax.gif
Atsakyti
Nesu tikra kodel, 3 sezonas patinka maziau blush2.gif Gal tie vyru klonai man ne prie sirdies.
Atsakyti
Man iš pradžių jie taip pat nelabai patiko. Gal labiausiai dėl to, kad tai buvo viensa iš tų retų serialų, kuriuose moterys ir jų santykiai bei moters kūno autonomijos klausimas buvo tokie ryškūs. O gal ir dėl to, kad žvelgiant į Tatianą vaidinančią skirtugus klonus visada atrodydavo, kad tai visiškai skirtingi žmonės.

Kita vertus, kai serialo koncepcija - mokslinis eksperimentas, ypač tokio pobūdžio, kvaila (bent jau grynai iš mokslinės pusės žvelgiant) tirti tik vieną lytį. Tad iš to pusės sprendimą visai pateisinu. Ir šiaip visai džiaugiuos, kad vyrų klonų koncepcija visai kita nei moterų - kad jie tam tikra prasme traktuojami daugiau kaip vienis - kariai. Bet todėl man ir sunku juos vertinti kaip atskirus žmonės, pvz Leda'os klonai be galo skirtingos asmenybės, Castor? Nepanašu. Tik dar neapsisprendžiu, ar tai scenarijaus reikalas ir taip ir turi būti (visai norėčiau to tikėtis), ar tai Ari iki galo "nepagauna" smulkių nuansų - nors jis savo scenose stipriai žiūrisi...

Nežinau, man pastaruoju metu visai smagiai žiūrisi, ypač kai Sarah dabar toje bazėje.
Atsakyti
Na, nejau nėra jokių įspūdžių? Ypač po tokios serijos???
Atsakyti
QUOTE(R/K @ 2015 05 24, 13:15)
Na, nejau nėra jokių įspūdžių? Ypač po tokios serijos???

dar nedaejau iki 3sezono. ir kaip serija? smile.gif
Papildyta:
nusisnekejau biggrin.gif kaip tik ziuriu 3ezona 5serija biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(audryta @ 2015 05 24, 15:05)
dar nedaejau iki 3sezono. ir kaip serija? smile.gif
Papildyta:
nusisnekejau biggrin.gif kaip tik ziuriu 3ezona 5serija biggrin.gif


Na, aš po 6, tai jau pusę dienos sėdžiu kaip gerai daužta... lotuliukas.gif
Atsakyti
Labai kabina 3 sezonas, man įdomesnis nei pirmieji du bigsmile.gif 5 serija suintrigavo kaip reikiant, nekantrauju pamatyti šeštą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Čija @ 2015 05 25, 18:23)
Labai kabina 3 sezonas, man įdomesnis nei pirmieji du bigsmile.gif  5 serija suintrigavo kaip reikiant, nekantrauju pamatyti šeštą ax.gif


Jau yra 6. ax.gif Man turbūt pati geriausia viso serialo serija kol kas.
Atsakyti
Aš žiūriu įgarsintą rusiškai blush2.gif Todėl tenka palaukti...
Atsakyti
QUOTE(Čija @ 2015 05 26, 09:16)
Aš žiūriu įgarsintą rusiškai blush2.gif Todėl tenka palaukti...


Aaaa, supratau. Gero žiūrėjimo ir būtinai pasidalinkit mintimis, kai pamatysit. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Čija @ 2015 05 26, 10:16)
Aš žiūriu įgarsintą rusiškai blush2.gif Todėl tenka palaukti...

as taip pat laukiu kada isvers i rusu kalba ax.gif
Atsakyti