Įkraunama...
Įkraunama...

Orphan Black

Daug veiksmo buvo ir netiketu posukiu, panasu, kad persirites i kita puse 3 sezonas pagerejo smile.gif
Atsakyti
Labai emocionali serija, patiko Saros ir Betės "susitikimas" ir dialogas bei pati pabaiga. Kažkaip pasidarė gaila Reičelės man, jai reikia kad kas nors ją pamiltų, o dabar žemina tik. Manau, bus atsakyta už viską kai ji pasijaus geriau. Kas dar patiko tai Alison ir jos vyro maudynės piniguose biggrin.gif Labai stipri serija, tik va dabar kyla klausimas, apie ką bus likęs sezonas? Kaip ir viskas jau pasibaigia, vyrų klonų štabas apgriautas, visi duomenys prarasti. Galbūt bus susikoncentruota į užkrėstas moteris ir Alison bizniuką biggrin.gif.... Šioje serijoje buvo bene pirmo pagrindinio veikėjo mirtis, neskaitant Lykio...
Atsakyti
labai gaila to karininko
pamirsau varda
kur su Bete gyveno
liudna serija verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(R/K @ 2015 05 24, 15:10)
Na, aš po 6, tai jau pusę dienos sėdžiu kaip gerai daužta... lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Lapė... @ 2015 05 28, 11:00)
labai gaila to karininko
pamirsau varda
kur su Bete gyveno
liudna serija  verysad.gif


Paul? verysad.gif Tumblr tai net baisu, kas darosi... Jis nebuvo iš tų "mėgstamųjų" personažų, bet po tokios mirties tai visi baisiausiai liūdni. Ir kuria teorijas, kaip jis galėjo gyvas išlikti. verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
o as ji megau
kad jis nieko blogo tokio ir nedare pagalvojus apie visus sezonus
ka jau ten gyvas
tiek kulku suvare
Atsakyti
Per visus tris sezonus kiek tiek jį rodė, Paul buvo kaip šuniukas, vis kažkam dirbantis ir besielgiantis kaip jam liepia, o šioje serijoje pirmą kartą pasielgė teisingai, manau tikrai jis jautė stiprų ryšį Sarai.
Atsakyti
kas žiūri??/
pasakykit kad ne man vienai nesąmonė atrodo su Šaban motina g.gif
Atsakyti
QUOTE(gretuliuuxsas @ 2015 05 28, 19:37)
Per visus tris sezonus kiek tiek jį rodė, Paul buvo kaip šuniukas, vis kažkam dirbantis ir besielgiantis kaip jam liepia, o šioje serijoje pirmą kartą pasielgė teisingai, manau tikrai jis jautė stiprų ryšį Sarai.


Nežinau, man tai jis kažkaip visada buvo vienas iš įdomesnių ne klonų personažų, tad tikrai žiauriai gaila, kad daugiau apie jį nesužinosim... Nors smagu, kad ta mirtis turėjo atgarsį. ax.gif

QUOTE(Lapė... @ 2015 06 17, 07:51)
kas žiūri??/
pasakykit kad ne man vienai nesąmonė atrodo su Šaban motina  g.gif


Žiūrim, žiūrim. bigsmile.gif O kodėl Jums nesąmonė? Aš visad galvojau, kad Siobhan turėtų būti kažkaip susijusi su klonais (galbūt būt originale donore ar pan.), bet šitokio varianto nesitikėjau, tad visai smagiai likau nustebinti. Ypač dėl chimerizmo dalies. ax.gif
Atsakyti
Realiai galvojant, niekada nebuvo kalbėta apie Siobhan ir jos mamą, kaip apie dalį klonavimo, todėl iš dalies atrodo kad šita istorija buvo privesta, kad būtų ką pasakoti 4 sezone, bet iš kitos dalies, viskas įdomiai susiklostė. Pirma pusė sezono blanki buvo, bet va antra pusė tai super smile.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gretuliuuxsas @ 2015 06 17, 13:13)
Realiai galvojant, niekada nebuvo kalbėta apie Siobhan ir jos mamą, kaip apie dalį klonavimo, todėl iš dalies atrodo kad šita istorija buvo privesta, kad būtų ką pasakoti 4 sezone, bet iš kitos dalies, viskas įdomiai susiklostė. Pirma pusė sezono blanki buvo, bet va antra pusė tai super  smile.gif  biggrin.gif


Na, niekas niekada išvis nekalbėjo apie tai, kas yra orginalus donoras (buvo diskusijų, kad jį reikia rasti ir pan.), bet iki šio momento tos paieškos kaip ir daugiau žodinės buvo. O šiaip tarp fanų tai Siobhan ryšys su klonas jau nuo pat pradžių buvo spekuliuojamas.... ax.gif
Atsakyti
R/K negaliu pasakyt kodel nesamonė man pasirodė laugh.gif
o kodel Šaban ieskojo Saros ir pasieme ja maža?

ir Reičel jau labai gudrią parodė, apžaidė visus
kazin kaip toliau jai bus
Atsakyti
QUOTE(Lapė... @ 2015 06 17, 15:48)
R/K negaliu pasakyt kodel nesamonė man pasirodė laugh.gif
o kodel Šaban ieskojo Saros ir pasieme ja maža?


Supratau. lotuliukas.gif Na, kiek pamenu, tai Siobhan globodavo našlaičius ir Sarah buvo vienas iš tokių vaikų, kuriuos pas ją atvežė - tik Sarah'os atveju tas S draugelis (?), kuris atvežė Sarah'ą prašė ją būtinai saugoti.

Tiesa, nežinau, ar matėt: promo #1 ir promo #2.
Atsakyti